jahan654

درخواست یک قالب شرکت راکت تم

7 پست در این موضوع

سلام دوستانی که می توانند این قالب را دانلود کنند (برای جوملا 2.5)

ممنون می شوم که برای من بفرستند

http://demo.rockettheme.com/jul11

ویرایش شده در توسط jahan654
افزودن لینک قالب

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

میدونستی میتونی اینو با آرتیستر طراحی کنی؟!

حالا برخی دوستان ممکنه بهم بخندن اما واقعا" میشه.

نمیگم آرتیستر کلشو درست میکنه بعد از خروجی میتونید ادیت کنید و ... .

یه مگا منو میخاین که دوستان در همین انجمن قرار دادن افزونه هاشو.

اسلاید شو میمونه که میتونم با فلش طراحی کنم یا بگردید یکی مثل خودش پیدا کنید.

ماژول جستجو هم که rokAjaxSerach که نسخه 1.5 خودم فارسی سازی کردم در انجمن گذاشتم نسخه 1.7 و 2.5 هم میتونید از سایت extensions.joomla.org تهیه کنید.

سه مطلب رنگی در پایین اسلاید شو رو میتونید در موقعیت های user1 , 2 , 3 ایجاد کنید.

در وسط یه مطلب به صورت بلند ایجاد شده و بقیه به صورت 4 ستون تعریف میشن + ماژول پلیر ویدئو که در position-left قرار میگیره.

footer هم موقعیت های bottom1,2,3 رو به خودش اختصاص میده که میتونید با HTML دستی محتوا رو پیاده سازی کنید یا راه های دیگه.

همین.

با سلام

امیدوارم خلاف قوانین انجمن عمل نکرده باشم.این فایل قالب به همراه پلاگین و فریم وورک.شاید ایشون قالب و برای یادگیری بیشتر نیاز دارن

ویرایش شد... (لطفا لینک رو پیغام خصوصی کنید، خلاق قوانین انجمن های آزاد جوملا است. ممنون)

ویرایش شده در توسط novinfard