texima

ارتقا جوملا 1.5.24 به بالاتر

16 پست در این موضوع

باسلام

از اساتید محترم یه سوال داشتم میخواستم ببینم من میخوام جوملا 1.5.24 خودم رو ارتقا بدم به 1.5.26 ، حالا میخواستم بدونم ابتدا باید به جوملا 1.5.25 ارتقا بدم یا خیر؟؟:33:

موفق باشید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

بله ابتدا به 1.5.25 و بعد به 1.5.26 ارتقا بدید ... البته اگر پکیج ارتقا از 1.5.24 به 1.5.26 موجود باشه میتونید از همون استفاده کنید در غیر اینصورت باید مرحله ای ارتقا بدید

باسلام

والا من تا بحال پچ انتقال از 1.5.24 به 1.5.26 ندیدم ولی خب الان هم نتونستم 1.5.24 به 1.5.25 رو گیرش بیارم:25r30wi: بی زحمت اگه این پچ موجود هست برام بزاریدش

ممنون

با سلام

من پچ ارتقایی رو تو جوملا ایران پیدا کردم، یه سوال داشتم میخواستم ببینم جوملا 1.5.24 من که از جایی دیگه هست برای ارتقا با پچ شما مشکلی پیش نمیاد؟؟؟

موفق باشید

سلام

من می خواستم جوملا 1.5.26 به 2.5 ارتقا بدهم آن هم بصورت لوکال و jupgrate را نصب کردم ولی متاسفانه

بعداز مدت طولانی هیچ اتفاقی رخ نداد و پیامی هم نداد لطفا راهنمایی کنید چکار کنم

با سلام

میخواستم بدونم بعد از دانلود بسته ارتقا چطوری ازش استفاده کنم؟ یعنی چطوری جوملا رو ارتقا بدم؟

و اینکه آیا بعد از ارتقا مطالب داخل سایتم از بین میره؟ وباید ازش بک آپ بگیرم؟

شما بايد اونو مثل يك افزونه از قيمت نصب نصبش كنيد. نه مشكلي براي مطالب پيش نميائ. ولي بك آپ براي احتياط داشته باشد

شما بايد اونو مثل يك افزونه از قيمت نصب نصبش كنيد. نه مشكلي براي مطالب پيش نميائ. ولي بك آپ براي احتياط داشته باشد

مرسی از راهنماییتون.میشه بگید چطوری بک آپ بگیرم؟

سلام

من می خواستم جوملا 1.5.26 به 2.5 ارتقا بدهم آن هم بصورت لوکال و jupgrate را نصب کردم ولی متاسفانه

بعداز مدت طولانی هیچ اتفاقی رخ نداد و پیامی هم نداد لطفا راهنمایی کنید چکار کنم

در قسمت پارامتر ها ی کامپوننت jupgrate به Enable migration debug رفته و اونو فعال کنید

اکنون از نو jupgrate را اجرا کنید الان هر خطایی داد پایین می نویسه کافی است اون خطا را در اینترنت جستجو کنید راه حل را پیدا می کنید

مرسی از راهنماییتون.میشه بگید چطوری بک آپ بگیرم؟

هاستتون چیه؟؟باید توی filemanager->public html از فایل هایی که وجود داره zip درست کنید بعد دانلود کنید,بعد توی php myadmin هم دیتابیستون رو export بگیرید...یه سرچ کنید آموزش کامل با لوکال کار کردن هست..

هاستتون چیه؟؟باید توی filemanager->public html از فایل هایی که وجود داره zip درست کنید بعد دانلود کنید,بعد توی php myadmin هم دیتابیستون رو export بگیرید...یه سرچ کنید آموزش کامل با لوکال کار کردن هست..

من 1 مشکل دیگه دارم این که اصلا نمیتونم برم تو قسمت دایرکت ادمین یعنی آدرس سایت :2222 رو که میزنم ارور میده و نمیره نمیدونم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با مدير هاستتون تماس بگيريد احتمالا آدرسش تغيير كرده.

من 1 مشکل دیگه دارم این که اصلا نمیتونم برم تو قسمت دایرکت ادمین یعنی آدرس سایت :2222 رو که میزنم ارور میده و نمیره نمیدونم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با یه مرورگر دیگه هم تست کنید با اکسپلور معمولا به آدرس میره

من بسته ارتقا رو دانلود کردم و از طریق cutftp آپلودش کردم. (در پوشه public-html)اما در مدیریت جوملا گزینه بروز رسانی ندارم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

توي جوملا 1.5 كه گزينه بروزرساني نداره بايد يك نسخه از جديدترين جوملاي 1.5 بگيريد و رو هاستتون اكستركت كنيد و بعد پوشه installation را پاك كنيد.

بك آپ فراموش نشه.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری