mysky

روش ایجاد صفحه ورود به سایت

8 پست در این موضوع

با سلام

دوستان من می خوام برای سایتم یک صفحه ورود به سایت مثل این سایت ( Eipa.ir) درست کنم می تونین راهنماییم کنین؟ لطفا اگر کسی می دونه کامل بهم توضیح بده. باتشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

این کار باید با استفاده از صفحه اینترو صورت بگیره . باید یه صفحه اینترو به اسم index.html در روت جوملا وارد کنی که طراحی اون به شکلی که میخوای باشه . بعد یه لینک تو اون بزار که به index.php لینک بشه . حالا وقتی که آدرس رو بزنی به طور خودکار اول index.html باز میشه که صفحه اینترو سایته و با کلیک بر اون لینک وارد index.php میشی که صفحه اول سایت جوملاییته .

صفحه مورد نظرتون رو مثل همین سایت با html بسازید و با نام index.html در مسیر سایتتون قرار بدید . دکمه ورود به سایت رو به فایل index.php لینک کنید . قالب های آماده هم توی اینترنت هست . میتونید تغییر بدید

این سایت صفحه در دست تعمیر داره . ولی برای الگو برداری بد نیست

50+ Free HTML Coming Soon Under Construction Templates

دوست عزیز من با همین صفحه اینترویی که میگین باید به اسم index.html درست کنم مشکل دارم یعنی نمی دونم باید په جوری اینکار رو کنم؟؟ یعنی من با فتوشاپ عکس موردنظرم رو آماده کنم یا کد داره ؟؟

دوست عزیز من با همین صفحه اینترویی که میگین باید به اسم index.html درست کنم مشکل دارم یعنی نمی دونم باید په جوری اینکار رو کنم؟؟ یعنی من با فتوشاپ عکس موردنظرم رو آماده کنم یا کد داره ؟؟

باید به صورت کد باشه. اگه نمیتونید حودتون درست کنید از نمونه های آماده استفاده کنید

صفحه اینترو با استفاده از خواص css3 (transitions, thumbnail, animation, hover, effect

درود

یه قالب ساده جوملایی نصب کنید . تمام ماژول هاش رو غیر فعال کنید در اون صفحه . صفحه نخست سایتتون رو به اون قالب انتصاب بدید و فقط عکس مورد نظرتون رو درش قرار بدید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری