memary14

بهترین پلاگین دایرکت مدیریت چیه؟

16 پست در این موضوع

با سلام و تبریک عید نوروز

بهترین پلاگین برای انتقال مدیریت چیه ؟

من قبلا jisecur نصب کرده بودم همه چیزش عالی بود و مدیرتو ادرسشو تغییر داد اما وقتی پسورد ها رو وارد میکردم صفحه اول سایتو باز میکرد و وارد مدیریت نمیشد به نظرتون مشکل از کجاست؟

سپاس

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

خوب وقتی از این پلاگین استفاده میکنید در صورتی که اشتباه key ها رو وارد کنید ریدایرکت میشود به روی صفحه اصلی سایت ...

دو کامپوننت در این مورد دیده بودم یکی تجاری و دیگری رایگان بود ولی هر دو کاراییش یکی هست

آدرس صحیح بعد فعال کردن پلاگین به این صورت میباشد :

http://www.mysite.com/administrator/index.php?key1=key2

متشکر از پاسخگویتون

من تنظیماتو درست انجام دادم حتی تا دو روزم مشکلی نداشتم اما روز سوم هر کاری کردم بعد از وارد کردن پسوردهای درست مدیریت، به صفحه اول وارد میشه و وارد قسمت مدیریت نمیشه!!:oom:

ممکن هست تغییری در این قسمت انجام شده

حالا یا خودتون یا کس دیگه ...

بدون تغییر این مشکل بوجود نمیاد . شما میتوانید از دیتابیس افزونه رو غیر فعال کنید ( اگر با دیتابی آشنایی ندارید این کار رو انجام ندید )

و مجدد پلاگین را نصب و استفاده کنید ...

سلام

بنده هیچ تغییری روی پلاگین ندادم و اصلا نمیتونم وارد مدیریت بشم که تغییراتی رو اعمال کنم:oom: یا حتی پلاگینو دوباره نصب کنم

توی دیتابیستون به جدول extensions برید و پلاگین رو پیدا کنید و فیلد enabled رو براش به صفر تغییر بدید تا غیر فعال بشه و بعدش وارد مدیریت جوملا بشید

ممنون از پاسخگویتون امکانش نیست خودتون برام صفرش کنید چون من مبتدیم و هر چقدر نگاه کردم چیزی پیدا نکردم:13:

شما سمت چپ دیتابیس جدول ها را میبینید. توی اون قسمت جدول extension را باز کنید و پلاگین را غیر فعال کنید

هم پلاگینو غیر فعال کردم هم رمز عبورو طبق اموزشهای انجمن تغییر دادم اما بازم وارد مدیریت نمیشم

یوزر نیم و پسورد رو اشتباه میگیره ؟

اگر بله باید از همان دیتابیس جدول یوزر پسورد ادمین رو هم یک بار تغییر دهید md5 حتما بشه زمان تغییر

هر کاری میکنم نمیتونم وارد مدیریت بشم کسی از دوستان حرفه ای یه لطف میکنن کمکم کنن دسترسی بهشون بدم:hooom:

هر کاری میکنم نمیتونم وارد مدیریت بشم کسی از دوستان حرفه ای یه لطف میکنن کمکم کنن دسترسی بهشون بدم:hooom:

چه خطایی بهتون میده؟

متشکر از پاسخگویتون

چند وقت پیش برای تغییر ادرس مدیریت پلاگین jisecur رو نصب کردم

چند روزم خوب بود اما بعد از چند روز هر چقدر پسوردهای مدیریت رو وارد میکردم وارد مدیریت سایت نشد و منتقل میشد به صفحه اول

امروز از قسمت دیتابیس پلاگینو صفر کردم و حتی رمزهای مدیریتو رو هم طبق اموزش های انجمن تغییر دادم اما بازم باز نشد .

چند ساعت پیش پلاگین jisecur از دیتابیس و هاست حذف کردم .

اما بازم پسوردها رو قبول نمیکنه

هیچ متنیم مبنی بر خطا در قسمت ورودی مدیریت نمایش نمیده

هر کاری کردم وارد مدیریت نشد

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری