MHT-joomla

مشکل نصب جوملا در ویندوز 8

11 پست در این موضوع

سلام به دوستان عزیز.

مشکلی تو نصب جوملا در ویندوز 8.1 داشتم اونم اینکه وقتی به مرحله دیتا بیس میرسم ، شناسه و نام دیتا بیس رو که وارد کردم و گزینه مرحله بعد رو میزنم به مرحله بعد نمیره و فقط یک علامت چرخش نمایش داده میشه همون طوری که تو عکس زیر گذاشتم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

[ATTACH=CONFIG]5924[/ATTACH]

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

مراحل نصب به درستی انجام شده این بار اولی نیست که دارم از جوملا استفاده میکنم لطفا دوستان با تجربه راهنمایی کنند.

به احتمال زیاد مشکل از phpmyadmin و apache هستش ... از زمپ استفاده می کنید یا ومپ ؟؟؟

احتمال میدم یک جایی در فایل php.ini باید تغییر بدید ، شما cache و Cookie پاک کنید و از نسخه های مختلف زمپ و یا ومپ استفاده کنید .

دوست عزیز مشکل از سرورمجازی لوکال شماست باید ضرفیت های رم رو افزایش بدین

همه کارهای دوستان رو انجام دادید ، جوملا رو از جوملا جهانی دانلود کنید و سپس نصب کنید

ممنون از تک تک دوستان مشکل با نصب یک ورژن قدیمی از xamp برطرف شد، من ورژن XAMPP.1.8.3.2 رو نصب کرده بودم که جواب نگرفتم اما با نصب XAMPP.1.7 مشکل رفع شد.

دوستان درسته مشکل رفع شده اما برام مبهم مونده که چرا و شاید مبحثی باشه آموزشی اگر قابل میدونید پاسخ رو درج کنید.(ضمنا تشکر و امتیاز واسه این سوال بسیار مهم یادتون نره :35::thanks: ) شوخی بود پیشاپیش سال نوتون مبارک.

درود

کلا توصیه میشه چه wamp و چه xampp از خرین نسخه منتشر شده در سایت رسمیشون استفاده نکنید و یه نسخه قبل رو نصب کنید . در ویندوز 8 هم فکر میکنم به دلیل فعال بودن پیش فرض IIS*ویندوئز دچار تداخل میشه

موفق باشید

باسلام به اساتید محترم لب تاپ Lenovo s410pدارم لبتابم رو به کافی نت بردم ویندوز8 اورجینالش رو پاک کرده بکاپ ندارم پارتیشن عوض شده سوال اگر لب تاپ مدل خودش گیر بیارم بکاپ بگرم کارم راه میفته ssd8gb cash داره روی mainسواره یا hdd از کجا میشه فهمید سالمه dynamic .primry,... باعث سوختن ssd میشود باتشکر

باسلام به اساتید محترم لب تاپ Lenovo s410pدارم لبتابم رو به کافی نت بردم ویندوز8 اورجینالش رو پاک کرده بکاپ ندارم پارتیشن عوض شده سوال اگر لب تاپ مدل خودش گیر بیارم بکاپ بگرم کارم راه میفته ssd8gb cash داره روی mainسواره یا hdd از کجا میشه فهمید سالمه dynamic .primry,... باعث سوختن ssd میشود باتشکر

جای سوالتون اینجا نبود .

هیچ مشکلی نداره یه مدل مشابه گیر بیارید و از روی اون بکاپ بگیرید رو دستگاه خودتون restore کنید .

خیلی اتفاق خاصی نشده، پاک کن ویندوز 8 نسخه لنوو را از اینترنت بگیر دانلود کن بعد نصب کن خودش اورجینال می شه فقط نسخه لنوو باشه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری