specific

زیبا سازی محیط سایت

5 پست در این موضوع

با سلام. لطفا دوستان راهنمایی فرمایند که برای زیبا سازی محیط سایت جوملایی جدا از قالب, چه کارایی میتونیم انجام بدیم. و این که چه افزونه هایی باعث زیبا شدن سایت میشن, و لطفا معرفیشون کنند. باتشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ببینید بسته به خودتون داره و نحوه کارتون و نوع سایتتون

با تغییرات در css، اضافه کردن افکت های جدید و جالب و ....

به اینصورت نمیشه گفت که مثلا افزونه x و y را نصب کنید سایتتون قشنگ میشه. بیشتر سلیقه ای هست

درود

• اول از همه خلاقیت
  • استفاده از افکت های css ( من خودم با دیدن دموی انواع قالبها ، و جستجو در سایتهای خارجی که خدمات جوملا و .... رو ارائه میدن کلی افکت زیبا پیدا کردم )
  • استفاده از اسلایدر زیبا که از افکتهای مختلف برخوردار باشه ( یه اسلایدر برات آپلود میکنم حتما بدردت میخوره)
  • قرار دادن ماژول هایی با syntax مختلف
  • رعایت نمودن اصول روانشناسی رنگها و انتخاب آگاهانه رنگها ، متناسب با موضوع سایت ( شاید مهمترین بخش کار همین باشه)
  • عدم استفاده از عوامل نامناسب که باعث عدم تمرکز کاربر سایت و خستگی بشه. ( مثل بنرهای چشمک زن و استفاده از رنگهای جیغ! با کنتراست بالا)
  • چیدمان مرتب و بدور از هرج و مرج ماژولها و مطالب
  • استفاده از فونتهای مناسب و زیبا + اندازه فونت استاندارد
  • عرض صفحه استاندارد ( نه اینقدر بزرگ که صفحه اسکرول افقی بخوره ، نه اینقدر کوچیک که سایتت مثل وبلاگ به نظر بیاد)
  • و ...

چند نمونه از افکتها و ماژولهایی که( اگه سرچ کنی) تو انجمن هم موجود هست، برات میفرستم .امیدوارم بدردت بخوره.

some beauty effects for web Design

درود

• اول از همه خلاقیت
  • استفاده از افکت های css ( من خودم با دیدن دموی انواع قالبها ، و جستجو در سایتهای خارجی که خدمات جوملا و .... رو ارائه میدن کلی افکت زیبا پیدا کردم )
  • استفاده از اسلایدر زیبا که از افکتهای مختلف برخوردار باشه ( یه اسلایدر برات آپلود میکنم حتما بدردت میخوره)
  • قرار دادن ماژول هایی با syntax مختلف
  • رعایت نمودن اصول روانشناسی رنگها و انتخاب آگاهانه رنگها ، متناسب با موضوع سایت ( شاید مهمترین بخش کار همین باشه)
  • عدم استفاده از عوامل نامناسب که باعث عدم تمرکز کاربر سایت و خستگی بشه. ( مثل بنرهای چشمک زن و استفاده از رنگهای جیغ! با کنتراست بالا)
  • چیدمان مرتب و بدور از هرج و مرج ماژولها و مطالب
  • استفاده از فونتهای مناسب و زیبا + اندازه فونت استاندارد
  • عرض صفحه استاندارد ( نه اینقدر بزرگ که صفحه اسکرول افقی بخوره ، نه اینقدر کوچیک که سایتت مثل وبلاگ به نظر بیاد)
  • و ...

چند نمونه از افکتها و ماژولهایی که( اگه سرچ کنی) تو انجمن هم موجود هست، برات میفرستم .امیدوارم بدردت بخوره.

some beauty effects for web Design

با تشکر از شما

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری