MDone

چطوری اعداد رو از آدرس سایتم حذف کنم؟

22 پست در این موضوع

سلام دوستان تو آدرس پست های سایتم یسری عدد میفته چطوری برشون دارم

مستعار منو و مجموعه هارو هم چک کردم درست بودن !

این ی نمونه از آدرس (برا تبلیغ نیست برا رفع مشگله)

تفریحی سرگرمی سیتی صفا - دانلود کلیپ/تصاویر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ضمنا نام مستعار منوها، مجموعه ها و مطالب رو چک کنید. وقتی خالی بذارید اینطوری تاریخ میزنه

ضمنا نام مستعار منوها، مجموعه ها و مطالب رو چک کنید. وقتی خالی بذارید اینطوری تاریخ میزنه

این قسمت هارو چک کردم خالی نیست وبا همون نام پرشده

تو بخش سئو جوملا حالت یونیکد رو فعال کنید تا بتونید فارسی بنویسید در غیر این صورت تاریخ میزاره جاش

تو بخش سئو جوملا حالت یونیکد رو فعال کنید تا بتونید فارسی بنویسید در غیر این صورت تاریخ میزاره جاش

این حالت هم روی بله هست

از وقتی که منوهارو تغییر دادم همچین شده منوهارو زیر منوهم کردم

از کجا میتونه باشه؟

ی***ون پلاگین sh404sef رو برای این کار معرفی کرده ولی هرچی گشتم پیداش نکردم

لینک اول هم میترسم ارور 404 پیش بیاره چون مطالب سایتم خیلی زیاده و این مشگل برای اکثرشون به وجود آمده !

روش بهتری نیست دوستان؟

نام مجموعه هات رو چک کن و نام مستعار رو هم همینطور ترجیحا انگلیسی بزار یا همون یونیکد که دوستان گفتن فعال کن

1 کاربر پسند دیده است

نام مجموعه هات رو چک کن و نام مستعار رو هم همینطور ترجیحا انگلیسی بزار یا همون یونیکد که دوستان گفتن فعال کن

همه اینهارو انجام دادم

دوست عزیز قرار باشه دوباره همرو کنم انگلیسی که همون بهتر بمونه این مشگل

مشکل از نام مستعارها هستش اگر منوهای جداکننده دارید چک کنید اونها هم نام مستعار داشته باشن

مشکل از نام مستعارها هستش اگر منوهای جداکننده دارید چک کنید اونها هم نام مستعار داشته باشن

درود ممنون

به جای لینک باید از چی استفاده کنم چون نام مستعار نداره

الان # واگه تغییر بدم ارور 404 میده

ویرایش شده در توسط MDone

ببینید ابتدا نام مستعار منو رو کلا حذف کنید و منو رو ذخیره کنید ، بعد نام مستعار مطلب مربوط به همون منو رو هم حذف و ذخیره کنید ، اگر هم برای این مطلب مجموعه ای دارین نام مستعار منو رو هم حذف و ذخیره کنید ، بعد از این کارها دوباره وارد منو بشین و مثلا اگه آیتم منو یک مطلب خاص هست دوباره اون مطلب رو انتخاب کنید دیگه ارور 404 نمیده !!!!

درود ممنون

به جای لینک باید از چی استفاده کنم چون نام مستعار نداره

الان # واگه تغییر بدم ارور 404 میده

الان منوی مرکز دانلود شما نام مستعار نداره نوع آیتم منو رو چی گذاشتید؟ احتمالا آدرس خارجی انتخاب کردید که نام مستعار نداره نوع آیتم منوش رو به جدا کننده متن تغییر بدید و براش نام مستعار بذارید

بااین کار استایل منوم عوض میشه

منظورم اینکه اگه موس ببرید روی منو هربخش یه رنگی میشه اگه اونو تبدیل کنم به جدا کننده رنگش ثابت میشه!کاریش میشه کرد؟

اصولش استفاده از جدا کننده متن هست حالا اگه استایل رو نمیتونید درست کنید میتونید اول جدا کننده متن انتخاب کنید و براش نام مستعار بذارید و ذخیره کنید سپس دوباره به آدرس خارجی تغییر بدید و ذخیره کنید

هرکاری کردم نشد امتیاز بهت بدم ، تشکر رو هم ندیدم!

ممنون درست شد!

فقط استایل رو چطوری میشه تغییر داد؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری