mohsenshams

اضافه کردن فیلدهای بیشتر به فرم ثبت نام جوملا 2.5

15 پست در این موضوع

با سلام

مدتی قبل فیلم آموزشی جالبی برای افزودن فیلد به صفحه ثبت نام سایت ارائه شد که مورد استقبال قرار گرد، حالا از دوستانی که توانایی لازم برای ساخت چنین فیلمی برای نسخه 2.5 دارند درخواست میشود که این فیلم را بسازند و یا حداقل اموزشی در این مورد ارائه بدهند.

با تشکر از همه شما سروران

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

در جوملا 2.5 این امکان به صورت پیشفرض وجود داره .. پلاگین پروفایل رو فعال کنید و گزینه هایی که میخاید رو از تنظیماتش انتخاب کنید

ضمنا با وجود افزونه های خوبی که برای ایجاد پروفایل ارائه شده دست بردن در کدهای اصلی و هسته جوملا کاری بیهوده به نظر میرسه

سلام

من پلاگین profile رو فعال کردم و چند تا از فیلد ها رو هم الزامی کردم ولی تو صفحه لاگین نشون داده نمیشه و فقط وقتی دکمه ثبت رو می زنم ارور میده که باید فیلد های الزامی رو پر کنی !

مشکل چیه ؟:auau:

لطفا کمک کنید!

PLG_USER_PROFILE_FIELD_ADDRESS1_MESSAGE

PLG_USER_PROFILE_FIELD_CITY_MESSAGE

PLG_USER_PROFILE_FIELD_POSTAL_CODE_MESSAGE

دوستان ببخشید پست اسپم می زنم ولی من واقعا به کمک نیاز دارم!!:33:

ممنون. بالاخره یکی جواب داد!:4d564ad6:

من با موزیلا کار می کنم.

من اصلا فرم لاگین جدید رو نمی بینم که بخوام پر کنم ولی وقتی دکمه ثبت رو می زنم این ارور میده.

من تو قالب Beez2 تست کردم و مشکل نداشت!!:21:

پس مشکل تو قالب yougrids هست!

حالا چی کار کنم ؟

دوستان کمک کنید!! من چی کار کنم با این قالب و اون فرم ثبت نام ؟؟:13:

من تو قسمت /templates/yougrids/html/com_users/registration/

دو تا فایل registration.xml و registration25.xml رو ویرایش کردم و فیلدهای دلخواهم رو که تو قسمت پروفایل اجباری کرده بودم ، اضافه کردم.

حالا می تونم اون فیلد ها رو تو فرم ثبت نام ببینم ولی همچنان همون ارور رو میده!

دوستان .. کسی نظری نداره !

دیوونه شدم..:13::13::13:

ارسال شده در (ویرایش شده)

[shamshir]:ad54ad:کمک کمک کمک سلام ببخشید کی میدونه چطوری باید فرم ثبت نامو نام هاشو تغییر داد در اصل چه طوری فارسیش کنم؟

[shamshir]

ویرایش شده در توسط memary14

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری