javancop

سايت هاي كلاه برداری طراحی وبسایت

8 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سایت کلاه برداری ****

سلام دوستان امروز می خواهم

یک سایت خدمت شما معرفی کنم که با استفاده از قالب کپی دست به طراحی وبسایت زده است و ادعای طراح بودن را می کند این گروه *** نام دارد که از مشتری ابتدا پول می گیرد و بعد دیگر گوشی را قطع کرده یا شماره های طرف مقابلررا بلاک می کند این یکی از تجربیات خود بنده بود که دو ماه پیش به دلیل مشغله ای پیش آمد یکی از مشتریانم ویرایش در قالب می خواست به این طرف اعتماد کردم یک مبلغی را به عنوان انجام کار ریختم به حسابش

چون مبلغ بسیار کمی بود دیگه قرار داد و ... از طرف نگرفت تا دوساعت بعدش جواب تلفن من را می داد ولی بعدش دیگر نداد و تلفن من را بلاک کرد به دلیل اینکه مقدارش کم بود دیگر حاضر به شکایت نشدم چون خیلی وقت گیر بود .

تصمیم گرفتم امروز این مطلب را اینجا بنویسم تا بقیه دوستان اگاه باشند

[/color]

در صورتی که مجددا این تاپیک رو ویرایش کنید و اسم سایت رو بذارید، اخطار خواهید گرفت.

ویرایش شده در توسط Mahboobe.Maleki

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

من فکر نمی کنم ما مجاز به بازی با آبروی دیگران باشیم. اگر شکایتی هست با خودشون مطرح کنید.

اینطوری نمیشه که هر کی از راه رسید علیه کسی و شرکتی حرفی بزنه و بعد بیاد تو انجمن های مختلف آبروی کسی رو بخواد بریزه

کاملا موافقم . انجمن مرجعی نیست که بتونه تشخیص بده فرمایش شما صحت داره یا نه !

یه مورد هم دوستانه میگم , همیشه وقتی کلاهی سر ما میره خودمون اجازه دادیم که سرمون بره . بدون تحقیق , بدون روئت نمونه کارها , بدون داشتن شماره ثابتی از شرکت مورد نظر و ....

کار رو سپردن به نظرتون باید نتیجه ای جز این داشته باشه ؟

من فکر نمی کنم ما مجاز به بازی با آبروی دیگران باشیم. اگر شکایتی هست با خودشون مطرح کنید.

اینطوری نمیشه که هر کی از راه رسید علیه کسی و شرکتی حرفی بزنه و بعد بیاد تو انجمن های مختلف آبروی کسی رو بخواد بریزه

دوست عزیز حرف شما کاملا مطیع ولی خودت را جای من بزار طرف مقابل وقتی تلفنت را قطع می کند و هرچی بهش پیام می دی جواب نمی دهد نتیجه چی هست؟

من کاری به پول از دست رفته ام ندارم و فقط می گم مردم دقت کنند که هیچ وقت اعتماد به این جور آدم ها نکنند و همیشه کارشان را انجام داد بعد بهش پول بدهند چون دزد فعلا زیاد هست

دوست عزیز حرف شما کاملا مطیع ولی خودت را جای من بزار طرف مقابل وقتی تلفنت را قطع می کند و هرچی بهش پیام می دی جواب نمی دهد نتیجه چی هست؟

من کاری به پول از دست رفته ام ندارم و فقط می گم مردم دقت کنند که هیچ وقت اعتماد به این جور آدم ها نکنند و همیشه کارشان را انجام داد بعد بهش پول بدهند چون دزد فعلا زیاد هست

من با حرف جناب صدیقی و ملکی موافقم ، چون نمیشه تشخیص داد که چه کسی راست میگه و گفته ها صحت داره یا نه

ولی در کل اینجور که پیداست شما اعتماد کردی و در اصل از اعتماد شما سوء استفاده شده و الانم دستت به جایی بند نیست ، خوشحال باش با ضررهای کوچیک تجربیاتت زیاد بشه.

دوستی با شرکت ما تماس گرفت و گفت من میخوام طراحی قالب جوملا از روی طرح گرافیکی برایم انجام بشه و بعد از تحویل گرفتن طراحی هزینه را واریز مینمایم،مطمئنان هیچکدام از طراح های همین انجمن قبول نخواهند کرد ولی ما اعتماد کردیم و طراحی قالب انجام دادیم و به ایشون تحویل دادیم و بعد از تایید ایشون مبلغ را ارسال نمودند،خیلی ساده میتونست اینطور نباشه و بعد از تحویل طرف هزینه ای واریز نکنه.

دوستان همه توجه کنید. قرار نیست که اگه کسی پول ما رو خورد یا نامردی کرد ، بیایم و اسمش رو خراب کنیم همه جا

رنک انجمن خیلی بالاست، اگه از این دست تاپیک ها رایج بشه اینجا، اسم هر کسی رو جستجو کنید، یه تاپیک کلاه برداری تو انجمن داره!

من خودمم 2-3 باری عددهای بزرگی ازم کلاه برداری شده. اونایی رو که تونستم پیگیری قانونی کردم اونایی رو که نتونستم واگذار کردم به قانون هستی .

ولی هرگز به خودم اجازه نمیدم با آبروشون بازی کنم. که بقیه موقعیت های زندگی شون هم بخطر بیفته.

این کار پیگرد قانونی هم داره. طرف میتونه شکایت هم بکنه که چرا اسمش خدشه دار شده

در مورد شما هم، میتونید از طریق شرکت هاستنیگشون، و مخابرات پیگیری کنید.

یا برید دادسرا و شکایت کنید.

حدود 5 سال پیش یه آقای محترمی، بابت یک ویراش در قالب، باید به من مبلغی رو میپرداخت. بعد از انجام کار ،ایشون کلا دیگه جواب تماس من رو نداد و پول ما رو هم بالا کشید!

جالبه بگم که تقریبا 7-8 ماه پیش با گستاخی تماس گرفت و گفت من اون موقع حواسم نبود، الان یه پروژه جدید دارم! من گفتم اول مانده حسابتون رو تسویه کنید. گفت الان میریزم و شماره کارتم گرفت. و از اون موقع تو افق محو شده و خبری از پول من هم نشده....!!

از جاهای معتبر خرید کنید. قرارداد ببندید حتی واسه 100 هزارتومن.

دوستان همه توجه کنید. قرار نیست که اگه کسی پول ما رو خورد یا نامردی کرد ، بیایم و اسمش رو خراب کنیم همه جا

رنک انجمن خیلی بالاست، اگه از این دست تاپیک ها رایج بشه اینجا، اسم هر کسی رو جستجو کنید، یه تاپیک کلاه برداری تو انجمن داره!

من خودمم 2-3 باری عددهای بزرگی ازم کلاه برداری شده. اونایی رو که تونستم پیگیری قانونی کردم اونایی رو که نتونستم واگذار کردم به قانون هستی .

ولی هرگز به خودم اجازه نمیدم با آبروشون بازی کنم. که بقیه موقعیت های زندگی شون هم بخطر بیفته.

این کار پیگرد قانونی هم داره. طرف میتونه شکایت هم بکنه که چرا اسمش خدشه دار شده

در مورد شما هم، میتونید از طریق شرکت هاستنیگشون، و مخابرات پیگیری کنید.

یا برید دادسرا و شکایت کنید.

حدود 5 سال پیش یه آقای محترمی، بابت یک ویراش در قالب، باید به من مبلغی رو میپرداخت. بعد

از انجام کار ،ایشون کلا دیگه جواب تماس من رو نداد و پول ما رو هم بالا کشید!

جالبه بگم که تقریبا 7-8 ماه پیش با گستاخی تماس گرفت و گفت من اون موقع حواسم نبود، الان یه پروژه جدید دارم! من گفتم اول مانده حسابتون رو تسویه کنید. گفت الان میریزم و شماره کارتم گرفت. و از اون موقع تو افق محو شده و خبری از پول من هم نشده....!!

از جاهای معتبر خرید کنید. قرارداد ببندید حتی واسه 100 هزارتومن.

ممنون از دوستان حرف ها کاملا منطقی و صحیح بوده ولی کاش یک گروه این کار زدن اعلامیه برای سایت های مشکل دار را شروع می کردند تا حادثه ناخوشایندی برای دیگران پیش نیاید

با تشکر

این تاپیک بسته شد. این همه من و بقیه دوستان توضیح دادیم که اسم نبرید، باز شما اسم بردید. متاسفم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری