amin1

سوال در مورد ساخت منو

7 پست در این موضوع

سلام دوستان خسته نباشید

چطوری برای قالب جوملا منوی ابشاری بسازم من با css بلدم منوی ابشاری واسه وردپرس بسازم ولی واسه جوملا نمی تونم بسازم میشه منوراهنمایی کنید؟؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

قسمت پنجم از مجموعه "آموزش طراحی قالب جوملای 2.5 (فارسی و تصویری)" توسط آقای مرتضی فرد صفاری رو از این تاپیک دریافت و مشاهده کنید.

به صورت صوتی و تصویری توضیح داده شده.

سلام داداش وحید اتفاقا دارم دنبال می کنم همین آمموزش رو ولی تو بخش ساخت منوی ابشاری فقط کپی پیست کرد منم هیچی حالی نشدم با سی اس اس بلدم منوی ابشاری بسازم و واسه وردپرس راحت می سازم ولی همون مراحل رو واسه جوملا رفتم نشد.

بحث یکم مفصله و نمیشه یکجا توضیح داد. بهترین راه جستجو هست.

برای مثال این یه اموزش برای جوملا 1.5 هست که فکر میکنم روی نسخه های جدید هم کارایی داره : Creating a CSS Drop down Menu

این آموزش از انجمن پارس جوم هم هست که میتونید ازش استفاده کنید : آموزش ایجاد منو آبشاری در قالب های جوملا

ضمنا شما میتونید از ماژول های آماده ای مثل Maximenu ck ، swMenu , Roknavmenu و... استفاده کنید.

یه سری هاشون در انجمن موجوده.

از اینکه نتونستم توضیح کاملی بهتون بدم عذرخواهی میکنم :ds6a5d:

نه اقا وحید عذر خواهی نیاز نیست ممنون ازشما بابت پاسخدهی فقط یه سوال

ساخت منو تو سی اس اس چه فرقی با ساخت منو تو جوملا داره دستورات سی اس اس که یکی هستن؟؟

قبلا در این تاپیک یه مختصر توضیحی دادم : درخواست ابشاری کردن منو در قالب جوملا 2.5

خلاصش میشه این: فرق چندانی نداره. کامپوننت و ماژول منوی جوملا کد های HTML منو رو میسازند و شما باید برای HTML ها کد های Css بنویسید. با CSS میتونید یه منوی آبشاری ساده برای سایتتون بسازید اما خیلی حرفه ای و جالب نمیشه.

ضمنا توی HTML شما میتونید در کد ها هر تغییری که میخواهید بدید و برای هر آیتم خواص ( شناسه . استایل . کلاس ) جدا در نظر بگیرید ولی در جوملا اینطور نیست و کد ها بیشتر به حالت اختصاصی هستند تا عمومی.

اگر بتونید با کد های Jquery ارائه شده در سایت های گوناگون من جمله همون آموزشهای مهندس فردصفاری منوتون رو بسازید بهتر میتونید توسعش بدید و میتونید ظاهر شیک تری ازش بسازید.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری