aynalserat

نقشه گوگل با استفاده از ماژول html سفارشی

16 پست در این موضوع

دوستان سوال مهمی دارم و آن اینکه شاید بعضی جاها دیده باشید توی جوملا بعضی از کاربران از ماژول سفارشی استفاده می کنند و آن هم به تعبییر من کارشان شبیه شمع حمام فین است به محض اینکه به آن ماژول دست بزنی دیگه مثل قبل بالا نمیاد حالا من یه ماژولی توی بسته نصبی فقط اسمشو عوض کردم از انگلیسی به فارسی تغییر دادم اما خالی بودنش ذهن منو مشغول کرد نه مطلبی داشت نه چیز دیگه ای فقط وقتی تغییر ویرایشگر رو کلیک می کنم یه کدهایی می بینم به اونها هم دست نزدم فقط اسم ماژول رو عوض کردم الان نقشه گوگل نمیاد بالا علت چیه ؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

بعضی وقت ها چون باید به گوگل مپ متصل شود

با isp های ایران در بعضی موارد یا با آیپی ها به مشکل برموخورد که معمولا بعد مدتی حل میشود .

شما مشکلت همونی هست که خودت گفتی احتمالا شما کد ها در ادیتور پاک شده است ویا تغییر کرده است و کدها قابل خواندن نیستند

شما خودتون حرفه ای ترین ها هستید و نوشتن من جسارته :)

بر اساس تجربه شخصی ام... اگر منظور شما ماژول custom Html است... هنگامیکه بازش می کنید اون بخش نمایش کد html ویرایشگر را بزنید محتویاتش را نشون می ده که معمولا توسط پلاگین کنترل میشن... حالا اینکه شما اسمش را عوض کردید... از توی پنل اسمش را عوض کردید؟ اگر آره که نباید مشکلی پیش بیاد.... اگر فایل روی سرور افزونه را تغییر نام دادید که هنگام فراخوانی مشکل دار میشه و طبیعتاً مشکل پیش می*آد.... اگر افزونه را اینجا بذارید تست بشه... خدمتون علت را می نویسم.... یا حق

بعضی وقت ها چون باید به گوگل مپ متصل شود

با isp های ایران در بعضی موارد یا با آیپی ها به مشکل برموخورد که معمولا بعد مدتی حل میشود .

شما مشکلت همونی هست که خودت گفتی احتمالا شما کد ها در ادیتور پاک شده است ویا تغییر کرده است و کدها قابل خواندن نیستند

خیر کد ها هیچ تغیری نکرده اند و من با توجه به تجربه ام که حدس می زدم چنین اتفاقی می افتد از کد ها کپی گرفتم تا در صورت بروز خطا مجدداً کد را paste کنم همین کار رو هم کردم و دیدم کدها تغییری نکرده اند.

شما خودتون حرفه ای ترین ها هستید و نوشتن من جسارته :)

بر اساس تجربه شخصی ام... اگر منظور شما ماژول custom Html است... هنگامیکه بازش می کنید اون بخش نمایش کد html ویرایشگر را بزنید محتویاتش را نشون می ده که معمولا توسط پلاگین کنترل میشن... حالا اینکه شما اسمش را عوض کردید... از توی پنل اسمش را عوض کردید؟ اگر آره که نباید مشکلی پیش بیاد.... اگر فایل روی سرور افزونه را تغییر نام دادید که هنگام فراخوانی مشکل دار میشه و طبیعتاً مشکل پیش می*آد.... اگر افزونه را اینجا بذارید تست بشه... خدمتون علت را می نویسم.... یا حق

ممنون از لطفتون شاید حرفه ای ترین ها باشم ولی فعلاً بهترین نیستم اساتید بسیار و ما شاگرد شما و دیگر دوستان اما چه می شود کرد همه جاهایی گیر می افتند باید به عرض برسونم ماژول سفارشی به پلاگینی متصل نبود و تنها این چند خط را داشت :

<div style="width: 99%; height: 250px;"> </div>

که هیچ تغییری بعد از تغییر نام ماژول از map به نقشه نداشت و من تنها این موارد را در بسته های نصبی که به دست طراحان خارجی می باشد طراحی شده است دیده ام.

امکان نداره اون کدی که گذاشتید... بتونه به تنهایی نقشه گوگل مپ را نشون بده.... (ارتفاع و عرض را نشون می ده فقط)

اگر میشه اسم ماژول را بذارید من بهتون میگم داستانش چیه....

اگر هم که ماژول نمایش نقشه گوگل مپ می خوایید بگید....

دوست عزیز اسم ماژول رو توی عنوان عرض کردم ماژول html سفارشی این طراحان خارجی با استفاده از این ماژول حقیقتاً بزارید بگم از خیلی از ماها بهتر استفاده می کنند اصلاً از اسم ماژول مشخصه که هر کاری بخوای می تونی با این ماژول انجام بدی . اساتید بزرگوار بفرمایید اونها چکار می کنند که ما نمی دونیم . شمع حمام فین انگلیسیه فهمید و خاموشش کرد .

خودمونیم قشنگ ربطش دادم ؟؟؟ :78::78::78::78:[ghelyion][ghelyion][ghelyion]:a2d3::a2d3::a2d3::hoy::hoy::hoy::hoy:

خب این html سفارشی همون Custom Html هست.... منتهی امکان نداره... ینی محاله که با دستور زیر

<div style="width: 99%; height: 250px;"> </div>

نقشه گوگل مپ را بشه توی سایت نشون داد! مثل این میمونه که شما مشخصات یه نفر را برای پلیس بدی.... بگی قد بلند و لاغر و توقع داشته باشی پیداش کنن!!! چه مثال مزخرفی بودااا :) شما حتماً از یه جا غافل شدی و یه پلاگینی.. کامپوننتی چیزی داره این ماژول را کنترلش می کنه...

آره راست می گی منم همین رو می گم نه فقط این مورد بلکه صدها مورد چنین دیده ام نمونه یک موردی که چند تصویر داشت وقتی که موس روی تصویر قرار می گرفت تصویر کنار می رفت و توضیحات اون نمایش داده می شد جالب بود باز کردم دیدم ماژول سفارشی هست بستم بهم خورد هیچ چیزی هم پاک نشد .

درود

در مذحله اول به maps.google.com مراجعه کنید .

محل مورد نظر رو توی نقشه پیدا کنید و علامت " زنجیر" بغل صفحه رو بزنید . بعد از زدن نماد زنجیر ( لینک ) در منویی که باز میشه رو گزینه Customize and preview embedded map کلیک کنید .

در صفحه ای که باز شد سایز نمایش نقشه رو درج کنید . تغیرات دلخواه رو که انجام دادید پایین همون صفحه یه لینک iframe بهتون میده .

کد رو از طریق html دستی یا از طرق مختلفی که دوستان برای نمایش کد در سایت مطرح کردن در جوملاتون قرار بدید.

موفق باشید

استاد بزرگوار جناب صدیقی عزیز چنین که فرمودید نتونستم انجام بدم لطفاً اگه می شه دقیق تر و همراه با تصویر آموزش بدید.

دوسوال می پرسم لطفاً پاسخ دهید :

1- چرا من ماژول سفارشی را باز و بسته کردم از کار افتاد ؟ ( هیچ چیزی کم و زیاد نشد و هیچ کدی پاک نگردید)

2- اگر نظر شما بر این باشد که ناممکن است کدی پاک نشده باشد پاک شده به این پست چه جوابی می دهید ؟

آره راست می گی منم همین رو می گم نه فقط این مورد بلکه صدها مورد چنین دیده ام نمونه یک موردی که چند تصویر داشت وقتی که موس روی تصویر قرار می گرفت تصویر کنار می رفت و توضیحات اون نمایش داده می شد جالب بود باز کردم دیدم ماژول سفارشی هست بستم بهم خورد هیچ چیزی هم پاک نشد .

این درحالی است که بنده تا آن حد باورکردم از ماژول بخصوصی استفاده کرده اند که فهمیدم بازهم ماژول سفارشی کار خود را کرده است.

درود

ماژول Html*سفارشی در واقع ادیتوری هست که می تونید کدها رو درش درج کنید به همین خاطر هم قدرتمنده . البته خودش به تنهایی خیر بلکه با تسلط به برنامه نویسی .

از کار افتاد منظورتون چیه یکم بیشتر توضیح بدید

آموزش تصویری در اولین فرصت قرار میگیره صبور باشید

موفق باشید

درود

از کار افتاد منظورتون چیه یکم بیشتر توضیح بدید

آموزش تصویری در اولین فرصت قرار میگیره صبور باشید

موفق باشید

با استفاده از گزینه ویرایش ماژول را باز کردم و دوباره ذخیره را زدم ماژول از کار افتاد . به همین سادگی

آموزش تصویری منتظم ممنون

آموزش کار با ماژول سفارشی وجود ندارد ؟؟؟

علت پاک شدن کدها به خاطر یک سری مسائل امنیتی جوملا هست که اجازه درج مستقیم کد را در ویرایشگر نمیشه. مهندس صدیغی آموزش را بدن متوجه میشید ک باید به چه روش کار کنید.اگر نذاشتند بگید تا من آموزشش را بزارم

ارسال شده در (ویرایش شده)

غیرت ایرانی بودنمون گرفت کار می کنیم تا موفق بشیم بچه ها منتظر آموزشیم [kotak][kotak][kotak][kotak][kotak][kotak]

ویرایش شده در توسط aynalserat
اشتباه لفظی و احتمال سوء تفاهم

امیرجان آموزش ندادی اینا چکار می کنند که وقتی ماژول هاشون رو باز و بسته می کنی ( باز و بدون تغیر و ویرایش ذخبره می کنی) بهم می ریزه و از حالت چینش قبل خارج می شه؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری