behzadm

حذف ایندکس و اعداد از ادرس سایت

11 پست در این موضوع

با سلام من یک مشکل دارم کمک کنید.الان در قسمت منوی اصلی یک منو ایجاد کردم و یک زیر منو به نام مثلا موضوع هم ایجاد کردم حالا توی مرورگر وقتی سایتم را باز می کنم و ان زیر منو را می یارم توی ادرس بار می نویسه /index.php/2012-04-27-20-13-50/matlab این کلمه index.php را قبلا می نوشت ولی الان این اعداد چیه می نویسه اگه می شه بگید چطوری این اعداد را حذف کنم واگه index.php هم میشه حذف کرد لطفا راهنمایی بفرمایید با تشکر زیاد.:1::1::21:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

شما باید برای تمام مطالب و مجموعه ها و زیر مجموعه ها یک نام مستعار در نظر بگیرید . وقتی شما نام مستعار را خالی بزارید . تاریخ انتشار درج میشود . و اون اعداد تاریخ انتشار هست

موفق پایدار

اقا من برای تمام اونا یک نام مستعار در نظر گرفتم اما بازم نمیشه و اون اعدادی که تاریخ انتشار است باز هم وجود داره؟!!!!!!!!

دو حالت داره یا توی بروزرت کش کرده یا توی پوشه رویدادهای جوملا(لاگ)....بهترین راه اینه که پست مورد نظر رو حذف و مجددا همونو در همون موقعیت همراه با نام مستعار ایجاد کنی...قطعا حواب میده

در مورد حذف index توی قسمت تنظیمات اصلی سایتت هر سه گزینه ی مربوط به seo رو فعال کن تا رفع بشه :)

در مورد اون اعداد هم با توجه به آدرس یعنی مجموعه یا منوی بالاتر از matlab رو براش نام مستعار تعیین نکردی

اقا الان من اون سه گزینه ای که گفتید را فعال کردم index هم حذف شد اما الان اون صفحه ای که ایجاد کردم نمی یاد کلا ارور می ده و می نویسه اون مطلب پیدا نشد.بعد برای اون اعداد هم گفتم هم برای مطلب هم برای مجموعه ان و هم برای زیر منو ایی که ایجاد کردم نام مستعار در نظر گرفتم.الان مشکل کجاست.میشه از دسترسی فایل های داخل هاست باشه منظورم permission هست مثلا فایلی احتیاج به دسترسی 777 داشته باشه دست همتون درد نکنه کمک کنید مشکلم رفع شه !!!

به مدریت هاست برید فایل htaccess.txt را به صورت htaccess. تغییر نام بدید و نکته ایی که هنور می فرمایید تاریخ را نشون می ده حدس من این هست شما نام مستعار را فارسی وارد می کنید باید توجه داشته باشید که در جوملا 1.5 برای ادرس های فارسی مشکل داره و باید پلاگین Unicode ادرس را نصب کنید

اقا مجید من مشکل با اون اعداد حل شد و به این شکل حل شد که اومدم برای منو ایی که ساختم (نه زیر منوش) همون منو را ویرایش کردم دوباره به این صورت که در انتخاب نوع ایتم جدا کننده متن را انتخاب کردم و نام مستعار را نوشتم دوباره ادرس خارجی را انتخاب کردم و ذخیره کردم درست شد و دیگه اون اعداد نمایش داده نشد و گفتید فارسی وارد کردم نه انگلیسی نوشتم.بعدالان مشکلم با اون گزینه دوم منظورم استفاده از mod_rewrite هستش فعال که می کنم index هم پنهان می شه ولی دیگه صفحه های دیگر سایت به جز صفحه اول باز نمیشه و اون htaccess.txt هم به این صورت htaccess. قرار دادم و دوباره mod_rewrite فعال کردم اما بازم نشد چه کار کنم؟ تشکر از همه دوستان

با تشکر از همه دوستان مشکل حل شد:128fs318181:

با سلام.

لطفاً برای قدردانی از پاسخگویی و راهنمایی دوستان ، از کلیدهای تشکر استفاده کنید . صرفاً فقط برای تشکر پست نزنید!!!

در صورت تکرار امتیاز کسر خواهد شد.

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری