peyman_n

نیاز به یک فرد برای همکاری

4 پست در این موضوع

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی دوستان عزیز

دوستان من یک سایتی دارم که قصد دارم تغییرش بدم، برای همین نیاز دارم یک فردی باهام به صورت مدام و مستمر همکاری داشته باشه

یک فردی باشه که واقعا دیگه جوملا براش چیزی نباشه و هرچی خواستیم رو بتونه آماده کنه (با افراد زیادی مثل جناب تهرا*** همکاری داشتم که لابد شما هم میشناسید، خیلی از چیزهارو برای اینکه از سرش وا بکنه گفت امکان نداره ولی بعد از 2تا سرچ دیدم افزونه اش حتی رایگان هم قرار دادن در این انجمن!!!)، برای همین کسی رو میخوام که واقعا جوملا رو کامل بدونه و برای نیاز هام راهی پیدا کنه. البته مواردی که میخوام هم زیاد خاص و موارد عجیب نیستند، تمامی چیزهایی هستند که پیدا شده اند و افزونه هاش وجود داره

من به صورت مدام و مستمر سایت رو ارتقا میدم و هرسری امکاناتی بهش اضافه میکنم برای همین یکی رو میخوام که به صورت مدت زمان طولانی با هم همکاری خوبی داشته باشیم

فعلا بنابه بعضی دلایل آدرس سایت و توضیحاتی راجب سایتم نمیدم، فقط اگر افرادی هستند، اعلام کنند با هم صحبت میکنیم یا در تماس تلفنی و یا در مسنجرها

با تشکر از همگی عزیزان

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی