kiyan_SAd

**هدیه ویژه نیمه شعبان**پکیج دوم قالب هاب کاملا فارسی شده از شرکت های معتبر

12 پست در این موضوع

سلام و دورود بر شما کاربران انجمن جوملای ایران نیمه شعبان بر همه شما مبارک باد

به مناسبت نیمه شعبان پکیج 3 عددی قالب های کاملا فارسی شده از شرکت های معتبر ارائه میگردد

در این پکیج 3 قالب حرفه ای از شرکت های اسمارت ادنز - راکت تم و جوملا ارت به مناسبت عید نیمه شعبان با قیمت استثنایی به فروش میرسد

فروش 3 قالب حرفه ای و کاملا فارسی فقط فقط و فقط به قیمت 15000 تومان......!!!!!!

قالب حرفه ای sj asolar از شرکت smartaddons پیش نمایش فارسی قالب

قالب حرفه ای anacron از شرکت rocket theme پیش نمایش فارسی قالب

قالب حرفه ای bookshop از شرکت joomlart پیش نمایش فارسی قالب

جهت خرید میتوانید پیام خصوصی بفرستید یا با شماره ذیل تماس بگیرید 09156519261

در ضمن فروش پکیج یک ( 4 قالب کاملا حرفه ای و کاملا فارسی از شرکت یوتم ) فعال میباشد

تایپیک قالب های فارسی یوتم

همچنین هر دو پکیج به مناسبت عید مبارک نیمه شعبان با 5000 تومان تخفیف به قیمت استثنایی 30000 تومان بفروش میرسد...

جهت خرید میتوانید پیام خصوصی بفرستید یا با شماره ذیل تماس بگیرید 09156519261

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

قالب که نیازی به لایسنس نداره اگه هم اینا داشته باشند و نال شده باشن به نظر شما ارزش خرید دارن ؟؟؟

قالب که نیازی به لایسنس نداره اگه هم اینا داشته باشند و نال شده باشن به نظر شما ارزش خرید دارن ؟؟؟
'از نظر من ارزش خرید دارید شما را نمی دونم. 5 قالب را فارسی کنید، فونت اضافه کنید ...

البته اگر دمو انلاین بود بهتر می شد نظر داد.

متشکرم از نظرات دوستان

اصولا هر کاری جنبه مثبت منفی زیادی داره و مخالفان و طرفدارانی هم داره دوست عزیز

اگر شما جنبه مثبت اینکار رو نگاه کنی بسیای از مشکلات حل میشه این که شما یا هرکسی که نمیتونه یک قالب رو فارسی کنه و بهش فونت اضافه کنه میتونه این قالب ها نمنونه مناسبی براش باشه چون نه هزینه زیادی داره و هم این که راحت در دسترس هست و نیازی نیست بابت هر قالب چندید هزار تومان پول بده و به راحتی با یک کاووش در فایل های قالب میتونه نحوه اضافه کردن فونت دلخواهش رو به قالب های جوملا کاملا یاد بگیره

در هر صورت از تمام دوستان متشکرم که نظر میدین به زودی سایت جام جوملا راه میفته و شما راحتتر میتونید هر قالب که خواستید رو با هزینه اندک خریداری کنید ...

درود

اگه درست نال شده باشه چرا که نه !!! منم موافقم برای زحمت کسی که وقت میذاره و فارسی سازی رو انجام میده باید هزینه ای پرداخت بشه

ممنون که صادقانه فرمودید که نال شده هستند . امروزه خیلی از دوستان از قالب های نال شده استفاده میکنن . کسانی هم که با ابن قضیه مشکل دارن میتونن خب خرید نکنن

درود

اگه درست نال شده باشه چرا که نه !!! منم موافقم برای زحمت کسی که وقت میذاره و فارسی سازی رو انجام میده باید هزینه ای پرداخت بشه

ممنون که صادقانه فرمودید که نال شده هستند . امروزه خیلی از دوستان از قالب های نال شده استفاده میکنن . کسانی هم که با ابن قضیه مشکل دارن میتونن خب خرید نکنن

امیر جان خودت گفتی من توصیه می کنم به دوستان قالب نال شده نخرند حالا چی شد ؟؟ :didi::didi::didi::didi::didi:giftgiftgiftgiftgiftgiftgift:35::35::35::35::35::35::35:

دوستان ممنون که نظرت خودتون رو میدین فقط یک نکته بگم که این قالب ها به صورت بسته نصبی هست و از لحاظ امنیتی هیچ گونه مشکلی نداره و تست شده میباشه

دوستان ممنون که نظرت خودتون رو میدین فقط یک نکته بگم که این قالب ها به صورت بسته نصبی هست و از لحاظ امنیتی هیچ گونه مشکلی نداره و تست شده میباشه

دوست عزیز ناراحت نشی یه وقت بنده اونجا با امیرجان صدیقی شوخی کردم و از لحاظ بسته های شما مطمئنم چرا که اگر مشکلی داشت نمی گفتید نال شده هست یا نه . به هر حال آرزوی موفقیت برای شما و بقیه دوستان انجمن را آرزومندم .:25::25::25::25::25::25::25:

امیر جان خودت گفتی من توصیه می کنم به دوستان قالب نال شده نخرند حالا چی شد ؟؟ :didi::didi::didi::didi::didi:giftgiftgiftgiftgiftgiftgift:35::35::35::35::35::35::35:

عرض کردم از قالب نال شده برای سایتتون استفاده نکنید هنوزم بهش اعتقاد دارم . الانم گفتم خیلیا استفاده میکنن نه من . ولی برای آموزش خیلی خیلی به درد میخوره . من خودم برای یادگیری قبلا همش بسته نال شده دان میکردم

[kotak]