farsiwebhost.com

فایرفاکس چگونه درآمد کسب می کند ؟

4 پست در این موضوع

بسیاری از ما علاقه مندیم بدانیم چگونه یک مرورگر درآمد کسب می کند. در اینجا موزیلا فایرفاکس، یکی از محبوب ترین مرورگرهای وب، مورد توجه ما است. پروژه فایرفاکس توسط دیو هایت، هویت جو و بلیک راس آغاز شد و توسط بنیاد موزیلا توسعه داده شده است.آخرین نسخه پایدار مرورگر فایرفاکس 6.0.2 می باشد. موزیلا فایرفاکس بعد از اینترنت اکسپلورر با داشتن 25.5% از کل کاربران دومین مرورگری است که به طور گسترده در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد. آلمان و لهستان از کشورهایی هستند که در آن موزیلا فایرفاکس محبوب تر از دیگر کشورهای جهان است.

و اما موزیلا فایرفاکس چگونه پول درمی آورد؟

پاسخ به این سوال نیاز به توضیح زیاد ندارد. می توان آن را فقط با یک کلمه پاسخ داد : گوگل. هنگامی که شما از طریق مرورگر فایرفاکس بر روی تبلیغات گوگل کلیک کنید، درصد خوبی از آن به فایرفاکس می رسد. در مقابل فایرفاکس گوگل را به عنوان صفحه پیشفرض خود قرار داده است. در سال 2009 درآمد موزیلا از این طریق 104 میلیون دلار بوده است و در واقع گوگل بزرگترین اسپانسر فایرفاکس است. جستجوی گر آمازون نیز درصدی پرداخت به موزیلا فایرفاکس دارد. یکی دیگر از راه های درآمد زایی از طریق فروش لوازم جانبی موزیلا فایرفاکس مانند تی شرت با مارک مرورگر است. برخی دیگر از این شرکت ها که به فایرفاکس پورسانت پرداخت می کنند Yahoo ، Yandex و ebay هستند. که درآمدش از این شرکت ها در حدود 72 میلیون دلار تخمین زده شده است.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

pcmarkaz عزیز

موضوع جالبی بود این اما من یک جا هم شنیدم یک جورایی کاری شبیه فروش اطلاعات هم براوزر ها انجام می دن و این یکی از انگیزه های اوپن سورس بودن بروزر ها هست حتی آی ای و اپرا

این قضیه هم درسته؟ یا من اشتباه متوجه شدم؟

درود

ضمن تشکر از توجه شما

من هم قبلا همچین چیزی شنیدم ولی تا اونجایی که من تحقیق کرده بودم ، درآمد فایرفاکس از همان طریقی است که در مقاله ذکر شده ، ولی تحقیق بیشتری می کنم تا از صحت این قضیه مطلع بشم و حتما به اطلاع شما و دوستان می رسانم.

موفق و سربلند باشید

pcmarkaz عزیز

موضوع جالبی بود این اما من یک جا هم شنیدم یک جورایی کاری شبیه فروش اطلاعات هم براوزر ها انجام می دن و این یکی از انگیزه های اوپن سورس بودن بروزر ها هست حتی آی ای و اپرا

این قضیه هم درسته؟ یا من اشتباه متوجه شدم؟

سلام دوست من

این موردی که شما گفتید بیشتر در مورد موتورهای جستجو درست هستش. در واقع شرکتی مثل Google با دسته بندی و طبقه بندی اطلاعات و موضوعات جستجو شده کاربران می تونند اطلاعات ارزشمندی رو در هر حوزه در اختیار شرکتها بذارند و از این راه پول خوبی هم درمی یارن. همونطور که خودتونم می دونید این اطلاعات فقط در اختیار خود search engine ها هستش و بس

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری