niloofar_taieban

تبدیل جوملا 2.5 به 3

14 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان من موقع آپدیت و تبدیل جوملا 2.5 به 3 با پیغام خای زیر مواجه میشم

Fatal error: Call to a member function isAdmin() on a non-object in /home/parinweb/public_html/plugins/system/remember/remember.php on line 42

برای رفع مشکل چه کنم ؟:13::13:

ویرایش شده در توسط niloofar_taieban

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

یه بکاپ از سایتتون بگیرید و بعد آخرین نسخه جوملا 3 رو از سایت جوملا جهانی دانلود کنید و روی سایت آپلود کنید و در آخر پوشه ی installation رو حذف کنید

یه بکاپ از سایتتون بگیرید و بعد آخرین نسخه جوملا 3 رو از سایت جوملا جهانی دانلود کنید و روی سایت آپلود کنید و در آخر پوشه ی installation رو حذف کنید

جناب طاهری ببخشدید متوجه منظورتون نشدم. بک آپ بگیرم و بهد جوملا 3 رو آپلود کنم .خب بعدش چی کار کنم .سایت خودمو چطوری رو جوملا 3 بیارم؟

مگر الان به جوملا 3 نیومدید؟ به مدیریت دسترسی ندارید دیگه؟

مگر الان به جوملا 3 نیومدید؟ به مدیریت دسترسی ندارید دیگه؟

من سایتم جوملا 2.5.22 بود. خواستم به جوملا 3 تبدیل کنم که وقتی آپدیت کردم با این پیفام هم در فرونت پیج و هم در ادمین مواجه میشم

Fatal error: Call to a member function isAdmin() on a non-object in /home/parinweb/public_html/plugins/system/remember/remember.php on line 42

به مسیر گفته شده برین. کدی مشابه این خواهید دید :

if ($this->app->isAdmin())
	{
		return;
	}

به این کد تبدیلش کنید :

[color="#FF0000"]/*[/color]if ($this->app->isAdmin())
	{
		return;
	}[color="#FF0000"]*/[/color]

اگر مشکل حل شد بسته ی بروز رسان جوملا 3 رو دانلود و همانند افزونه ها ، از مدیریت افزونه ها نصبش کنید

نکته : حتما و حتما الان یه بکاپ بگیرید تا اگر سایت خراب تر شد ، بکاپ رو برگردونید

به مسیر گفته شده برین. کدی مشابه این خواهید دید :

if ($this->app->isAdmin())
	{
		return;
	}

به این کد تبدیلش کنید :

[color="#FF0000"]/*[/color]if ($this->app->isAdmin())
	{
		return;
	}[color="#FF0000"]*/[/color]

اگر مشکل حل شد بسته ی بروز رسان جوملا 3 رو دانلود و همانند افزونه ها ، از مدیریت افزونه ها نصبش کنید

نکته : حتما و حتما الان یه بکاپ بگیرید تا اگر سایت خراب تر شد ، بکاپ رو برگردونید

اینکارو کردم از خط 55 ایران گرفت اون رو هم کامنت کردم پیغام زیر رو میده

شما به دلایل زیر نمی توانید این سایت را ملاحظه نمایید:

مطلب از انتشار خارج شده باشد

یک موتور جستجو که یک لیست تاریخ گذشته از این سایت دارد

یک آدرس اشتباه تایپ شده است

شما به این صفحه دسترسی ندارید

منبع خواسته شده پیدا نشد.

در هنگام پردازش درخواست شما خطایی رخ داده است

لطفا یکی از صفحات زیر را امتحان کنید:

پس آخرین نسخه جوملا 2.5 رو از سایت جوملا جهانی دانلود کنید و روی سایت آپلود کنید و در آخر پوشه ی installation رو حذف کنید تا فایل های سالم جایگزین فایل های ناقص و خراب بشه

پس آخرین نسخه جوملا 2.5 رو از سایت جوملا جهانی دانلود کنید و روی سایت آپلود کنید و در آخر پوشه ی installation رو حذف کنید تا فایل های سالم جایگزین فایل های ناقص و خراب بشه

من می خوام جوملام به جوملا 3 تبدیل بشه . سایت جوملام هم قبلا به آخرین نشخه 2.5 آپدیت بود:13:

من می خوام جوملام به جوملا 3 تبدیل بشه . سایت جوملام هم قبلا به آخرین نشخه 2.5 آپدیت بود:13:

الان یه چیزی هست بین جوملا 2.5 و جوملا 3 که بیشتر به جوملا 2.5 نزدیکه

پس اول به جوملا 2.5 بر گردونید بعد دوباره به جوملا 3 انتقال بدین اما با روش دیگه

الان یه چیزی هست بین جوملا 2.5 و جوملا 3 که بیشتر به جوملا 2.5 نزدیکه

پس اول به جوملا 2.5 بر گردونید بعد دوباره به جوملا 3 انتقال بدین اما با روش دیگه

از چه راه دیگه می تونم اسفاده کنم جناب طاهری؟

به نظرم بهترین راه اینه که بسته ی بروز رسانی جوملا 3 رو از طریق "مدیریت افزونه ها" نصب کنید.

البته در حین بروز رسانی ممکنه مشکلاتی مثل قالب مدیریت و اینجورچیزها هم پیش بیاد ولی اونها قابل حل هستند

به نظرم بهترین راه اینه که بسته ی بروز رسانی جوملا 3 رو از طریق "مدیریت افزونه ها" نصب کنید.

البته در حین بروز رسانی ممکنه مشکلاتی مثل قالب مدیریت و اینجورچیزها هم پیش بیاد ولی اونها قابل حل هستند

اینکاری هم که گفتین انجام دادم نشد [sharmsar]

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری