mohsen001

طراحی قالب جونلا 2.5 با فریم ورک بوت استرپ

6 پست در این موضوع

سلام من یک قالب دارم با بوت استرپ برای جوملا 2.5 طراحی میکنم ولی در قسمت منو ها دجار مشکل شدم من دوست دارم از منوهای بوت استرپ استفاده کنم ولی منو ها استایل نمی گیره

کلاس ماژول های جوملا menu هست واسه همین استایل نمیگیره اگه راهنمایی کنید ممنون می شم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

درود

شما باید توی فایل ایندکس قالب تون کد زیر رو قرار بدید

<div class="navbar navbar-fixed-top">
 <div class="navbar-inner">
   <div class="container-fluid">
         <a class="btn btn-navbar" data-toggle="collapse" data-target=".nav-collapse">
           <span class="icon-bar"></span>
         </a>
   <div class="nav-collapse">
     <jdoc:include type="modules" name="top-menu" style="none" />
</div>

بعد هم در ماژول منوی خودتون nav-dropdown رو برای Menu Class Suffix قرار بدید. از این مرحله به بعد برای استایل دادن می تونید از مستندات خود بوت استرپ استفاده کنید.

این مقالات رو هم بخونید.

شماره یک

شماره دو

شماره سه

شماره چهار

توصیه می کنم شماره چهار رو که برای جوملای سه هست یک بار از اول مطالعه کنید تقریبن برای یادگیری قالب نویسی جوملا کامل هست.

در نهایت اگر حوصله این کارها رو ندارید می تونید از ماژول های آماده استفاده کنید که در مخزن افزونه های جوملا هست. به عنوان نمونه این یکی از منوهای بوت استرپ آماده جوملاست.

ویرایش شده در توسط anarshia

سلام مرسی ولی من قبلا این کلاس را درون Menu Class Suffix قرار دادم نشد

چون کلاس میشه menunav-dropdown باز استایل نمی گیره در مورد ماژولی که معرفی کردید باز بهتره عکس ضمیمه می کنم بی زحمت ببینید

چون لاز باید استایل بدم به منو ها و این کد هارو زیاد می کنه اگه از override استفاده کنم میشه

[ATTACH=CONFIG]5520[/ATTACH]

به این صورت نمیشه بهتون کمکی کرد.

شما یکی از قالب هایی که با استفاده از این فریم ورک طراحی شده را بگیرید و بررسی کنید تا نحوه کارکردش را به دست بیارید

دوستان برای طراحی جوملا با بوت استرپ باید موقعیت ها رو ببریم تو کد بوت اسرتپ یا کد های templet

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری