saray

مشکل در منو افقی

21 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام. من یه قالبی رو در Artisteer طراحی کردم که دارای منو افقی و عمودی هستش. ولی در جوملا 5. 2 منوی افقی دیده نمیشه. یعنی وقتی یه منویی رو اضافه میکنم میره تو منوی عمودی و به منوی افقی اضافه نمیشه.مشکل از چیه؟

اینم موقعیتاشه. منوی اصلی رو باید تو کدوم موقعیت قرار بدم که منوی افقی دیده شه؟ با تشکرgift [ATTACH=CONFIG]5608[/ATTACH]

و اینم شکل قالب در Artisteer [ATTACH=CONFIG]5609[/ATTACH]

ویرایش شده در توسط saray

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

یه ماژول دیگه از نوع منو ایجاد کنید و در موقعیت left منتشرش کنید

واقعا کسی نیست جواب بده. نیاز فوری به راهنمایی دارم.plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

:65d6a5d6s::13::13:

درود

یه ماژول دیگه از نوع منو ایجاد کنید و در موقعیت left منتشرش کنید

اینطوری منو عمودی ایجاد میشه در سمت چپ. من میخوام منوی افقی پایین هدر ایجاد بشه مثل قالب Artisteer که اینجا قرار دادم. پس چرا تو قالب موقعیت منو نداره؟

شرمنده نمیخوام اسپم ایجاد کنم. ولی تا وقتی من پیام نمیزارم جوابو نشون نمیده مثه اینکه

واییییییییییییی کسی نیست؟:13:

ویرایش شده در توسط saray

شرمنده نمیخوام اسپم ایجاد کنم. ولی تا وقتی من پیام نمیزارم جوابو نشون نمیده مثه اینکه

واییییییییییییی کسی نیست؟:13:

دوست خوبم برای گرفتن پاسخ صبور باشید قبل از ارسال هم تاپیک رو رفلش کنید پیامهای جدید رو میبینید :dadad4:

برای منوهای افقی موقعیت منو تعریف کرده بودید؟ الان توی موقعیتهاتون فقط یه موقعیت بنر در بالا دارید یه ماژول منو ایجاد کنید و در اون موقعیت منتشر کنید

دوست خوبم برای گرفتن پاسخ صبور باشید قبل از ارسال هم تاپیک رو رفلش کنید پیامهای جدید رو میبینید :dadad4:

برای منوهای افقی موقعیت منو تعریف کرده بودید؟ الان توی موقعیتهاتون فقط یه موقعیت بنر در بالا دارید یه ماژول منو ایجاد کنید و در اون موقعیت منتشر کنید

ببخشید آخه از صب نتونستم به جواب برسم.کارم لنگه. مرسی از راهنماییتون. ولی آخه موقعیتی برای منوی افقی تعریف نشده که. یعنی فک کنم مشکل از Artisteer باشه. ولی نمیدونم مشکلش چیه؟ من ماژول منو رو در بنر1 ایجاد کردم ولی بصورت منوی عمودی ظاهر میشه. تو قالب Artisteer منو های افقی هستن ولی وقتی تو جوملا میارم موقعیت منو اصلا تعریف نشده براش.؟؟؟؟؟؟

باید موقعیت منو داشته باشید تا در اون موقعیت ماژول منو رو نمایش بدید قبلا در انجمن مشکل مشابهی بوده حل کردیم تاپیکش رو بخونید ببینید کجای کارتون مشکل داره

top menu

به نظرم این مطلب میتونه کمکتون کنه , اولش میره توی قالب منوی افقی رو تعریف میکنه , بعد هنگام ایجاد ماژول منو , تعریف میکنید که منو افقی هست , تست نکردم اما به نظر اوکیه همه چی , شما امتحان کنید , ایشالا جواب میده

Creating a Horizontal menu in Joomla 2.5 | InMotion Hosting

به نظرم این مطلب میتونه کمکتون کنه , اولش میره توی قالب منوی افقی رو تعریف میکنه , بعد هنگام ایجاد ماژول منو , تعریف میکنید که منو افقی هست , تست نکردم اما به نظر اوکیه همه چی , شما امتحان کنید , ایشالا جواب میده

ممنون از لطفتون. ولی من تو قالب خودم نمیتونم اون جایی که اون تیکه کد رو اضافه میکنه رو پیدا کنم چون کدنویسی بلد نیستم.من این قالبو از Artisteer آوردم

باید موقعیت منو داشته باشید تا در اون موقعیت ماژول منو رو نمایش بدید قبلا در انجمن مشکل مشابهی بوده حل کردیم تاپیکش رو بخونید ببینید کجای کارتون مشکل داره

top menu

ممنون از راهنماییتون. ولی من کد نویسی بلد نیستم نمیدونم اون کدهایی که اونجا نوشتن به کدوم قسمت اضافه کنم.:dadad4:

ممنون از لطفتون. ولی من تو قالب خودم نمیتونم اون جایی که اون تیکه کد رو اضافه میکنه رو پیدا کنم چون کدنویسی بلد نیستم.من این قالبو از Artisteer آوردم

اطلاعات برنامه نویسی نیاز نداره که . کدی رو نوشته و باید در css قالب اضافه بشه . شما در قسمت استایل ها رفتید . توجه کنید که در تب قالب باید دنبال این فایل ها بگردید . دقیق تر مطلب رو مطالعه کنید .

اطلاعات برنامه نویسی نیاز نداره که . کدی رو نوشته و باید در css قالب اضافه بشه . شما در قسمت استایل ها رفتید . توجه کنید که در تب قالب باید دنبال این فایل ها بگردید . دقیق تر مطلب رو مطالعه کنید .

میدونم .تو اموزش گفته کد رو در general.css اضافه کنید. ولی قالب من فایلی به این اسم نداره. به فایل ها اضافه کردم خطا داد. اون اموزش برا قالب خود جوملا بود که رو همون قالب اضافه کردم جواب داد ولی رو قالب خودم نمیدونم به کدوم فایل اضافه کنم:auau:

خواهش میکنم یکی کمکم کنه help meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

خواهش میکنم یکی کمکم کنه help meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

دوست خوبم کمی باید با ساختار آشنا باشید تا بتونید راحتتر انجام بدید با فایرباگ هم میتونید فایلهای css رو چک کنید ببینید فایلهای اصلی کدوم هستن و از کجا میخونه

اگر هم سایتتون رو روی هاست بردید آدرس سایتتون رو بذارید چک کنیم

دوست خوبم کمی باید با ساختار آشنا باشید تا بتونید راحتتر انجام بدید با فایرباگ هم میتونید فایلهای css رو چک کنید ببینید فایلهای اصلی کدوم هستن و از کجا میخونه

اگر هم سایتتون رو روی هاست بردید آدرس سایتتون رو بذارید چک کنیم

اون کد رو طبق آموزش در index.php وارد کردم ولی فایل templatedetails.xml رو نمیتونم پیدا کنم که تگ position رو بهش اضافه کنم

طبق آموزش رفتم بازم منو بصورت عمودی ظاهر شد. وای چیکار کنم

lآخه مشکل چیه که Artisteer قالب رو بدون منوی افقی تولید میکنه.

ویرایش شده در توسط saray

اون کد رو طبق آموزش در index.php وارد کردم ولی فایل templatedetails.xml رو نمیتونم پیدا کنم که تگ position رو بهش اضافه کنم

داخل پوشه قالبتون که بشید همون قسمت فایل templatedetails.xml مشخص هست

site->templates->yourTemplate->templatedetails.xml

داخل پوشه قالبتون که بشید همون قسمت فایل templatedetails.xml مشخص هست

site->templates->yourTemplate->templatedetails.xml

خواهشا پ خ رو چک کنین

خواهشا پ خ رو چک کنین

قالب رو بررسی کردم مثل اینکه در قالب آرتیستر داخل ماژول منو موقعیت نمایش منوهی افقی رو در موقعیت user3 تعریف میکنه شما الان توی موقعیت user3 ماژول منو رو منتشر کنید

توی این موقعیت منوهای افی نمایش داده میشن

قالب رو بررسی کردم مثل اینکه در قالب آرتیستر داخل ماژول منو موقعیت نمایش منوهی افقی رو در موقعیت user3 تعریف میکنه شما الان توی موقعیت user3 ماژول منو رو منتشر کنید

توی این موقعیت منوهای افی نمایش داده میشن

آره درست شد. بینهایت ازتون ممنونم. کمک بزرگی کردین.:25:[dasdas]

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری