ابوالفضل طالبی

بسته آماده نصبی آگهی ستاره شهر :: کسب ثروت اینترنتی!

484 پست در این موضوع

سلام خسته نباشيد چرا اين بسنه پشتيباني نداره ؟!!!! تو جستجو نوشته مثلا پرايد 93 اينو چجوري ميشه برداشت من چرا پيدا نميكنم كجاست تو Css هم دنبالش گشتم پيدا نكردم ميشه يكي راهنمائي كنه

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام خسته نباشيد چرا اين بسنه پشتيباني نداره ؟!!!! تو جستجو نوشته مثلا پرايد 93 اينو چجوري ميشه برداشت من چرا پيدا نميكنم كجاست تو Css هم دنبالش گشتم پيدا نكردم ميشه يكي راهنمائي كنه

منظورتون از پشتیبانی چی هست دوست گرامی؟ اینهمه توی این تاپیک و یه تاپیک دیگه در مورد این کامپوننت توضیحات داده شده

اون نوشته رو هم از فایل زبان میتونید تغییر بدید

دوست عزیز سلام

شما فیلم آموزشی کامپوننت رو ببینید ، بعد چنانچه ابهامی باقی مانده بود ، در خدمتیم.

http://joomlaforum.ir/showthread.php/24610-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%88%DB%8C%D8%AF%DB%8C%D9%88%DB%8C%DB%8C-%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D8%B4%D9%87%D8%B1-(-%D8%AA%D9%88%D8%B3%D8%B7-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF-%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%A8%DB%8C-)?p=135670&viewfull=1#post135670

منظورم مشكلاتي بود كه تو جستجو و مجموعه ها بود اگه بشه مشكل جستجو حل بشه ممنون ميشم ؟ 1 سوالم داشتم در مورد ايندكس شدن مطالب تو گوگل كه فكر كنم اين اتفاق نميفته

منظورم مشكلاتي بود كه تو جستجو و مجموعه ها بود اگه بشه مشكل جستجو حل بشه ممنون ميشم ؟ 1 سوالم داشتم در مورد ايندكس شدن مطالب تو گوگل كه فكر كنم اين اتفاق نميفته

مشکل جستجو حل شده شما نسخه جدید کامپوننت رو که دو روز پیش توی تاپیک اختصاصی این کامپوننت گذاشته شده دانلودش کنید این مشکل حل شده

در مورد گوگل هم براش پلاگین نقشه سایت زمپ رو توی سایت p30advertise.ir قرار دادیم

آقا صابر نسخه جدیدش کجاست؟ نتونستم پیدا کنم تو همین تایپیکه؟

از اینجا دانلود کنید یه سری از چیزایی که توی پیام ازم خواسته بودید فک میکنم توی این نسخه نیازتون رو برطرف میکنه

کامپوونت تبلیغاتی ایستگاه! P30 Advertise_اولین کامپوننت رایگان تبلیغاتی مشابه ایستگاه

آقا صابر فکرکردم نسخه جدید ستاره شهره، خوشحال شده بودم آ:auau:

نسخه جدید همون کامپوننتی هست که توی ستاره شهر استفاده شده منتها کامپوننت به صورت جدا منتشر شده و یه سری ایرادات جزیی هم که بود رفع شده

سلام صابر خان

من نسخه جدید رو دانلود کردم ولی چه جوری باید نسخه قبلی رو آپدیت کنم؟!

تو قسمت مهاجرت خود کامپوننت که میرم خالیه و از قسمت مدیریت افزونه ها ی جوملا هم که میخوام نصب میگه "ناتوان در یافتن بسته نسبی"

با تشکر فراوان

سلام

کامپونت جدید نصب کردم دیزاین سایت بهم ریخت

needtop ir

چه جوری بروزرسانی کنیم برای من زده نسخه جدید در دسترس ایت ولی هیچی تو مدیریت افزونه ها وجود نداره تو مهاجرت هم همینطور هیچی نیست ؟؟؟

سلام

وقتی نصب میکنم این ارور رو میده:

Site error: the file C:\wamp\www\setare\plugins\system\p30adslic\p30adslic.php requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_win_5.3.dll to be installed by the website operator. If you are the website operator please use the ionCube Loader Wizard to assist with installation.

سلام

وقتی نصب میکنم این ارور رو میده:

Site error: the file C:\wamp\www\setare\plugins\system\p30adslic\p30adslic.php requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_win_5.3.dll to be installed by the website operator. If you are the website operator please use the ionCube Loader Wizard to assist with installation.

باید ionCube رو توی لوکالتون نصب کنید بارها توی این تاپیک مطرح شده انجمن رو جستجو کنید روش نصبش هست

من میخواستم که این سیستم رو رو جوملای خودم نصب کنم یعنی به کامپوننت و ماژول ها و پلاگین هاش نیاز دارم و به جوملای خودش نیازی ندارم!!!!

سایتم تازه رتبه گرفته و نمیخوام از صفر شروع کنم!

همچین کاری شدنیه؟

من میخواستم که این سیستم رو رو جوملای خودم نصب کنم یعنی به کامپوننت و ماژول ها و پلاگین هاش نیاز دارم و به جوملای خودش نیازی ندارم!!!!

سایتم تازه رتبه گرفته و نمیخوام از صفر شروع کنم!

همچین کاری شدنیه؟

کامپوننت و افزونه هاش به شکل جدا در تاپیک زیر منتشر شدن

کامپوونت تبلیغاتی ایستگاه! P30 Advertise_اولین کامپوننت رایگان تبلیغاتی مشابه ایستگاه

سلام و خسته نباشید من این بسته روی wampنصب کرم داخل کامپیوترم برای تست ولی Site error: the file D:\wamp\www\setareh_qs_joomlaforum.ir\plugins\system\p30adslic\p30adslic.php requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_win_5.2.dll to be installed by the website operator. If you are the website operator please use the ionCube Loader Wizard to assist with installation. پیغام داد php 3 هم داخل کامپبوترم نصب کردم ولی باز درست نشد میشه رانمایی کنید php 3 را چکونه فعال کنم تا ایراد از بین بره

با تشکر

سلام من تمام کارهیی که گفتید انجام دادم phpهم نصب کردم ولی این خطا روبرو شدم

Fatal error: The file D:\wamp\www\setareh_qs_joomlaforum.ir\plugins\system\p30adslic\p30adslic.php cannot be decoded by this version of the ionCube Loader. If you are the administrator of this site then please install the latest version of the ionCube Loader. in Unknown on line 0

لطفا راهنمایی کنید

سلام من تمام کارهیی که گفتید انجام دادم phpهم نصب کردم ولی این خطا روبرو شدم

Fatal error: The file D:\wamp\www\setareh_qs_joomlaforum.ir\plugins\system\p30adslic\p30adslic.php cannot be decoded by this version of the ionCube Loader. If you are the administrator of this site then please install the latest version of the ionCube Loader. in Unknown on line 0

لطفا راهنمایی کنید

ضمن خوش آمد به جوملا فروم

باید php بالا 4 داشته باشید و یونکیوب رو درست و طبق همون نسخه نصب کنید

یه کار دیگه ای هم که میتونید بکنید این هست که این کامپوننت به شکل جدا همراه با افزونه هاش و کد باز در انجمن منتشر شده از روی اون میتونید پلاگین p30adslic رو مجدد نصب کنید که نیازی به یونکیوب نداره

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری