niaz413

فروش 6 تا دامین با پیج رنک 4

2 پست در این موضوع

6 تا دامین دات کام .com انگلیسی با پیج رنک 4 گوگل به فروش میرسد

به دلیل اینکه این دامنه ها تازه ازاد شده اند این دامنه ها را من هنوز ثبت نکرده ام و هزینه انتقال هم نمیخواد قیمت پایه 270000 تومان بدون ارسال نام دامین. در صورتی که کسی میخواد قیمتش را اعلام کند .

پایان مزایده تا فردا ساعت 3 بعد از ظهر میباشد.

من فقط مبلغ را میگیرم و نام دامین را در صورتی مشخصات ورود یکی از شرکتهای ثبت دامنه را ارسال بکنید برایتان ثبت میکنم (هزینه ثبت دامنه با شما میباشد) ضمنا من فقط اطلاعاتی در باره نام دامین ها نمیتونم بدم

دامنه ها بدون احتساب دات کام نام دامین ها حداکثر 20 حرفی هستند

ضمنا هر گونه اطلاعاتی که در باره دامین ها دارید اعلام نمایید تا در صورت امکان جواب داده شود

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دامنه ثبت نشده، تازه قراره ازاد بشه. این وسط شما یک اسکریپت جستجوی دامنه ی منقضی شده استفاده کردی. بعد می خوای چیا بفروشی مزایده هم گذاشتی:ad54ad: محض اطلاع دوستان این پیچ رنک ها هیچ ارزشی نداره