masoud69khani

مشکل در نمایش منو

10 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام، برای سایت یه منوی جدید نصب کردم ولی وقتی میخوام جایگزین منوی قبلی کنم اونو خوب نمایش نمیده.

اینم لینک سایت: senobartour.ir

خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید.

میخوام جای منو قرار بگیره. من موقعیت ماژول رو براش تعریف میکنم، کلاس ماژول رو هم همینطور ولی نمیدونم چرا اینطوری نمایشش میده..

[ATTACH=CONFIG]6573[/ATTACH]

اینم منوی قبلی سایت:

[ATTACH=CONFIG]6574[/ATTACH]

ویرایش شده در توسط masoud69khani

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

این ماژول منو زیاد تعریفی نیست اما منوی خود سایتتون خیلی بهتره چرا می خوای عوض کنی ؟

این ماژول منو زیاد تعریفی نیست اما منوی خود سایتتون خیلی بهتره چرا می خوای عوض کنی ؟

آخه میخوام وقتی میرم روی منو، زیر منوهای وابسته رو از طریق فلش برام باز کنه. اگر الان به سایت سر بزنید متوجه میشید منظورم چیه.

سلام دوستان گرامی، میشه راهنماییم کنید منوی سایتم رو راست چین کنم. این منو اسمش ARI Ext Menu هستش.

در وهله دوم میخوام فونت دلخواه خودم رو به این منو اضافه کنم.

لینک سایت رو در بالا گذاشتم ولی محض احتیاط : senobartour.ir

پیشاپیش از کمک هاتون ممنونم.

اون ماژول که maximenu ck هست !

قالب سایت شما یوتم هست که با فریم ورک وارپ 6 طراحی شده.

در فریم ورک وارپ 6 هر ماژولی در موقعیت منو قرار بدین بصورت زیر منویی نمایش داده میشه.

پس باید ماژول منوی جدید رو در موقعیتی به غیر از موقعیت menu قرار بدین. موقعیت toolbar-l یا toolbar-r رو تست کنید.

اون ماژول که maximenu ck هست !

قالب سایت شما یوتم هست که با فریم ورک وارپ 6 طراحی شده.

در فریم ورک وارپ 6 هر ماژولی در موقعیت منو قرار بدین بصورت زیر منویی نمایش داده میشه.

پس باید ماژول منوی جدید رو در موقعیتی به غیر از موقعیت menu قرار بدین. موقعیت toolbar-l یا toolbar-r رو تست کنید.

ممنون از شما به خاطر پاسختون. دقیقا حق با شماست. من الان از موقعیت Search استفاده کردم. مشکل حل شد. ماژولی که الان ازش استفاده میکنم ARI EXT Menu هستش. فارسی سازی شده ولی راست چین نیست. چجوری میتونم راست چینش کنم؟؟؟

توی اون عکسی که قرار دادین عنوان ماژول زده Maximenu ck و این ماژول آخرین نسخش راست چین رو پشتیبانی میکنه

توی اون عکسی که قرار دادین عنوان ماژول زده Maximenu ck و این ماژول آخرین نسخش راست چین رو پشتیبانی میکنه

واقعاً ممنونم، راهی هست که بتونم اندازه فونت و رنگ بک گراندش رو تغییر بدم؟

یه سری از این تغییراتی که میخواین در مدیریت ماژول بود انگار

در کل باید با تغییر در سی اس اس های ماژول این کار ها رو انجام بدین

یه سری از این تغییراتی که میخواین در مدیریت ماژول بود انگار

در کل باید با تغییر در سی اس اس های ماژول این کار ها رو انجام بدین

اختیاراتش خیلی محدوده؛ متاسفانه css چیزی بلد نیستم :( برای تغییر در سی اس اس هاش منبعی سراغ دارید معرفی کنید؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری