hda2295

اسکرول شدن صفحات

16 پست در این موضوع

با سلام و خسته نباشید. بنده یه مشکل دارم. بسته نصبی قالب رنگین کمان از سایت *****.ir خریداری کردم تو صفحات اسکرول افقی شدیدی دارم که آخر سر به دوتا لینک زیر ختم میشه:

шаблоны сайтов онлайн-магазины

файловые менеджеры Joomla

با فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر هم امتحان کردم.

چجوری میشه اینو برداشت؟ کلافم کرد

ممنون میشم راهنماییم کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

تست بزنید اگه قالب توی حالت RTL فقط این مشکل رو داره و وقتی LTR*میشه اسکرول نمیشه :

فایل template.css رو باز کنید . توی قسمت body کد زیر رو اضافه کنید :

overflow-x:hidden;

موفق باشید

ممنون از پاسخگویتون.

بوی حالت ltr هم مشکل هست.

الان متوجه شدم این مشکل فقط توی صفحاتی هست که از مطلب استفاده کردم.

توی بقیه صفحات این مشکل نیست

درود

کدی که عرض کردم تست بزنید نتیجه رو اعلام کنید .

آدرس سایتتون رو هم بدید تا چکش کنم

موفق باشید

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

با احترام به راهنمایی آقای صدیقی این اسکرول به خاطر لینکی هست که در قالب شما قرار داده شده است و شما باید مسیر آن را پیدا کرده و حذف نمایید . معمولا این لینک در مسیر زیر قرار دارد .

\templates\html\com_content\archive\defulte.php

ویرایش شده در توسط alirezazare

با سلام و خسته نباشید. بنده یه مشکل دارم. بسته نصبی قالب رنگین کمان از سایت *****.ir خریداری کردم تو صفحات اسکرول افقی شدیدی دارم که آخر سر به دوتا لینک زیر ختم میشه:

шаблоны сайтов онлайн-магазины

файловые менеджеры Joomla

با فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر هم امتحان کردم.

چجوری میشه اینو برداشت؟ کلافم کرد

دوست گرامی دلیل وجود کد و اون اسکرول نال بودنه قالبی هست که خریدید. یعنی دوستان محترم فروشنده سر شما کلاه گذاشتن و قالبی که توسط یک سایت روسی نال و عرضه شده رو به شما فروختن و از شما پول گرفتن در حالی که اگر بنا بر استفاده از قالب نال باشه به راحتی میتونستید رایگان توی وب پیدا کنید.

به فروشنده بگید براتون درستش کنه یا پول تون رو پس بده

ممنونم جناب زارع . مسیری که فرمودید رو رفتم فایل رو هم باز کردم. این اطلاعات توش بود

<?php //0046a
if(!extension_loaded('ionCube Loader')){$__oc=strtolower(substr(php_uname(),0,3));$__ln='ioncube_loader_'.$__oc.'_'.substr(phpversion(),0,3).(($__oc=='win')?'.dll':'.so');if(function_exists('dl')){@dl($__ln);}if(function_exists('_il_exec')){return _il_exec();}$__ln='/ioncube/'.$__ln;$__oid=$__id=realpath(ini_get('extension_dir'));$__here=dirname(__FILE__);if(strlen($__id)>1&&$__id[1]==':'){$__id=str_replace('\\','/',substr($__id,2));$__here=str_replace('\\','/',substr($__here,2));}$__rd=str_repeat('/..',substr_count($__id,'/')).$__here.'/';$__i=strlen($__rd);while($__i--){if($__rd[$__i]=='/'){$__lp=substr($__rd,0,$__i).$__ln;if(file_exists($__oid.$__lp)){$__ln=$__lp;break;}}}if(function_exists('dl')){@dl($__ln);}}else{die('The file '.__FILE__." is corrupted.\n");}if(function_exists('_il_exec')){return _il_exec();}echo('Site error: the file <b>'.__FILE__.'</b> requires the ionCube PHP Loader '.basename($__ln).' to be installed by the website operator. If you are the website operator please use the <a href="http://www.ioncube.com/lw/">ionCube Loader Wizard</a> to assist with installation.');exit(199);
?>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دقیقا کجاش باید حذف بشه.

دوست گرامی دلیل وجود کد و اون اسکرول نال بودنه قالبی هست که خریدید. یعنی دوستان محترم فروشنده سر شما کلاه گذاشتن و قالبی که توسط یک سایت روسی نال و عرضه شده رو به شما فروختن و از شما پول گرفتن در حالی که اگر بنا بر استفاده از قالب نال باشه به راحتی میتونستید رایگان توی وب پیدا کنید.

به فروشنده بگید براتون درستش کنه یا پول تون رو پس بده

دوست عزیز anarshia ممنون از اینکه وقت گذاشتید.

والا این قالب رو از سایت ***** خریدم. تو محصولات دیگشون هم چین مشکلی نیست. توی اینترنت هم که سرچ کردم کسای دیگه هم عین همین مشکل رو داشتن(با قالبهای دیگه). ولی اوناهم به جایی نرسیده بودن. در هر حال بازم ممنون از راهنماییتون.

حتما از طریق شرکت پیگیریش میکنم

باید بگم شما به راحتی نخواهید تونست که این را ادیت کنید . این فایل با base64 کد شده و به احتمال زیاد دیکد هم نخواهد شد .

پیشنهاد اول : کلا این قالب را کنار بگذارید . چرا که در آینده احتمال هک شدن این سایت هم بالا خواهد بود.

.

پیشنهاد دوم : با فایر باگ دایو را معلوم و با دستور display:none آن را مخفی کنید .

ممنونم جناب زارع.

پس راهنماییم کنید لطفا.

1- این قالب رو حذف کنم یا اینکه کلا بسته نصبیش رو حذف کنم.

2- کدوم سایت امنه که بتونم قالبای مورد تاییدی رو ازش بگیرم.

نظر شخصی بنده حذف کل بسته است البته در این خصوص نظر دیگر اساتید را هم بگیرید

بفرمایید موضوع سایت چیست و اگر نمونه ای مد نظر دارید بفرمایید شاید بسته های مناسب رایگان هم بشه معرفی کرد .

ممنون از راهنماییتون.

بسته نصبیش مهم نیست. فقط میخوام قالبی که میگیرم ایمن باشه و این مشکلات رو نداشته باشه.

خوشبختانه جوملا اینقدر دست آدم رو باز میذاره که هر جور بخوام بتونم تغییرات ایجادکنم. البته هر چی داریم از سایتهای خوب و اساتیدی مثل شماست.

دوست عزیز این قالب به صورت orginal موجود هست. در صورت نیاز می تونید با آی دی یاهو mm.fallah ارتباط برقرار کنید.

ممنونم جناب mmfallah .

این آیدی خودتون هست؟ نمیشه از طریق پ/خ اقدام کرد.

قالب فارسی هست؟ بسته نصبیه؟

ممنون میشه بفرمایید

ارسال شده در (ویرایش شده)

درود

من الان تست زدم مشکل اسکرول رو ندیدم ! مشکل حل شده ؟

دوست عزیزم بطور کلی هم در خصوص خرید قالب از این شرکت و شرکتهای اینچنینی خیلی دقت کنید . سایتهایی مثل پی سی تمپلت و افزونه ها قالب اصلی رو با لایسنس خریداری میکنن و در اختیار شما میذارن ولی متاسفانه خیلی از شرکتها از قالبهای نال شده استفاده میکنن که احتمال مشکل دار شدن در آینده توشون بسیار زیاده .

ویرایش شده در توسط amir_seddighi

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری