MDone

مشگل در اتصال به دیتابیس در لوکال هاست

11 پست در این موضوع

سلام

من بک آپ از سایتم که دایرکت ادمین بود رو + دیتابیسش دانلود کردم

و در لوکال هاستم استخراج کردم و یه دیتابیس در نرم افزار زمپ به همون نام ساختم و دیتابیس رو در اون ایمپورت کردم

وقتی که وارد سایت شدم اول این ارور رو داد

Database connection error (2): Could not connect to MySQL.

بعد در فایل کانیگیورشن در روت زمپ رو ویرایش کردم یخورده حالا این ایراد رو میگیره

Table '******_******.ujwxq_session' doesn't exist SQL=INSERT INTO `ujwxq_session` (`session_id`, `client_id`, `time`) VALUES ('589id4jlq0c8dpoeqafivs6ja2', 0, '1393935479')

بنظر میرسه فایل های دیتابیس رو کامل لود نکرده بود برا همین دوبار ایمپورت کردم ولی باز همین اخطارو میده!باید چیکارش کنم؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

Database connection error (2): Could not connect to MySQL.

Table '******_******.ujwxq_session' doesn't exist SQL=INSERT INTO `ujwxq_session` (`session_id`, `client_id`, `time`) VALUES ('589id4jlq0c8dpoeqafivs6ja2', 0, '1393935479')

خطایی که میده به دلیل عدم ارتباط با دیتابیس هست باید فایل کانفیگتون رو ویرایش کنین و اطلاعات دیتابیس لوکالتون رو درست وارد کنید

اگر بعد از وارد کردن درست و دقیق اطلاعات دیتابیس باز هم خطای سیشن داشتید در دیتابیستون جدول ujwxq_session رو خالی کنید

اطلاعات رو در کانفیگ ویرایش کردم بازهم این اخطارو میده

برای خالی کردن میشه بیشتر توضیح بدید باید دیتابیس رو در PHP my admin باز کنم و بدنبال ujwxq_session بگردم؟

خطای زیر رو که نمیده دیگه؟

Database connection error (2): Could not connect to MySQL

در مورد سشن هم در دیتابیستون جدول ujwxq_session رو از لیست سمت راست تیک بزنید و در پایین یه لیست باکس هست از اونجا گزینه Empty رو انتخاب کنید تا خالی بشه

بین جداول پایگاه داده هرچی میگردم همچین اسمی نداره یعنی session بامثلا b6xgo_session و پیشوندهای دیگه داره ولی با پیشوند ujwxq رو نداره

ارسال شده در (ویرایش شده)

درود

اگر اشتباه نکنم از پسوند جداول ایراد میگیره (بنده هم همین مشکل رو داشتم)

ویرایش شده در توسط hda2295

درود

ممکنه در زمان بکاپ گرفتن تنظیمات رو درست انجام نداده باشید . اگه هنوز سایتتون روی هاست هست با akeeba backup از کلیه اطلاعات بکاپ بگیرید و مثل یه بسته نصبی روی لوکال نصبش کنید

موفق باشید

بین جداول پایگاه داده هرچی میگردم همچین اسمی نداره یعنی session بامثلا b6xgo_session و پیشوندهای دیگه داره ولی با پیشوند ujwxq رو نداره

علاوه بر مواردی که دوستان گفتن احتمال داره در دیتابیستون جداول زیاد باشه و صفحه بندی شده باشن در اینصورت باید صفحات دیگه رو هم چک کنید

برای اطمینان از نام پیشوند جداول اون رو در فایل کانفیگتون ببینید چی هستش

درود

درمورد پشتیبان گیری باید بگم خودم انجام ندادم میزبانی هاستم این کارو انجام داده

منظورتون از پسوند جداول چیه؟

من کانفیگ رو چک کردم sql بود ولی یه جوملای دیگه رو که نصب کرده بودم رو نگاه کردم sqli بود برا همین این رو هم تغییر دادم به sqli ولی بازم تغییر نکرد

نام هاست و یوزر و همچیرو مطابق جوملایی که خودم رو لوکال نصب کرده بودم ویرایش کردم وفقط نام دیتابیس رو همون چیزی نوشتم که دانلودش کرده بودم

علاوه بر مواردی که دوستان گفتن احتمال داره در دیتابیستون جداول زیاد باشه و صفحه بندی شده باشن در اینصورت باید صفحات دیگه رو هم چک کنید

برای اطمینان از نام پیشوند جداول اون رو در فایل کانفیگتون ببینید چی هستش

دیتابیس 191 تا جدول داره و همشو در یک صفحه نشون داده ولی جدولی با این اسم (ujwxq_session)توش نیست از Ctr+F هم سرچ کردم برا اطمینان بیشتر ولی..

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری