aghighco

کمک ::: با کلیک روی مطالب به جای ورود به ادامه مطلب صفحه رفرش می شود ؟؟؟؟

10 پست در این موضوع

با سلام و خسته نباشید

لطفا دوستان راهنمایی کنند که چرا تو وب سایت من وقتی روی مطالب کلیک می کنیم صفحه به جای اینکه نمایش داده بشه رفرش میشه و تو صفحه اول میمونه ؟

لازم به توضیحه صفحات منوهایی که براشون مطلب تعریف کردم میاد منتهی مطالب صفحه اصلی خیر

اینم آدرس وب سایت من

شرکت فناوری اطلاعات عقیق سافت :: طراحی سایت ، سامانه پیامک ، چاپ و بسته بندی ، CRM

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

بنده دقیقا از همین htaccess استفاده میکنم و برای احتیاط عوضش کردم ولی متاسفانه همچنان همین مشکل رو دارم

درود

دقت داشته باشید که مطالب شما در مجموعه مقالات قرار داره و حتما باید مجموعه مقالات رو از طریق منو فرا خوانده باشید.

بررسی کنید ببینید یک منو از نوع لیست مجموعه مقالات یا بلاگ مجموعه مقالات وجود دارد؟

درود

دقت داشته باشید که مطالب شما در مجموعه مقالات قرار داره و حتما باید مجموعه مقالات رو از طریق منو فرا خوانده باشید.

بررسی کنید ببینید یک منو از نوع لیست مجموعه مقالات یا بلاگ مجموعه مقالات وجود دارد؟

با تشکر ویژه از شما اساتید محترم جهت پاسخگویی

=========================

بنده افزونه seobos رو نصب کرده بودم اقدام به حذفش کردم ولی درست نشد

همینطور در لیست منو ها نه مجموعه ای هست نه لیست بلاگی

در ضمن در مطالبی که با یک مطلب در منو قرار دادم مشکلی نیست و از طریق منو به صورت صحیح صفحات باز میشه

مشکل در صفحه اصلی و وقتیه که روی یکی از مطالب کلیک میکنیم

صفحه رفرش میشود

به نظرتون باید چیکار کنم تا مشکل حل شود ؟

ّ

در ضمن در مطالبی که با یک مطلب در منو قرار دادم مشکلی نیست و از طریق منو به صورت صحیح صفحات باز میشه

صفحه رفرش میشود

ّ

صفحه رفرش میشود

دوست عزیز خدمتتون عزض کردم یک منو از نوع مجموعه بلاگ مقالات یا لیست مجموعه مقالات ایجاد کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری