amin2877

کمک در انتخاب موضوع سایت

به نظر شما کدام یک از موضوع های زیر آینده بهتر و درخشان    2 کاربر تا کنون رای داده اند

1. 1. به نظر شما کدام یک از موضوع های زیر آینده بهتر و درخشان

• بازی آنلاین
    • دانلود سنتر بازی
      0
    • سایت نقد و برسی بازی
    • به نظرم یک موضوع دیگه باشه بهتره (در تایپک مینویسیم)
      0

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

9 پست در این موضوع

سلام یه دامین خیلی شیک در حد دیجی کالا برای سایت بازی دارم و میخوام ازش استفاده کنم به نظرتون کدوم یکی از موضوع های زیر موفق تره.

1. سایت بازی آنلاین با هزینه متوسط

2. سایت دانلود بازی با هزینه زیاد

3. سایت نقد و برسی بازی های رایانه اثی

و همچنین چطوری باید به موفقت برسه؟

اگر ایده موضوع دیگری هم داشتید بگید.

میخواستم ببینم سرمایه گذاری روی کدوم یکی از این ها نتیجه مطلوب تری داره.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

من با نقد و بررسی موافقم. نقد و بررسی و مقایسه، دانلود تریلر بازی ها ، مطالب بروز و خواندنی که کپی از جای دیگه نباشن و یا تحلیل باشن یا ترجمه. اینطوری به مرور خیلی بازدید کننده حرفه ای یا به اصطلاح گیم خور جمع میکنید و از طریق جذب اسپانسر هم به درآمد زایی برسید. کنارش میشه یه ساب دامنه برای بازی آنلاین هم داشته باشید

خب اگه توی سایت بازی آنلاین سرمایه کنم موفق میشم؟چجوری کسب در آمد کنم؟

درود

به نظر من چون مخاطبتون عمومی هست یعنی بحث تخصصی نیست بیشتر تبادل نظر هست بهترین روش تبلیغات گسترده هست

هر جا که فکرشو میکنید تبلیغ کنید . چون شما نمیخواید بازدید کننده خاص داشته باشید . شما همه گروه ها رو باید دعوت کنید .

تبلیغ تبلیغ تبلیغ

هزینه ای رو که الان نمیخواید بکنید برای تبلیغ خرج کنید

درود

دوست عزیز نظر من 1. سایت بازی آنلاین با هزینه متوسط هستش! و شما هم برای بهتر شدن سایتتون و بازدید بالا میتونید بازدید کننده خریداری کنید

درود

به نظر من چون مخاطبتون عمومی هست یعنی بحث تخصصی نیست بیشتر تبادل نظر هست بهترین روش تبلیغات گسترده هست

هر جا که فکرشو میکنید تبلیغ کنید . چون شما نمیخواید بازدید کننده خاص داشته باشید . شما همه گروه ها رو باید دعوت کنید .

تبلیغ تبلیغ تبلیغ

هزینه ای رو که الان نمیخواید بکنید برای تبلیغ خرج کنید

خب سوال اصلی بنده اینه که من سرمایه زیادی ندارم ولی می تونم سرمایه زیادی جور کنم ولی اگه شکست بخورم واقعا ناراحت میشم و پول زیادی از دستم میره میخوام بدون گذاشتن چنین سرمایه ای با داشتن دامین خوب و با سابقه بیش از 6 سال می تونه سایت هایی مثل مای گیم و فلش خور رو شکست بده یا نه؟ چقدر زمان میبره؟ چقدر مثلا سایت mygame.ir در آمد داره؟ میشه دقیق جوابم روبدید

منم با نظر خانم ملکی موافقم ... به نظرم نقد و بررسی در کنار بازدید کننده های بسیاری جذب میکنه در کنارش امکان ساخت انجمن حرفه ای و در نتیجه با بالارفتنش امکان بازخورد و اسپانسر های زیادی هستش . مثل دارینوس گذشته .

دوست عزیز من برای این نقد و برسی نمی زنم که رتبه خوبی در الکسا ندارن و رتبشون هم هرسال در حاله افته الان بهترین رتبه سایت نقد و برسی 400 هست(اونم با سابقه بیش از 7 سال) ولی بهترین رتبه بازی آنلاین 120 و بهترین رتبه دانلود اختصاصی بازی های مینی 300 هست.

ارسال شده در (ویرایش شده)

پست تکراری شد اشتباها...

ویرایش شده در توسط amin2877
پست تکراری

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری