saeedkh

لطفا یکی کمک کنه

17 پست در این موضوع

با سلام

نزدیک به چند روز هست که سایتم Suspended میشود به علت بازدید زیاد . الان سرور مجازی گرفتم و نصب WAMP سایت را با دیتابیس و ارتباط با آن را کاملا و درست انجام میدم اما سایت با خطا مواجه میشود . الان هم میخواستم جوملا را دوباره نصب و از نوع سایت را راه اندازی کنم که باز این خطا را میده . توی چند تا انجمن و از جمله همین اینجا نوشتم درخواستم و کمک برای حل اما متاسفانه کسی اطلاعات درستی در مورد سرور مجازی و خطای موجود را نداره . امیدوارم این بار به نتیجه ای برسه .

در ضمن IIS هم نصب کردم اما نشد بهترین و راحترین راه نصب WAMP هست .

لطفا اگر کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه [ATTACH=CONFIG]6354[/ATTACH]

جوملا! نصب وب سایت

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

آقا ممنون دیگه اون پنجره خطا نمایش نداد و میشه نصب کرد . فقط تا اینجا و براساس جستجو در نت متوجه شدم ورژن wamp بالا بوده و جوملایی که میخواستم نصب کنم با ایراد بالا مواجه میشم . اما الان مشکلی که دارم اینه که سایت قبلی که BackUp دارم ازش جوملا 2.5 هست و میخوام اون بکآپ را بیارم بالا چه پیشنهاد میدید ؟ WAMP را ورژن پایین تر نصب کنم ؟

ببینید اگه میشه wamp 2.2 رو نصب کنید . مشکل شما با ورژن php هست که تو wamp 2.2 پایین تره . احتمال خیلی زیاد مشکلتون حل میشه

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

ممنون اما WAMP 2.2 که نصب میکنم پیغام خطا میده و اجرا نمیشه Application Error

ویندوز سرور2008 هست

[ATTACH=CONFIG]6357[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]6359[/ATTACH]

ویرایش شده در توسط saeedkh

سلام

هر کاری به سرش میارم جواب نمیده و متوجه شدم که فقط Wamp2.5 نصب میشه بدون مشکل راه حلی ندارید . لطفا

ورژن 2.5 رو پاک کردید ؟

vcredist_x64 برای ویندوز 64 و vcredist_x86 برای ویندوز 32 بیتی دانلود و نصب کنید . سپس 2.2 رو نصب کنید .

wamptray>Apache>Service>Test Port 80

چک کنید پورت 80 مشغول نباشه

سلام

موقع نصب و اجرا پیغام بالا که پیوست کردم را میده .

بله تمامی موارد را نصب کردم . اما Wamp 2.5 نصب و اجرا میشه بدون مشکل.

ویرایش شده در توسط saeedkh

سلام

به جای Wamp اومدم Xampp را نصب کردم اما میخوام وارد PHPMyadmin بشم این خطا را میده لطفا راهنمایی کنید چمشکل از چی هست؟

[ATTACH=CONFIG]6366[/ATTACH]

سلام

موفق شدم با آدرس دیگه وارد بشم : 404 Not Found تونستم وارد بشم و دیتابیس را Import کنم . اما اسلاید داشتم نمایش نمیده . وارد بعضی از page ها که میشم خطا زیر را میده ...

Fatal error: Call to undefined function getAttachmentsPluginManager() in C:\Xammp\xampp\htdocs\plugins\content\attachments\attachments.php on line 110

ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام

موفق شدم با آدرس دیگه وارد بشم : 404 Not Found تونستم وارد بشم و دیتابیس را Import کنم . اما اسلاید داشتم نمایش نمیده . وارد بعضی از page ها که میشم خطا زیر را میده ...

Fatal error: Call to undefined function getAttachmentsPluginManager() in C:\Xammp\xampp\htdocs\plugins\content\attachments\ attachments.php on line 110

ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام

مشکل از ورژن ومپ هست

یا ومپت رو متناسب با php سایتت نصب کن، یا

my domain.com/administrator

با همین وضعیت وارد ادمین سایتت بشو

از قسمت Global configraion / server قسمت error reporting رو none بزار دست می شه

یا می تونی از قسمت ومپ فایل php.ini

خط error - reporting رو برابر none قرار بدی که اصلا بهت خطای پی اچ پی نشون نده

موفق باشی

مرسی ادمین

ویرایش شده در توسط mmfallah
تبلیغ

با سلام

این کار را کردم اما هیچ مطلبی از سایتم نمایش داده نمیشه . و همچنین اسلاید ها و ....

آدرس سایت ملاحضه کنید

شرکت فناوران فارس . همچنین در منوی آموزش بروید و صفحه ای را کلیک کنید

با سلام

من هر کاری میکنم جواب نمیگیرم . لطفا اگر کسی هست میتونه مشکل را برطرف کنه هزینه هم پرداخت میکنم . ممنون

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری