grandfather

مشکل عدم شناسایی تگ jdoc:include

11 پست در این موضوع

سلام و وقت بخیر

بنده در طراحی قالب جوملا در ابتدای راه هستم و با مشکل عدم شناسایی(unrecognized tag jdoc:include) در تگ <jdoc:include type="head" /> روبرو هستم در NuNuSphere کد نویسی میکنم و متاسفانه این تگ را نمیشناسه البته بعید میدونم از "ان یوسفر" باشه و البته لوکالم هم Xampp هست علت چیست؟

با سپاس و تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام و وقت بخیر

بنده در طراحی قالب جوملا در ابتدای راه هستم و با مشکل عدم شناسایی(unrecognized tag jdoc:include) در تگ <jdoc:include type="head" /> روبرو هستم در NuNuSphere کد نویسی میکنم و متاسفانه این تگ را نمیشناسه البته بعید میدونم از "ان یوسفر" باشه و البته لوکالم هم Xampp هست علت چیست؟

با سپاس و تشکر

مجددا عرض ادب

سوال من مشکل داره؟ درست توضیح داده نشده؟ و یا اینکه مبهم و ... هست؟؟؟؟

مشکل بنده در اینه که کلا این دستور را نمیشناسه و تگ براش نامفهومه یا بعبارتی تگ براش تعریف نشده!!!

<jdoc:include type="head"/>

ممنون میشم اگر بتونید کمکم کنید.

باورم نمیشه یعنی سوال من مشکل داره و یا مبهمه و یا ...؟ که کسی قادر به جواب دادنش نیست!!!

یا اصلا همچین مشکلی تو قاموس جوملا وجود نداره؟؟؟؟

دوستان متخصص تقاضای کمک دارم اگر سوالم مبهم هست امر بفرمایید بیشتر توضیح بدم.

با تشکر همچنان چشم انتظار محبت بزرگوارانی، که راهنماییم کنند

درود و خوش آمد به جوملا فروم

دوست عزیز همه مشکل دارند،یکم شکیبا باشید و از پست های اسپم خوداری کنید

تگ مورد نظر رو باید داخل تگ html سپس داخل تگ head قرار بدید.به این صورت

<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Strict??EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-stict.dtd">

<html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml" xml:lang="<?php echo $this->language?>" lang="<?php echo $this->language?>" dir="<?php echo $this->direction;?>">

<head>  
<jdoc:include type="head" />
</head>

<body>    
</body>

</html>

سلام و دورود بنده نیز به شما جناب امیر پروانه

چشم، فرمایش شما کاملا درست هست و بنده معذرت میخوام.

با تشکر و سپاس بی نهایت بابت پاسخگویی و سعی در برطرف کردن مشکل اینجانب.

دوست عزیز بنده طبق آموزش های ویدئویی پیش میرم که از موسسه تهیه کردم.

و دقیقا تمامی نکات را رعایت کردم و کاملا سورس کد همانند سورس کد آموزش ویدئویی جناب مهندس طالبی هست،

و حتی توسط آرتیستیر نیز طراحی میکنم وقتی index.php را نیز باز میکنم میبینم که تگ نامبرده را نمیشناسه و براش یکجورایی تعریف نشده هست!!!

سورس زیر دقیقا سورسی هست که من به صورت زیر البته طبق آموزش ویدئویی نوشتم و تگ jdoc:include را نمیشناسه و با یک خط قرمز زیر jdoc:include عدم

شناسایی را اعلام میکنه و وقتی در صفحه فایرفاکس view page میگیرم ترتیب اثری را نمیبینم

<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Strict??EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-stict.dtd">

<html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml" xml:lang="<?php echo $this->language; ?>" lang="<?php echo $this->language;?>" dir="<?php echo $this->direction; ?>">

<head>

<jdoc:include type="head"/>

<link rel="stylesheet" href="<?php echo $this->baseurl.'/templates/'.$this->template.'/css/template.css';?>" type="text/css" />

</head>

این کد رو بجای کد خودتون کپی کنید و تست کنید

این کد رو بجای کد خودتون کپی کنید و تست کنید

عرض ادب خدمت آقا صابر

دوست عزیز این کدی رو که شما نوشتید و فرمودید جایگزین کنم را در تکه کد کامنت قبلی در قسمت head دارم و با جایگزین

کد شما تغییری حاصل نشد واقعا جای تعجب داره که چرا نمیشناسه. درجایی که تو ویدئو مهندس طالبی با این تگ اصلا مشکلی نداره و همانطور که ملاحضه

میفرمایید دقیقا تگ بنده با تگ شما که فرمودید جایگزین کنم مطابقت داره ولی همانطور که عرض کردم این تگ رو NuSphere نمیشناسه و البته با view page گرفتن

نیز میبینیم ترتیب اثری داده نمیشه.

از محبتتان سپاسگزارم و امید به راهنمایی های بعدیتان دارم

خدمت شما دوست عزیز

البته بازهم عارضم که دقیقا و مو به مو تگ را طبق آموزش نوشتم و base را همانگونه که مهندس طالبی عزیز تدریس میکنند نوشتم

و بازهم یادآور میشم که حتی با آرتیستیر هم قالب طراحی میکنم این خط را نمیشناسه ممکنه از لوکالم باشه؟

قالب بررسی شد.من مشکلی توش ندیدم.همه چیز درست بود.مشکل شما دقیقا چیه؟قالب نصب نمیشه؟موقعیت نمی تونید ایجاد کنید؟صفحه سفید میاد؟

از اونجایی که وظیفه این تگ اینه که متاهای ما رو داینامیک میکنه و دیگه لازم نیست که ما متاهای داخل head را به صورت دستی وارد کنیم تگ نامبرده

به این ترتیب عمل نمیکنه البته وقتی با Internet explorer صفحه را باز میکنم و View Source میگیرم متاها قابل مشاهده هستند ولی با مرورگر موزیلا فایرفاکس

و گرفتن view page ترتیب اثری را نمیبینم

البته اینترنت اکسپلورر و نشان دادن متاها را همین امروز امتحان کردم و دیدم، ممکنه به خاطر این باشه که از xampp استفاده میکنم باشه لوکالم رو wamp کنم مشکل برطرف نمیشه؟

البته این تگ را NuSphere هم نمیشناسه و براش مبهمه!!! ولی تو اینترنت اکسپلورر برام بدرستی عملیاتی شد و جواب داد!!!

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری