rumple مهمان

طراحی بنر - هدر - لوگو و ... برای اعضا ( با کمترین قیمت ممکن )

7 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام و درود خدمت کاربران مدیران محترم انجمن جوملا

انشاالله که خلاف قوانین اقدام نکرده بشم

بدون مقدمه ای و فقط ضمن این که بنده به دلیل اینکه به پول نیاز پیدا کردم !

گفتم به قیمت خیلی پایینی برای دوستان وبمسترمونبنر تلیغاتی و آرم و لوگو و تصویر گرافیکی و... یه چیزی طراحی کنم

که هم اون ها به دلیل پایین بودن قیمت بهره ببرند هم بنده یه مبلغی دستم بیاد .

( البته امیدوارم که خلاف قوانین انجمن نباشه این فعالیت بنده )

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

تعرفه ها هم به این صورت می زارم که :

طراحی در سایز های مختلف ( بنر - هدر - تصویر گرافیکی ) : 6.000 تومان

طراحی آرم و لوگو : 9.000 تومان

طراحی لوگو به صورت تایپوگرافی : 7.000 تومان

طراحی لوگو 3 بعدی : 15.000 - 20.000 تومان

طراحی لوگو 3 بعدی به صورت تایپوگرافی : 10.000 - 15.000 تومان

طراحی کارت ویزیت : 10.000 تومان

( در صورتی که سایت با بازدید بالا داشته باشید در ازای قرارگیری ماهانه بنرما در سایتتون طراحی انجام میشه )

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

همه ی طراحی ها با استفاده از فتوشاپ انجام میشه و هیچگونه فایل لایه بازی به کسی تحویل داده نمیشه .

در صورت درخواست فایل لایه باز هزینه زیاد می شود و برای توضیحات بیشتر می تونید با بنده در تماس باشید.

برای درخواست طراحی هم می تونید به بنده ( پیام خصوصی ) بدهید تا بیشتر در ارتباط باشیم .

برای خرید نیز می توانید به صورت آنلاین با درگاه پرداخت آنلاین - هزینه را پرداخت کنید و یا

به صورت کارت به کارت پول را انتقال بدید .

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نمونه کار ها : ( این نمونه کار ها قدیمی هستند ! و انشاالله با درخواست دوستان نمونه کار های جدید قرار می گیره )

آپلود شده در آپلود سنتر انجمن جوملا

نمونه بنر ( 60×468 ) :

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13894307971.gif

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13894307972.gif

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13894307973.gif

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13894309551.gif

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13894309552.gif

نمونه بنر های گوشه ای :

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13894309553.gif

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13894317831.gif

نمونه آرم و لوگو :

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13894317832.jpg

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13894317833.jpg

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

برای درخواست هم می تونید (پیام خصوصی بدید) و هم می تونید از همین جا درخواست بدید

راستی اسمم بابک هست :) کوچیک شما

منتظرتون هستم !

موفق باشید

ویرایش شده در توسط rumple

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام ورود شما را خوش آمد میگم

اگر هنگام ثبت نام قوانین را ملاحظه میکردید متوجه میشدید که تبلیغات فقط در امضا امکان پذیر است و این کار شما بر خلاف قوانین است .

سریعا اصلاح نمایید.

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام ورود شما را خوش آمد میگم

اگر هنگام ثبت نام قوانین را ملاحظه میکردید متوجه میشدید که تبلیغات فقط در امضا امکان پذیر است و این کار شما بر خلاف قوانین است .

سریعا اصلاح نمایید.

سلام و درود

خیلی ممنون بابت راهنمایی

---------------------------------------------

دوستان تاپیک انتقال پیدا کرد و آپدیت شد و هیچ مشکلی نداره ( شما می تونید درخواست های خودتون رو ارسال کنید )

منتظر شما هستم

ویرایش شده در توسط rumple

تبلیغ در بازارچه مشکلی نداره ولی در سایر بخشها سریعا حذف و کاربر اخراج میشه

ممنون بابت لطفی که کردید و همچنین انتقال تاپیک

------------------------------------------------------------------------

دوستان طراحی با این تعرفه ها ادامه داره

منتظر درخواست هاتون هستم :128fs318181:

سلام و درود دوباره

دوستان طراحی لوگو 3 بعدی هم به لیست طراحی ها و تعرفه ها اضافه شد و تاپیک به روز رسانی شد

طراحی لوگو 3 بعدی : 15.000 - 20.000 تومان

طراحی لوگو 3 بعدی به صورت تایپوگرافی : 10.000 - 15.000 تومان

---------------------------------------------------------------------------------------------------

نمونه طراحی لوگو 3 بعدی : ( به صورت خیلی ساده هست برای نمونه و در ابعاد بزرگ می باشد )

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13895309721.png

منتظر درخواست هاتون هستم :)

موفق باشید