Payam.Hayati

سوالاتی در مورد بسته آموزش php ؟

5 پست در این موضوع

سلام

این رو میدونم که علاقه و تمرین رمز موفقیت دائم پس از آموزش برای هر دانشجو هست،شخصا" از بسته های آموزشی شرکت های Lynda ، Vitamin و... استفاده می کنم چون نحوه آموزش و انتقال مفاهیم به کاربر رو در هیچ یک از بسته های آموزشی فارسی تا به الآن ندیدم.

دوره CIW رو گذروندم اما در اونجا ASP.NET تدریس شد.

قبل از خرید بسته های آموزشی زبان انگلیسی خواستم اطلاعاتی در مورد این بسته کسب کنم.

با PHP بیگانه نیستم ، نحوه تعریف متغیرها ، توابع ، آرایه ها،حلقه ها،include و سایر موارد اولیه رو میدونم.

مشکلی برای هزینه ندارم شما بسته ای به من معرفی کنید با قیمت 500 هزار یا 1 میلیون تومان،اما به شرطی که کاربر پس از مشاهده فیلم ها و تمرینات به یک متخصص PHP تبدیل شده باشد.

متاسفانه در اهواز استاد PHP خوبی نداریم،جزء برخی از آموزشگاهای انگشت شمار مابقی فکر کیسه کردن دانشجویان و تمام شده دوره هستند.

سرفصل های بسته آموزشی PHP رو که مطالعه می کردم اکثریت در بسته های آموزشی فارسی موجود بازار هم هست می خوام بدونم :

1.آیا نحوه آموزش همانند سایر بسته های فارسی موجود به صورت کلی و نه کاربردی توضیح داده شده است؟ (بزن در رو!)

2.پس از مطالعه فیلم ها کاربر چه قابلیت هایی کسب می کند؟(فقط آشنا می شود و چندتا کار کوچیک می تواند انجام دهد)؟

3.آیا به طور عملی می تواند یک CMS ساده را طراحی و پیاده سازی کند؟ (پروژه قرار داده شده در بسته آموزشی به خاطر کامل بودن ظاهری آموزش هست یا واقعا" کاربردی هست؟)

4.کار با فرم های چند صفحه ای یا تک صفحه ای با فیلدهای مختلف جهت دریافت و ارسال اطلاعات به بانک اطلاعاتی و ایمیل را فراخواهد گرفت؟

5.توانایی پیاده سازی نظرسنجی،پشتیبانی آنلاین،نظر دهی،جستجو،خبرنامه،تیکت دهی،ثبت نام و سایر درخواست های روز بازار رو خواهد داشت؟

6.توانایی پیاده سازی یک پورتال جامع را دارد؟

اگر از نحوه سوال پرسیدن من ناراحت شدید پوزش می خوام ، متاسفانه اعتمادم نسبت به کتاب ها و بسته های آموزشی داخلی به دلایل مختلف که اصلی ترینشون محتوای ناکارآمد هست بسیار کمرنگ شده است.

تشکر.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

نمی دونم راستش. ولی این مسائلی که مطرح کردید حداقل به 100 ساعت اموزش نیاز داره و بعد از ان به 1 سال تجربه عملی.

نمی دونم چطور می گید بسته های لیندا اموزش را کامل می مطرح می کنه. من اموزش php را با لیندا کار کردم خوب می گفت و عمیق و خیلی خیلی از مسائل اصلا حتی مطرح هم نشد

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری