bardiajoon

سوال در مورد تنظیمات جوملا

12 پست در این موضوع

با سلام و خوشحالم در جمع شمام

اول بگم من ویندوزی ام وasp و دات نت کار میکردم در اصل طراح شبکه ام و به دلیل آشنایی به پی اچ پی به جوملا علاقه مند شدم

مدتیه شدیدا از جوملا و فلسفه اون خوشم اومده . سه تا سوال دارم که هرکی جواب بده ازش خیلی ممنون میشم وبی شک واسش جبران می کنم :

(گرچه این سوالا شاید واسه شما برو بچه هایی جوملایی ساده باشه)

1-من یه سایت جوملایی با جوملا ساختم که تایتل اولیه اون "مزین به نام امیر کبیر" نمیره!!! همه جای پنل رو زیر رو کردم پیداش نکردم...

2- تورخدا یه فرمی معرفی کنید که کاربرها بتونن در یک فیلد اون فایلی رو ضمیمه کنن من اینکارو از بیس با php کردم و روی همه سایتها جواب میده ولی روی هسته جوملا کار نمی کنه!!

لطفا یه اکستنشن برای این کار معرفی کنید اگه احیانا لینک دانلود بذارید که دیگه سنگ تموم گذاشتید

3- چطور میشه قبل از فرم ثبت نام در سایت قوانین سایت رو به کاربر نشون داد که باید تیک گزینه موافقت رو بزنه؟؟

راستی آدرس سایتو بگم شاید خالی از لطف نباشه : www.irmstar.com

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درمورد گزینه ی اول برو تو منو صفحه اصلی از منوی کنارت گزینه ی Page Display Options رو بزن و بعد Browser Page Title رو عوض کن.

2-میتونید باری

این کار از فرم سازها استفاده کنید مثلا rsform و بریزینگ فرم که تو انجمن هست میتونید دانلود کنید

3-این یکی رو بزار بقیه دوستان بگن من تاحالا این کارو نکردم.

براي موافقت با قوانين و ثبت نام پيشرفته،*از كامپوننت هايي مثل Cb استفاده كنيد كه تو انجمن هم هست:128fs318181:

درمورد گزینه ی اول برو تو منو صفحه اصلی از منوی کنارت گزینه ی Page Display Options رو بزن و بعد Browser Page Title رو عوض کن.

2-میتونید باری

این کار از فرم سازها استفاده کنید مثلا rsform و بریزینگ فرم که تو انجمن هست میتونید دانلود کنید

این گزینه ی Page Display Options کجاست؟ من جوملای فارسی 2.5.4 دارم ندیدمش....

2-میتونید باری

این گزینه ی Page Display Options کجاست؟ من جوملای فارسی 2.5.4 دارم ندیدمش....book:j58r36j3gcr4suxymup

آخه یه مسئله دیگه هم هست.

اون آیکون جوملا که روی تب های مرورگر کنار عنوان سایت نمایش داده میشه (که همین سایت هم متحرکشو داره) ...اون چی؟ اون کجاست؟ با تعویض قالب هم نرفت:13:

آقا توروخدا یکی بگه اینایی که گفتمو چی کنم؟ خدا خیرتون بده......آمین.....gift

اون آیکن کوچیک اسمش favicon هستش و یه آیکنه معمولا 16*16 . که معمولا توی قالب ها وجود داره و می تونی با کپی & پیست به راحتی جایگزین کنی.در غیر این صورت می تونی از کامپوننت phoca favicon استفاه کنی.توی JED سرچ بزنی پیداش می کنی.حتما هم از آخرین ورژنش استفاه کن چون قدیمی هاش مورد امنیتی داشتن ;)

اون آیکن کوچیک اسمش favicon هستش و یه آیکنه معمولا 16*16 . که معمولا توی قالب ها وجود داره و می تونی با کپی & پیست به راحتی جایگزین کنی.در غیر این صورت می تونی از کامپوننت phoca favicon استفاه کنی.توی JED سرچ بزنی پیداش می کنی.حتما هم از آخرین ورژنش استفاه کن چون قدیمی هاش مورد امنیتی داشتن ;)

سوال اصلیم یه چیزه دیگه اس...نگفتین این گزینه ی Page Display Options کجاست؟ .دارم دیوونه میشم :13:همه چارو دنبالش گشتم از همه کس سراغشو گرفتم هیشکی ازش خبر نداشت:25r30wi:

اخه از یه طرف حیثیتیه از طرفی عجله ای هر کی جوابمو بده یه دنیا ممنونشم

باید برین به منو هاتون.بعد برو به منوی اصلی.بعد برو به آیتم منویی که وقتی اون رو می زنی می ره به صفحه اول (خانه) سایتت.

توی جوملا باید حتما یکی از زیر منوهات رو خانه بزاری.برو به ویرایش همون آیتم منویی که خونه هستش.(نوع آیتم منوش رو هم معمولا مطالب ویژه می زارن)(اینها یه سری اطلاعات اضافی براتون)

بعد اونجا می تونی تمامی تنظیمات مربوط به صفحه اصلی سایتت رو انجام بدی.که یکی اش هم "انتخاب های نمایش صفحه" هستش که می تونی عنوان صفحه رو عوض کنی ;)

خلاصه:

منوها - منوی اصلی - خانه - انتخاب های نمایش صفحه

باید برین به منو هاتون.بعد برو به منوی اصلی.بعد برو به آیتم منویی که وقتی اون رو می زنی می ره به صفحه اول (خانه) سایتت.

توی جوملا باید حتما یکی از زیر منوهات رو خانه بزاری.برو به ویرایش همون آیتم منویی که خونه هستش.(نوع آیتم منوش رو هم معمولا مطالب ویژه می زارن)(اینها یه سری اطلاعات اضافی براتون)

بعد اونجا می تونی تمامی تنظیمات مربوط به صفحه اصلی سایتت رو انجام بدی.که یکی اش هم "انتخاب های نمایش صفحه" هستش که می تونی عنوان صفحه رو عوض کنی ;)

خلاصه:

درست شد خیلی خیلی ازت ممنونم رفیق ایشالا بتونم جبران کنم...

خلاصه:

درست شد خیلی خیلی ازت ممنونم رفیق ایشالا بتونم جبران کنم...

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری