sornagostar

درخواست طراحی قالب برای سایت خیریه

18 پست در این موضوع

با سلام به همه دوستان عزیز و سروران گرامی

شرمنده که به علت سربازی کم پیدا شدیم تو انجمن ...

یه خیریه از ما در خواست کرده یه وب بزنیم بهش اگه وقت بود یه قالب در حد متوسطی خودم میزدم براش اما چون سربازم بسیار وقت کم دارم از تمامی دوستان و اساتید طراح خواهشمند در این امر خیر بهم کمک کنند تا بتونیم اعضاء و کارمندان این خیریه رو خوشحال کنیم و مطمئن باشید 1 قرون هم نه از دامنه نه از هاست نمیگرم فقط به عشق حضرت فاطمه الزهرا (مادرم) این امر خیر رو انجام بدیم

ویرایش شده در توسط sornagostar

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

مشخصات کار رو بدید اگه فرصت نمی کنید من انجام میدم . مواردی رو که لازم دارن توی سایت باشه .

سلام

اگر سایت رو استاتیک نیاز دارید و موارد طراحی زیاد نیستند من تمامیه موارد رو براتون انجام میدم.

اگر تنها قالب هست تمام طراحی رو انجام میدم فقط یکی از دوستان طراح قالب جوملا باید قالب رو تبدیلش کنه.

پیام جان لطفت بسیاره - فقط قالب رو بتونید حل کنید بسیار ممنون میشم انشالله خدا هم اجر جزیل بهتون بده ...

مشخصات چی؟؟؟

وایفریم قالب؟ (قالب چند ستونه باشه ، موقعیت قرار گرفتن اجزاء ، از چه رنگ بندی استفاده بشه و...اگر قالب یا طرحی رو مد نظر دارید که می خواین قالب مثل اون طراحی بشه لینکش رو قرار بدید.).

وایفریم قالب؟ (قالب چند ستونه باشه ، موقعیت قرار گرفتن اجزاء ، از چه رنگ بندی استفاده بشه و...اگر قالب یا طرحی رو مد نظر دارید که می خواین قالب مثل اون طراحی بشه لینکش رو قرار بدید.).

به نظرم قالب 2 ستونه باشه خوبه - ترکیب رنگش مثه محک باشه بد نیست / یه قالبی باشه موقعیت زیاد داشته باشه

http://www.emamali-charity.com/

موسسه خیریه نورا

این دو تا قالب هم بد نیستند ..

قالب اول رو میشه با آرتیستر طراحی کرد.

موقعیت های کافی هم در قالب ایجاد خواهد کرد.

نیاز به طراح ندارید،برنامه آرتیستر رو دانلود و نصب کنید 1 ساعت باهاش کار کنید همه چیزش میاد دستتون،لینک های دانلود برنامه و کرک در انجمن و سایت p30download هست،اگر هنگام کارکرد یا گرفتن خروجی مشکلی داشتید مطرح کنید بنده یا سایر دوستان پاسخگو هستیم.

ویرایش شده در توسط Payam.Hayati

قالب اول رو میشه با آرتیستر طراحی کرد.

موقعیت های کافی هم در قالب ایجاد خواهد کرد.

نیاز به طراح ندارید،برنامه آرتیستر رو دانلود و نصب کنید 1 ساعت باهاش کار کنید همه چیزش میاد دستتون،لینک های دانلود برنامه و کرک در انجمن و سایت p30download هست،اگر هنگام کارکرد یا گرفتن خروجی مشکلی داشتید مطرح کنید بنده یا سایر دوستان پاسخگو هستیم.

.

پیام جان من فعلا سربازم و رفتن به خونه و وقت خیلی کمه - ممنون که راهنمایی کردی ..

دوستان دیگه خواستن کمک کنن با بگن ..

خیلی جالبه من خودم 1000 بار ه دسوتان دیگه کمک کردم اما ///

کاش هر روز خونه بودم و ...

دقیق اون مواردی که نیاز داره رو بگید/// چون واقعیتش انجام این طور کارها اگر با مشخصات اولیه و تمام و کمال نباشه بعدش به مشکل میخوره . مثلا طراحی انجام شده حالا اون موسسه یا کلا مشتری خیلی جاهاش خوشش نیاید و یا به دلیلی بخواهد عوض کنه برای همین زیاد زمان گیر میشه پس قبل از هر کاری مشخصات و دقیقا مواردی که میخواد ازشون بگیر و لیست کن . سپس مواردی همچون لوگو . اسم موسسه ، شماره تلفن ، اون نوشته ها و صفحاتی که براش مهم هستش . زمانش و کلا همه چی رو پیوست کن ...

اگر زمانش خیلی زود نباشه بنده براتون قالبتون طراحی میکنم صفر تا صد . فتوشاپ + قالب جوملا + کلیه کامپوننت های مورد نیازش .

هزینه اش هم : فقط یه دعا برای پدر مادرم کنید و بس .

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری