msk1366

طراحی سایت

5 پست در این موضوع

سلام به همگی

بنده دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت در دانشگاه آزاد هستم.به علت بعضی از مسائل پیش اومده در پرداخت هزینه های تحصیلی با مشکل روبرو شدم. برای حل این مشکل هم به طراحی سایت می پردازم تا بتونم خرج و مخارج تحصیلم رو جبران کنم. حالا از شما بزرگواران خواهش دارم هر کسی احتیاج به طراحی سایت داشت پیام بده ، تا براش طراحی کنم.طراحی سایت رو هم با کم ترین هزینه و در مدت زمان کوتاه انجام میدم.

اینطوری هم بنده میتونم خرج دانشگاه ام رو جور کنم و هم شما با هزینه کمی صاحب سایت میشید. با تشکر از همه شما بزرگواران

نمونه هایی از سایت های طراحی شده:

l softpu سافت پو

agahiyab.com

ghomesnews.ir

yaddehi.ir

khbt.ir

ادرس ایمیل بنده :

msk.1366@yahoo.com

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

خوب دوست عزیز اولا این ها همه قالب های آماده هستند و طراحی خاصی ندارند شما اول طراحی سایت را شروع کن و یادبگیر از پایه بعد یک قالب خوب طراحی کن چون با این نمونه کارها زیاد به جایی نخواهی رسید

خوب دوست عزیز اولا این ها همه قالب های آماده هستند و طراحی خاصی ندارند شما اول طراحی سایت را شروع کن و یادبگیر از پایه بعد یک قالب خوب طراحی کن چون با این نمونه کارها زیاد به جایی نخواهی رسید

سلام دوست عزیز.ممنون از راهنمایی کاربردیتون. ولی بنده چیزی رو طراحی کردم که مشتری خواسته و سفارش داده و نمونه کار به من نشون داده.یعنی هر کاری که بقیه طراح ها انجام میدن.

یک سوال دارم شما اگه قرار باشه کسی 200 تومن به شما بپردازه ، سایتی طراحی میکنی که کدهاشو خودت نوشته باشی؟قالبشو خودت طراحی کرده باشی؟اختصاصی کرده باشیش؟

بله اگه کسی باشه که پول خوبی به بنده بپردازه برای طراحی سایت : از سفارشی و اختصاصی زدن ، طراحی قالب ، ریسپانسیو کردن و طراحی کردن اندروید برای سایت براشون انجام میشه.

با این حال از اینکه بنده رو راهنمایی کردید ممنونم و خوشحال میشم که اساتیدی مثل شما بزرگواران در این فرم هستند.موفق باشید

هیچ نیازی نیست شما برای کسب درامد از طریق طراحی سایت حتما بخواید خودتون قالب طراحی کنید . اتفاقا مسلط شدن به یک cms مثل جوملا خودش خیلی مهمه که شما ظاهرا هستید . الان خیلی از سایتها و تقریبا 60-70 درصد طراحان سایت از cms ها و قالب آماده دارن استفاده میکنن . بدلیل هزینه پایین تری که برای مشتری داره و وقت کمتری که براش میذارید .

البته مشکلات مالی تون احتمالا موقته تا مدرکتون رو بگیرید . رشته مدیریت همه شاخه هاش ( مدیریت بازرگانی - مدیریت صنعتی - مدیریت دولتی - مدیریت اجرایی - مدیریتMBA - مدیریت کارآفرینی و ... ) توی بورسه و میشه ازش خوب بهره برداری کرد .

متاسفم که کار زیادی نمی تونم براتون بکنم فقط میتونم بگم از ته دل امیدوارم به هر سختی هست زودتر مدرکتون رو بگیرید و موفق باشید

هیچ نیازی نیست شما برای کسب درامد از طریق طراحی سایت حتما بخواید خودتون قالب طراحی کنید . اتفاقا مسلط شدن به یک cms مثل جوملا خودش خیلی مهمه که شما ظاهرا هستید . الان خیلی از سایتها و تقریبا 60-70 درصد طراحان سایت از cms ها و قالب آماده دارن استفاده میکنن . بدلیل هزینه پایین تری که برای مشتری داره و وقت کمتری که براش میذارید .

البته مشکلات مالی تون احتمالا موقته تا مدرکتون رو بگیرید . رشته مدیریت همه شاخه هاش ( مدیریت بازرگانی - مدیریت صنعتی - مدیریت دولتی - مدیریت اجرایی - مدیریتMBA - مدیریت کارآفرینی و ... ) توی بورسه و میشه ازش خوب بهره برداری کرد .

متاسفم که کار زیادی نمی تونم براتون بکنم فقط میتونم بگم از ته دل امیدوارم به هر سختی هست زودتر مدرکتون رو بگیرید و موفق باشید

سلام.ممنونم آقا امیر.باید اعتراف کنم که خیلی خوشحالم در این انجمن عضو هستم با دوستانی چون شما آشنا میشم. منم برای شما و همه دوستان آرزوی بهترین ها رو دارم