نیما حبیب خدا

اسکریپت آپلود نسخه 2

12 پست در این موضوع

سلام دوستان ... اگر خاطرتون باشه ، آکادمی جوملا یک اسکریپت آپلود طراحی کرده بود و مورد استقبال خیلی از دوستان عزیز واقع شد که به ما و گروه لطف فراوانی دارند .

دوستان نظراتی دادند از قبیل اینکه یک سری ماژول ها به سیستم اضافه بشه و کاملتر کنیمش و امروز بالاخره خبر اضافه شدن ماژول های جدید رو برای دوستان عزیز آوردم .

تغییراتی که در نسخه دو ارائه شد هم گرفتن باگ بود و هم تغییر برخی مسائل :

1 - رفع اشکال دانلود و Sqlite

2- افزود پارامتر نام فایل در زمان دانلود .

3- افزودن نمایش حجم فایل در زمان دانلود .

4- افزودن نمایش تصویر فایل دلخواه در زمان دانلود .

5- رفع اشکال تغییر نام فایل پس از آپلود و Generate کردن لینک دانلود .

6- افزودن ماژول حاظرین در سایت .

نسخه دو به صورت دمو قرار میگیره تا ببینیم نتیجه به چه شکلی خواهد بود . در صورتی که نتیجه مطلوب باشد ، با اعضا مشورت میکنیم . این ورژن یا تجاری ( با مبلغی پایین ) است ، یا رایگان ( با لایسنس آکادمی )

منتظر نظرات شما هستیم .

نکته : این اسکریپت برای جوملا یا مدیریت محتواهای دیگر ایجاد نشده است و یک اسکریپت با زبان php به صورت جدا میباشد .

دمو اسکریپت آپلودسنتر آکادمی جوملا

ویرایش شده در توسط نیما حبیب خدا
1 کاربر پسند دیده است

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

نیما جان خسته نباشی.

من یک پیشنهاد داشتم . اون دکمه بازدید رو که گذاشتی وقتی میزنی وسط صفحه نمایش داده میشه و باید دکمه بستن داخل باکس رو بزنی ... به نظر من اگر به صورتی باشه که با کلیک دوباره روی بازدید صفحه بسته بشه خیلی عالی میشه.

gift:a2d3:

آقا نیما دست خوش مرسی ولی یه نظر کاش گزینه آپلود رو زیر یه باکس bowes بود و کاربر فایلش رو انتخاب میکرد و بعد آپلود رو میزد خوب میشد ...

بهرام عزیزم روش کار میکنم . ممنون از نظرت ...

نوین جان ما قصدمون این بود که تحت jquery + flash آپلودسنتر رو بنویسیم که به این شکل کار میکرد .. روی این موضوع کار میکنم که یک switch بذارم که کاربر بتونه تغییر بده حالت رو ...

قسمت دانلود هم تست کنید . پس از آپلود کردن ، لینک دانلود داده میشه ، از لینک دانلود استفاده کنید ببینید همه چیز درست انجام میشه؟

مشکلاتی که فرمودید حل شد ... بازدید ها دیگه دکمه بستن نداره ..

این قسمت هم اضافه شد : تعداد بازدید ها در روز . ( در مرحله تست )

بهینه سازی jquery هم انجام شده

مشکلاتی که فرمودید حل شد ... بازدید ها دیگه دکمه بستن نداره ..

این قسمت هم اضافه شد : تعداد بازدید ها در روز . ( در مرحله تست )

بهینه سازی jquery هم انجام شده

مرسی نیما جان گل کاشتی

این برای اکثر سایتا بدرد میخوره

فقط اگر بتونی یه صفحه دانلود مثل جومینا هم براش درست کنی که ایندو به هم وصل باشن که دیگه عالی میشه

دستت درد نکنه

دوستان لینک دانلود ارائه میشه که . یعنی شما میتونید لینک دالود رو بردارید و در سایتتون قرار بدید . حالا دقیقا چجوری میخواید رو بگید تا روی چشمم انجام بدم .

نوین جان باید روی اون موضوع خیلی بیشتر کار کنم و زمان میبره . حتما توی ویرایش بعدی این کار رو میکنم . هنوز ویرایش دوم به مرحله انتشار نرسیده تا چند روز بگذره ببینم چجوری کار میکنه .

ممنون از همه دوستان

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری