m3hdi

اخرین نمونه کار من (مهدی طیبی)

16 پست در این موضوع

میخواستم اخرین نمونه کاری که طراحی کردم یه دوستان معرفی کنم دنبال یه بخش مربوطه میگشتم دیدم این جا بهترین قسمت . :-P

اخرین نمونه کار بنده هستش که با استفاده از جوملا ۳ و همچنین بوت استرپ ورژن سه پیاده سازی شده .

این نسخه بتا هستش دارم رو نسخه اصلی که شامل یه سری ریزه کاری و رعایت دستورات جی.تی.متریکس هست کار میکنم و به زودی به اتمام میرسه . لازم هستش که بگم هنوز داخل سایت مطالب زیادی قرار داده نشده پس امکان داره بعضی جاها خطای ۴۰۴ ببینید .

همینجا جا داره از دو دوست خوبم اقا مجید فتحی و آقا وحید خیلی تشکر کنم که خیلی اذیتشون کردم . همچنین از خانم ملکی هم بینهایت متشکرم که جوابگو سوالات بنده در انجمن بودن .

ادرس سایت : http://prestijturkey.com

کاملا ریسپانسیو هستش و مناسب برای انواع دیوایس ها )( یه سری جاهاش مشکل ریزه کاری داره که حلش میکنم تو نسخه فاینال ).

-------------------------------------

خوشحال میشم نظراتتون بخونم .

ویرایش شده در توسط amir_seddighi

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام. تبریک می گم کار خیلی خوبی هست.. بریم سراغ نقد کار شما:

1- اول از همه به نظر من بهتره که فونت سایت را عوض کنید! فونت عربی استفاده کردید که زیاد جالب نیست!

2- هدر سایت زیادی سفید و خالی هست..

3- ماژول های کناری که آفر ملک هست... به حالت آفلاین هستند و فقط با Mouse over کردن پر رنگ میشن.. که این به نظرم خوب نیست و بر عکس این حالت شاید جالب تر بشه.

4- فوتر خوبه منتهی زیادی حالت گنبد استفاده کردید... مدرن تر بشه قشنگ تر میشه..

موفق باشید

مهدی جان تبریک می گم بهت کارهات هر روز حرفه ایی تر می شه.

فونت را من که خیلی دوست داشتم حالا این نظر دوست ما هست.

ولی ان فوتر حق با دوستمونه طرف داره می ره ترکیه این شبه مکه مکرمه هست

سایتت خوبه.

2 مورد به نظر من البته.

یک اینکه پایین سایت که نوشتی طراحی توسط فلان رو تو یه کادری چیزی قرار بده یا اینکه بیار پایین تر قسمت خاکستری عکس بشینه

دوم اینکه ستون سمت چپ رو هم با ستون وسط و راستی یکی کن. شکلیل تر میشه

منم از فونت خوشم اومد.

سلام. تبریک می گم کار خیلی خوبی هست.. بریم سراغ نقد کار شما:

1- اول از همه به نظر من بهتره که فونت سایت را عوض کنید! فونت عربی استفاده کردید که زیاد جالب نیست!

2- هدر سایت زیادی سفید و خالی هست..

3- ماژول های کناری که آفر ملک هست... به حالت آفلاین هستند و فقط با Mouse over کردن پر رنگ میشن.. که این به نظرم خوب نیست و بر عکس این حالت شاید جالب تر بشه.

4- فوتر خوبه منتهی زیادی حالت گنبد استفاده کردید... مدرن تر بشه قشنگ تر میشه..

موفق باشید

مرسی بابت وقتی که برام گذاشتید و سایت رو چک کردید .

۱- راجب فونت یه موضوع سلیقه ای هستش . گفتم به جای فونت تکراری یکان درکنارش یه فونتی استفاده کنم که قشنگ و جالب باشه برا همین از این نوع فونت کوفی استفاده کردم اونم نه همه جا , چون فونت اصلی محسوب میشد برا همین جاهای خاص استفاده کردم .

راجب هدر سایت : مخصوصا ساده کار کردم که امکان ریسپانسیو بچدنش به راحتی اعمال بشه . دوست نداشتم شلوغش کنم یا اینکه بیام مثلا رنگ هایی استفاده کنم که چش بزنه یا خیلی به چشم بیاد و باعث بشه محتویات خوب دیده نشه . همونطور که میدونید حدود ۶۰ تا ۷۰ درصد نگاه کاربران به محض لود سایت معطوف میشه به همان بالای سایت برای همین در زیر هدر ساده اومدم از اسلایدری با قابلیت گرافیکی و رنگی استفاده کردم که برای کاربر جالب باشه و کم کم به پایین صفحات هم بیاد .

افر ملک ها و کلا اون ماژول خودم از قصد شفافیتش کم کردم چون واقعا خیلی صفحه شلوغ میشد و کاربر هواسش کامل پرت میشد. شما در نظر بگیر تو یه صفحه حدود سی تا عکس کوچیک بعلاوه ۱۰ تا عکس مربوط به هر پست باشه . کاربر حواسش کامل پرت اون کاری میکنه که داشتش انجام میداد .

حالت گنبدی فوتر هم برا خاطر شهر معروف استانبول و مسجد معروف استانبول می باشد . که در کنار این مسجد چند تا گنبد کوچیک هم وجود داره .

اما حق میدم به نظرت دوست خوبم و سعی میکنم کمترش کنم .

بازم ممنونم ازت بابت وقتی که بهم دادی و نظری که گفتی . استفاده کردم .

اگر احیانا غلط املایی اینجا داشتم ببخش با موبایل هستم .

ویرایش شده در توسط m3hdi

ستون سمت چپم یکی میشه فعلا کسی نظری یا پستی ارسال نکرده اخه که بیاد پایین :-p راجب موضوع اولم یه حرکتی روش میزنم .مرسی که وقتت گذاشتی .

بدترین چیزی که به چشم میزنه فوتر سایت هست هم از نظر طراحی تصویر هم از نظر قرار گرفتن مطالب کپی رایت کلا بهم ریخته است

مرسی مجید جان . من همیشه هم تو و هم وحید زحمت میدم و واقعا ازتون ممنونم . همه کاربرها باید بدونن وقتی کاربر ارشد و کاربلدتری میاد راجب مشکلات کاربران نظری میده , وظیفه اش اصلا نیست و این لطفی که در حقون دارن انجام میدن. کاری که خیلی از کاربران این انجمن برای من انجام داده بودن , چه مدیر و چه کاربر مععمولی و یا چه کاربر تازه کار . نامردی به بقیه است که فقط چندتا از کاربرها رو اسم ببرم ! اما لازمه که همینجا از تو و وحید بی نهایت تشکر کنم و همچنین از این انجمن که واقعا هر چی که بلدم و داشته هام از این انجمن و از اشنایت با دوشتان خوب و مهربون این انجمن هستش .

مرسی ... مرسی .. مرسی بابت وقتت و نظرت مجید جان .

خیلی هم خوب :)

برادر ماژول آکاردونی که استفاده کردی حالت باز شدنش خوبه . ولی بسته شدنش افکت نداره و سریع بسته میشه. باعث شده هنگام مرور هر سطر کمی پرش داشته باشه .

راستی از عنوان تاپیک یاد فیلم چــ افتادم . "آخرین حرف ابراهیم حاتمی کیا" :)

ویرایش شده در توسط Masood Ashoori

خیلی نسبت به حالت قبلی زیبا شده..

اسلایدشو و تصاویرش و منو های بالا واقعلا عالیه

فکر میکنم اون عکسی که داخل فوتر گزاشته اید اصلا به موضوع سایت مربوطی نمیشه .

در هر صورت موفق باشید

بدترین چیزی که به چشم میزنه فوتر سایت هست هم از نظر طراحی تصویر هم از نظر قرار گرفتن مطالب کپی رایت کلا بهم ریخته است

چشم تو فکر عوض کردنش می افتم ...

ممنونم از راهنماییت .

ممنونم از لطف همگی دوستان که درباره نمونه کارم نظرشون و انتقاداشون دادن ....

از همه دوستان متشکرم.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری