ansar2000

منظور دقیق از تگ های h1 و h2 چیه؟

13 پست در این موضوع

دقیقا منظور از تگ های h1 و h2 چیه و چجوری میتونم از این تگ ها استفاده کنم!؟ برای سئو هم ظاهرا خیلی اهمیت داره.من هنوز تگ های h1 و h2 رو در قالبم ندارم!! باید چیکار کنم!؟روش خاصی داره!؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
این لینک رو ببینید . مثال هم زده براتون :)

Tryit Editor v1.8

ممنونم ولی نجوه استفاده از اون توی قالب های جوملا رو نمی دونم چجوریه!

ببینید شما مثلا برای یه قسمت که می خواهید توی طراحی قالب h1 باشه به صورت زیر عمل کنید .

<h1>This is heading 1</h1>
<h2>This is heading 2</h2>
<h3>This is heading 3</h3>
<h4>This is heading 4</h4>
<h5>This is heading 5</h5>
<h6>This is heading 6</h6>

یعنی بجای عبارت this is heading بین تگ ها چی بنویسم.مثلا اگر بخواهم عنوان مطالبم heading1 باشه باید دقیقا چیکار کنم!؟

ببینید شما مثلا برای یه قسمت که می خواهید توی طراحی قالب h1 باشه به صورت زیر عمل کنید .

<h1>This is heading 1</h1>
<h2>This is heading 2</h2>
<h3>This is heading 3</h3>
<h4>This is heading 4</h4>
<h5>This is heading 5</h5>
<h6>This is heading 6</h6>

یعنی بجای عبارت this is heading بین تگ ها چی بنویسم.مثلا اگر بخواهم عنوان مطالبم heading1 باشه باید دقیقا چیکار کنم!؟

برای استفاده از تگ h باید برای هرمطلب که می نویسم یک تگ h کدنویسی کنم!؟نمیشه کلی اینکار رو کرد.یعنی قسمت خاصی از همه مطالب مثلا تگ h1 باشند!؟

<h1>عنوان مطلب</h1>

برای استفاده از تگ h باید برای هرمطلب که می نویسم یک تگ h کدنویسی کنم!؟نمیشه کلی اینکار رو کرد.یعنی قسمت خاصی از همه مطالب مثلا تگ h1 باشند!؟

چرا به این صورت هم میشه. مثلا شما تیتر همه مطالب را h1 کنید. البته ممکنه او بعضی صفحات چند تا h1 داشته باشید ولی در کل به این صورت هم میشه

چرا به این صورت هم میشه. مثلا شما تیتر همه مطالب را h1 کنید. البته ممکنه او بعضی صفحات چند تا h1 داشته باشید ولی در کل به این صورت هم میشه

دقیقا چطوری باید تیتر همه مطالب سایتم رو h1 کنم؟از تگ h1چطوری باید استفاده کرد.بینش چه عبارتی باید نوشت که برای همه محسوب بشه!؟

دقیقا چطوری باید تیتر همه مطالب سایتم رو h1 کنم؟از تگ h1چطوری باید استفاده کرد.بینش چه عبارتی باید نوشت که برای همه محسوب بشه!؟

از تگ h1 فقط باید یکی تو سایت استفاده بشه مطالب اصولا باید تگ h2 یا h3 بگیرن

تو سئو و بهینه سازی اسن تگ ها اعداد و ارقام دارن همینجوری نباید استفاده کنید

اصولا بهترین استفاده از این تگ ها . . .

۱-در صفحه اصلی خود ، یک بار تگ h1 را برای کلمات کلیدی خود به کار ببرید .

۲-تیتر پست های صفحه اصلی را در h2 قرار دهید.

۳-در صفحه نوشته ، یا single ، عنوان پست را h1 قرار دهید . اطمینان حاصل کنید که تگ h1 دوبار درون وبسایت شما استفاده نشود.

۴-در درون مطالب ، سعی کنید یک بار برای کلمه کلیدی خود ، از این تگ ها استفاده کنید .

۵- دقت کنید که این تگ ها در سایدبار ها و یا مکان های دیگر سایت استفاده نشده باشد (به جز مکان های مورد نیاز)

التماس دعا

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری