bitabazrgari

مشکل در آرس فرم

8 پست در این موضوع

سلام دوستان

یه فرم درست کردم تو rsForm نمیشه توش فارسی تایپ کرد ، و دیگه اینکه چجوری برای فیلد پسوورد میشه دوتا فیلد درست کرد که ی*** برای رمز و دومی برای تکرار رمز برای بررسی صحت رمز باشه

و دیگه اینکه کجا میشه تنظیم کرد که از فرم ارسالی یک ایمیل به فرستنده ارسال بشه

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام دوستان

یه فرم درست کردم تو rsForm نمیشه توش فارسی تایپ کرد ، و دیگه اینکه چجوری برای فیلد پسوورد میشه دوتا فیلد درست کرد که ی*** برای رمز و دومی برای تکرار رمز برای بررسی صحت رمز باشه

و دیگه اینکه کجا میشه تنظیم کرد که از فرم ارسالی یک ایمیل به فرستنده ارسال بشه

با تشکر

1- چرا فارسی نمیشه تایپ کرد ؟ معتبر سازی رو روی حروف گذاشتید ؟

2- بله میشه دوتا فیلد پسورد گذاشت که یکی تایید باشه ولی باید کدهای شرطی javascript بسازید مبنی بر اینکه این دو فیلد مقادیر یکسان داشته باشند.

3- در سربرگ خواص و بخش ایمیل کاربر میتونید تنظیم کنید که یک نسخه از فرم به کاربر ارسال بشه

1- چرا فارسی نمیشه تایپ کرد ؟ معتبر سازی رو روی حروف گذاشتید ؟

2- بله میشه دوتا فیلد پسورد گذاشت که یکی تایید باشه ولی باید کدهای شرطی javascript بسازید مبنی بر اینکه این دو فیلد مقادیر یکسان داشته باشند.

3- در سربرگ خواص و بخش ایمیل کاربر میتونید تنظیم کنید که یک نسخه از فرم به کاربر ارسال بشه

میشه لطفا بگید چجری و از کجا باید کدهای شرطی javascript رو ساخت

دو سوال شما را اقا وحید کامل جواب دادند ولی برای سوال اخری که {

و دیگه اینکه چجوری برای فیلد پسوورد میشه دوتا فیلد درست کرد که ی*** برای رمز و دومی برای تکرار رمز برای بررسی صحت رمز باشه}

اگر نسخه ی rsform شما بروز باشه r 49 از قسمت Validations ها گزینه : Same Value as Other Field وجود داره که شما را بی نیاز از کد نویسی می کنه و به راحتی می تونید فیلدی مثل پسورد را با فیلد دیگه ایی مقایسه کنید

Password

دو سوال شما را اقا وحید کامل جواب دادند ولی برای سوال اخری که {

و دیگه اینکه چجوری برای فیلد پسوورد میشه دوتا فیلد درست کرد که ی*** برای رمز و دومی برای تکرار رمز برای بررسی صحت رمز باشه}

اگر نسخه ی rsform شما بروز باشه r 49 از قسمت Validations ها گزینه : Same Value as Other Field وجود داره که شما را بی نیاز از کد نویسی می کنه و به راحتی می تونید فیلدی مثل پسورد را با فیلد دیگه ایی مقایسه کنید

Password

سلام

من از نسخه r 45 استفاده میکنم ، این گزینه ای که شما گفتید رو نداره ، اگر بخوام نسخه r 49 رو نصب کنم فرم هایی که ساختم رو باید دوباره تو نسخه جدید بسازم ؟

سلام

من از نسخه r 45 استفاده میکنم ، این گزینه ای که شما گفتید رو نداره ، اگر بخوام نسخه r 49 رو نصب کنم فرم هایی که ساختم رو باید دوباره تو نسخه جدید بسازم ؟

خیر. فرم ها میمونن و فایل های فرم ساز بروز میشن

برای اینکه خیالتون راحت بشه از تمام فرمهاتون پشتیبان ( بکاپ ) تهیه کنید

خیر. فرم ها میمونن و فایل های فرم ساز بروز میشن

برای اینکه خیالتون راحت بشه از تمام فرمهاتون پشتیبان ( بکاپ ) تهیه کنید

نسخه فارسی r 49 وجود داره ؟

نسخه فارسی r 49 وجود داره ؟

موجوده ولی چون تجاری هست ، هنوز در انجمن قرار نگرفته

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری