azar431

ماژول گرافیکی برای منو

5 پست در این موضوع

سلام و عرض خسته نباشید

من میخواستم برای سایتم یه منوی گرافیکی داشته باشم که از جنس چوب باشه این خیلی برام مهمه

و ظاهر مناسب و گرافیکی داشته باشه

ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرمایند

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

فکر نمیکنم منویی به این شکل پیدا کنید

باید خودتون با ویرایش منوی قالبتون یا ویرایش ماژول های منوساز به استایلی که میخواین برسید

ماژول Maximenu ck از گرافیک زیبایی برخورداره و کافیه بک گراندش رو به حالتی که میخواین در آرین

درود

میتونید هم بصورت تصویری برای خودتون بسازید یا از منوهای تصویری استفاده کنید :

نمونه منوی تصویری : ماژول منوی تصویری Ninja Simple Icon Menu

آموزش ساخت با JCE Editor : آموزش آموزش mouseover تصاویر بدون نیاز به برنامه نویسی

خیلی ممنونم از دوستان

من از منوی maximenu ck استفاده کردم حرف شما درسته اما استایلهای دیگه ای داره Free نیست . درسته ؟

استایل default اون رو از قمست فایلهای مازول من بک گراندشو تغییر دادم مشکلی نداشت

اما قسمت حالت کشویی منو که در واقع زیرمنوها نمایش داده میشن نتونستم رنگش رو عوش کنم

ممنون میشم بفرمایید چطور میتونم با همین ماژول maximenu ck کاملا بک گراندو از جنس چوب دربیارم و رنگ زیرمنوها رو هم یا بک گراند بدم یا نهایتا قهوه ای بکنم --یعنی کلا تم چوبی بشه

ممنونم

خیلی ممنونم از دوستان

من از منوی maximenu ck استفاده کردم حرف شما درسته اما استایلهای دیگه ای داره Free نیست . درسته ؟

استایل default اون رو از قمست فایلهای مازول من بک گراندشو تغییر دادم مشکلی نداشت

اما قسمت حالت کشویی منو که در واقع زیرمنوها نمایش داده میشن نتونستم رنگش رو عوش کنم

ممنون میشم بفرمایید چطور میتونم با همین ماژول maximenu ck کاملا بک گراندو از جنس چوب دربیارم و رنگ زیرمنوها رو هم یا بک گراند بدم یا نهایتا قهوه ای بکنم --یعنی کلا تم چوبی بشه

ممنونم

باید کد css مربوط به اون بخش رو تغییر بدین. مسیر زیر مسیر فایلی هست که باید ویرایش کنید :

modules/mod_maximenuck/themes/default/css/maximenuhck.php

در خط 223 چنین کدی هست :

div#<?php echo $id; ?> div.floatck {
   background : #1a1a1a;
   border : 1px solid #707070;
}

که لازمه مقداره background رو به مقدار دلخواه تغییر بدین. این مقدار میتونه رنگ باشه یا تصویر.

موفق باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری