yavadood

مشکل در درج کد javascript

12 پست در این موضوع

سلام دوستان و مدیران عزیز

آقا شما هر ماژول ،پلاگین که بگید من امتحان کردم و هتی تمام گروه های کاربریم رو روی بدون صافی تنظیم کردم ولی نمیتونم کد جاوا اسکریپتی که از پرشین استت یا وبگذر میگیرم رو ثبت کنم. خواهشا بگید چیکار کنم؟ خیلی نیاز به کد آمار گیر دارم

لطفا کمک کنید

ممنون

یا علی

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام دوست عزیز

شما میتونید برای استفاده کد های جاواایکریپت از افزونه Blank Module استفاده کنید.

توی گوگل جست و جو کنید راحت پیداش میکنید.

موفق باشید.

دسلام وست عزیز اگه از rsfirewall استفاده می کنی اون تنظیماتش را هم درست کن وگرنه جلوی نصب را میگیره.

سلام

داداش نشد :13::13:

دیگه قاطی کردم دارم با خودم میجنگم :fight1: نمیدونم چرا هر کاری میکنم نمیشه!!!!!!!!

اگر قالبتون آماده نیست و خودتون طراحی کردید بهتر هستش صفحه index.php بازکنید و به صورت دیفالت کدهاش در هر قسمتی که میخواهید قرار بدید . اینطوری به نتیجه می رسید .

من هم مشکل مشابهی دارم. من در فایل index.php قالب گذاشتم. قالبتون از چه فریم ورکی استفاده میکنه یا مال چه شرکتیه؟

این اسکریپت وب گذر واقعا چیز مخرفی . نمیدونم چرا اکثر شرکتها میخوان که همچنین اسکریپتی استفاده کنن .

از نظر سرعت بعضی وقت ها تو Gtmetrix تست میکنم سایت فوقالعاده سرعت لود سایت پایین میاره فقط بخاطر یه چند خط اسکریپت . این مسئولین وب گذر یه فکری باید به حال سرورهاشون بکنن . !

من هم از همین افزونه برای اسکریپت ها استفاده میکنم و مشکلی هم ندارم.

مشکل شما باکجاش هست؟

کدی که وبگذر به شما داده رو در قسمت html این ماژول قرار بدید. همین.

موفق باشید.

سلام

از فریم ورک warp 6 استفاده میکنم

من مشکلم اینه که وقتی کد رو کپی میکنم کلمه script رو تغیر میده و مینویسه s-cript و کلا تغییر ساختار میده داخل کد هم پرشین استت و هم وبگذر

ممنون میشم که کمک کنید.

سلام دوستان با غیر فعال کردن کامپوننت RSFirewall تونستم کد رو بدون دردسر وارد کنم.

امیدوارم کمک کنه

ممنون

یا علی

از اینکه راه حل گذاشتید سپاس گزارم . بقیه دوستان هم امیدوارم راه حل هایی که پیدا میکنن به اشتراک بذارن. فایروال یک - بین s و p میذاره و اسکریپت رو در واقع از کار می ندازه

سلام دوستان،

سر آخر با کلی سرو کله زدن برای وارد کردن کد جاوا اسکریپت به این نتیجه رضایت بخش رسیدم،

دوستان نگاه کنید ممکنه اشکال از چند جا باشه:

یک: اشکال از صافی کلمات هست که در تنظیمات کلی سایته،

دو: از ادیتوری یا ویرایشگری هست که استفاده میکنید چون بعضی ادیتورها مثل JCE خودشون بصورت پیش فرض کدهای اچ تی ام ال رو تغییر میده

سه: اشکال از کامپوننت امنیتی RS Firewall یا هر کامپوننت امنیتی هست که نصب میکنید چون داخل اینها هم یک نوع صافی وجود داره.

خوب راه حل: اول صافی کلمات داخل تنظیمات رو " بدون صافی "برای گروه کاربری مورد نظر بدون صافی قرار بدین، بعد اگر ادیتوری نصب هست اونو از قسمت پلاگین ها غیر فعالش کنید و کامپوننت امنیتی مثل RSFirewall رو هم از قسمت افزونه ها ، مدیریت افزونه ها ، مدیریت غیر فعالش کنید. تمام! ، حالا براحتی کدهاتون رو وارد کنید و بعد از وارد کردن کدها و تمام شدن کارهاتون می توانید افزونه هایی رو که غیر فعال کردید رو دوباره فعال کنید.

امیدوارم مناسب بوده باشه

یا علی

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری