nima010

افزونه آمار بازدیدکنندگان سایت

14 پست در این موضوع

سلام

افزونه نمایش آمار بازدید کنندگان سایت جوملا 1.7 می خواستم که ظاهری زیبا داشته باشه .

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

بهتره به جای استفاده از افزونه از سایتهایی که اینکارو انجام میدن استفاده بشه (نظر شخصی من)

مثل

webgozar

و

persianstat:128fs318181:

بهتره به جای استفاده از افزونه از سایتهایی که اینکارو انجام میدن استفاده بشه (نظر شخصی من)

مثل

webgozar

و

persianstat:128fs318181:

به چه صورت بیشتر توضیح دهید

پیوست شد عزیز

دوست عزیز این ماژول نصب کردم در لوکال هاستم error داد :21: ضمنا قالبش جالب نبود

عزیز خوب بفرایید چه خطایی می ده بررسی کنیم

-*

این افزونه رو تست کنید

-*

شما می تونید در سامانه وب گذر عضو شوید و از خدمات اونا توی وب سایت خودتون استفاده کنید

کلان ی فایل پی اچ پی می ده بهتون کپی می کنید تو ماژول یا قالب سایتون

سلام.

آقا من هرکاری میکنم توی این وبگذر نمیتونم ثبت نام کنم>

دلیلش چیه هست به نظر شما؟

من نه از وبگذر استفاده می کنم از آمار گیر های دیگه بهترین google analytics هست که هم آمار نشون میده هم کلی امکانات دیگه

البته اگر بخواین آمار وب سایت خودتون رو برای کاربرا نشون بدین بهترین گزینه histats هست زبان فارسی رو هم داره سایتش و امکاناتش بهتر از وبگذر هست

histats.com

سلام.

آقا من هرکاری میکنم توی این وبگذر نمیتونم ثبت نام کنم>

دلیلش چیه هست به نظر شما؟

من همین دوروز پیش ثبت نام کردم.هیچ مشکلی هم نداشت.مراحل ثبت نام هم اینطوریه که ایمیلتونو وارد میکنین و یه ایمیلی حاوی لینک ثبت نام براتون ارسال میشه و توی اون لینک فرم ثبت نام رو پر میکنین و تموم میشه.

موفق باشین

من همین دوروز پیش ثبت نام کردم.هیچ مشکلی هم نداشت.مراحل ثبت نام هم اینطوریه که ایمیلتونو وارد میکنین و یه ایمیلی حاوی لینک ثبت نام براتون ارسال میشه و توی اون لینک فرم ثبت نام رو پر میکنین و تموم میشه.

موفق باشین

ثبت نام در وبگذر مشکلی نداره

تنها بدی بزرگ اون کندی است که برای لود سایت ایجاد میکنه

این سایت رو هم امتحان بفرمایید :

http://www.histats.com

آقا نظر شخصی من هم همین histats هستش

شما هم آمار سایت رو داری هم تمام زیر و بم ورودی و کلمات کلیدی و صفحات پر بازدید و خلاصه کلی امکانات که به نظر من با گوگل آنالیتیک برابری میکنه.

از همه مهم تر اینکه آزبان فارسی هم ساپورت میکنه.

بیخیال وبگذر شو چون من از هر دوتاشون استفاده کردم ولی های histats یه چیز دیگس.

تنها عیبی که من از histats دیدم اینه که شما نمیتونی آمار بازدید دیروز رو توی آمارگیر سایتت نشون بدی.البته توی پنل کاربری خودت میتونی همه روزا رو ببینی.

اینم لینک سایتش

http://www.histats.com

ضمناً این افزونه های آمار گیر جوملا بجز پر کردن دیتابیست کار مفید دیگه ای ندارن.حداقل اینایی که مجانیه اینجوریه.

موفق باشید

سلام یه آمار بازدید کنندگان برا جوملا 2.5 فارسی و خیلی قشنگ می خواستم راهنمایی کنید.

:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x

سلام یه آمار بازدید کنندگان برا جوملا 2.5 فارسی و خیلی قشنگ می خواستم راهنمایی کنید.

:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x

توی تاپیک زیر چند تا هست:

درخواست افزونه آمار

موفق باشین

دوستان این کدی که از هیستاتس می گیریم رو کجای باید قرار بدیم. من یک htmlسفارشی ایجاد می کنم و کد رو توی اون می ذارم ولی نمایش داده نمی شه تو سایت. اگه لازمه مستقیما وارد بشه لطف کنین بگین دقیقا باید چکار کرد؟ یعنی توی مدیریت قالب ها اونجا کد رو کجا دقیقا باید گذاشت...

برای درج کد داخل html سفارشی باید کارهای زیر رو ابتدا انجام بدید:

به پیکربندی جوملا برید و در سربرگ فیلتر گروه های کاربری مدیر و مدیر کل و سوپر مدیر را روی "بدون فیلتر" تنظیم کنید

به مدیریت پلاگین ها برید و پلاگین ویرایشگر tinymce انتخاب کنید و تنظیماتش کدهای غیر مجاز تگ "script" را حذف کنید و ذخیره

بعد کدهای خودتون رو ببرید داخل html سفارشی

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری