seasen

گیج شدم

9 پست در این موضوع

سلام -خسته نباشید-انجمن خیلی خیلی مفیدیه........

ولی من گیج شدم از کجا شروع کنم.چی به چیه!!!!!!!!!

مبتدی هستم.وبلاگ درست کردنو مدیریتشو هم بلدم.

در مورد جوملا هم یه pdf خوندم که راحت بود

ولی این به بعدشو نمیدونم باید دنبال چی برم!!!!!!

واقعیتش من میخوام نحوه ی طراحی سایت هایی که واسه مدرسه یا دانشگاه ها درست میکننو یاد بگیرم.و همینطور انجمن هارو

میشه کسی بهم نقشه ی راه بده؟!!!!

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام دوست عزیز اول اینکه شما باید پست خودتون رو در تاپیک مربوط به آموزشها قرار میدادین نه بازارچه و درخواستهای تجاری !!! تا مدیران و دوستان بتونن بهتر راهنمایی تون کنن در مورد جوملا هم بهتره از آموزش زیر کمک بگیرید :

http://joomlaforum.ir/showthread.php/1813-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-2.5-%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D8%A8%D8%AA%D8%AF%DB%8C-%D8%AA%D8%A7-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%87-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D9%85%D8%A7%D9%87%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%AF%DB%8C%D8%AC%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84

تا بتونین بیشتر با جوملا آشنا بشید بعد هم توی انجمن برای دو مورد دیگه جستجو کنید به نتیجه می رسید

موفق باشید

شرمنده که جای خوبی این موضوع رو ایجد نکردم{بزارین پایه تازه واردی)

گشتم ولی به طور تخصصی راجع به دانشگاه و مدرسه نبود.

اینقد که من فهمیدم هر کدوم قالب ها و افزودنی های خودشونو دارن(مثل لیست نمراتو...).اما کجا میشه گیرشون آوردو پیدا نکردم

جدا از ایتها

من اگه بخوام واسه تست و تمرین جوملا به دامینم یه هاست اضافه کنم چیو انتخاب کنم؟!!!!!!!.منظورم مقدارشو و لینوکس و...

ممنون میشم راهنماییم کنین

1.نصب سرور مجازی Xamp (نسخه پیشنهادی 1.7.3)

2.دانلود و نصب جوملا فارسی یا نسخه اصلی

3.نصب قالب های جوملا

4.نصب افزونه های جوملا

5.سئوسازی جوملا

6.ایمن سازی جوملا

7.انتقال از لوکال به هاست

آیا اگه موقع راه اندازی - جوملا رو روی وب سرور نصب نکنیم و روی پی سی خودمون اینکارو انجام بدیم-و سایتو رو پی سی درست کنیم-میشه همشو انتقال داد رو وب سرور-

منظورم اینه که -آیا میشه جوملارو روی پی سی نصب و طراحی سایتو انجام بدیم بعدش بریم انتقالش بدیم رو وب؟

شرمنده-نخواستم واسه یه سوال دوباره موضوع جدید درست کنم:13:

سلام-خسته نباشید

من جوملا 2.5 رو از انجمن دانلود کردمو چندتا قالب رایگان از تو نت گرفتم و طبق آموزش ها نصبشون کردم اما چندتا مشکل پیش اومده!!!!!!!!!!

این قالب های رایگان مثل قالب هاب رایگان وبلاگ هستن که تا تبلیغات سازندشو حذف میکنی کل قالب به هم میریزه؟

بعضی از قالب ها کامپوننت هاشون فینگلیشن چطور میشه فارسیشون کرد؟

این نسخه ی 2.5 یه جوری شده!!!من قالبو عوض میکنم تو کنترل پنل ولی میرم صفحه ی اصلیرو رفرش میکنم اما تو صفحه ی اصلی تغییری ایجاد نمیشه!!حتی از مدیریت میم بیرون دوباره میرم ولی بازم نه!!!!

یا مثلا تو منوی اصلی یا تو مطالب تغییر ایجاد میکنم اما تو صفحه ی اصلی سایت تغییری ایجاد نمیشه ولی وقتی از بخش مدیرت میام بیرون و دوباره وارد میشم میبینم تو صفحه ی اصلی تغییر ایجاد شده!!!!!

راستی اگه من به جای این جوملا -جوملای دیگه همین نسخه یا نسخه ی دیگه نصب کنم مطالب نوشته شدم همش حذف میشه؟!!!!!!!!!

گیج شدم به مولااا:bala:

ویرایش شده در توسط seasen

چنین مشکلاتی که گفتید وجود نداره.

این قالب های رایگان مثل قالب هاب رایگان وبلاگ هستن که تا تبلیغات سازندشو حذف میکنی کل قالب به هم میریزه؟

شما باید با کد نویسی آشنا باشد و بدونید چطور کدها را ویرایش کنید

بعضی از قالب ها کامپوننت هاشون فینگلیشن چطور میشه فارسیشون کرد؟

آموزش فارسی سازی افزونه ها تو انجمن هست.

آموزش فارسی سازی / چگونه یک ماژول، پلاگین و یا کامپوننت را فارسی کنیم؟؟

این نسخه ی 2.5 یه جوری شده!!!من قالبو عوض میکنم تو کنترل پنل ولی میرم صفحه ی اصلیرو رفرش میکنم اما تو صفحه ی اصلی تغییری ایجاد نمیشه!!حتی از مدیریت میم بیرون دوباره میرم ولی بازم نه!!!!

بعد از انجام تغییرات کش مرورگر را با دکمه های ctrl + f خالی کنید

راستی اگه من به جای این جوملا -جوملای دیگه همین نسخه یا نسخه ی دیگه نصب کنم مطالب نوشته شدم همش حذف میشه؟!!!!!!!!!

بله حذف میشن.

بهترین کار برای آموزش بهتر خوندن منابع آموزشی و کار کردن جهت کسب تجربه هست. موفق باشید.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری