hmd1234

مشکل با لوکال هاست wampserver

19 پست در این موضوع

سلام

هر موقع که کامپیوتر رو خاموش میکنم و wampserver بسته میشه موقع روشن کردن کامپیوتر و استارت کردن مجدد wampserver دیگه نمیتونم وارد مدیریت جوملا بشم و باید جوملا رو از اول نصب کنم

تو رو خدا یکی کمک کنه تمام سایتم رو هواست :35::35::35:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام

هر موقع که کامپیوتر رو خاموش میکنم و wampserver بسته میشه موقع روشن کردن کامپیوتر و استارت کردن مجدد wampserver دیگه نمیتونم وارد مدیریت جوملا بشم و باید جوملا رو از اول نصب کنم

از نرم افزار xampp استفاده کن

آموزش جوملا 2.5 از مبتدی تا پیشرفته اختصاصی انجمن جوملای ایران و ماهنامه دیجیتال

سلام

الان ومپ رو که اجرا میکنید پس از بالا اومدن ویندوز آیکونش به رنگ سبز در میاد ؟ خود سایت رو میبینید ؟

الان ومپ رو که اجرا میکنید پس از بالا اومدن ویندوز آیکونش به رنگ سبز در میاد ؟ خود سایت رو میبینید ؟

بله بعد از روشن شدن کامپیوتر و اجرا کردن wamp آیکونش سبز میشه. سایت هم باز میشه ولی در قسمت ورود به بخش مدیریت جوملا هرچی ورود رو میزنم نمیره :13:

چه پیام خطایی میده ؟ این مشکل از wamp نیست . مشکل از کاربری هست که دارید لاگین میکنید .

phpmyadmin*رو باز کنید . جدول users رو باز کنید .

ببینید مدیر با چه نامی هست . اگه عنوام مدیر با همون اسمی که دارید لاگین میکنید یکسانه احتمالا از رمز عبوره

edit* رو بزنید جلوی رمز عبور از لیست کشویی MD5 رو انتخاب کنید و رمز عبور جدید رو تایپ کنید دوباره تست بزنید

ارسال شده در (ویرایش شده)

چه پیام خطایی میده ؟ این مشکل از wamp نیست . مشکل از کاربری هست که دارید لاگین میکنید .

phpmyadmin*رو باز کنید . جدول users رو باز کنید .

ببینید مدیر با چه نامی هست . اگه عنوام مدیر با همون اسمی که دارید لاگین میکنید یکسانه احتمالا از رمز عبوره

edit* رو بزنید جلوی رمز عبور از لیست کشویی MD5 رو انتخاب کنید و رمز عبور جدید رو تایپ کنید دوباره تست بزنید

هیچ پیغامی نمیده به این صورت:

[ATTACH=CONFIG]6752[/ATTACH]

وقتی تو مرورگر localhost رو میزنم و بعد phpmyadmin رو میزنم ای تصویر میاد:

[ATTACH=CONFIG]6751[/ATTACH]

منظورتون رو متوجه نمیشم. چجوری جدول یوزر رو باز کنم

ممنون از پاسختون

ویرایش شده در توسط hmd1234

در لینک phpmyadmin که گذاشتید نام کاربری رو root قرار بدید بدون پسورد ببینید وارد میتونید بشید ؟

اینجا جداول رو میبینید . جدولی که انتهای اون user_ هست رو باز کنید مشخصات نام کاربریتون اینجاست و بقیه ماجرا که مهندس صدیقی فرمودند .

در لینک phpmyadmin که گذاشتید نام کاربری رو root قرار بدید بدون پسورد ببینید وارد میتونید بشید ؟

اینجا جداول رو میبینید . جدولی که انتهای اون user_ هست رو باز کنید مشخصات نام کاربریتون اینجاست و بقیه ماجرا که مهندس صدیقی فرمودند .

درود

wampserver رو که نتونستم کاری کنم xampp رو نصب کردم ولی دوباره کامپیوتر رو که خاموش روشن کردم همونطوری شد.

تونستم وارد phpMyAdmin بشم.

این صفحه میاد

[ATTACH=CONFIG]6776[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]6776[/ATTACH]

الان باید چکار کنم؟

آقا ثواب داره یکی جواب مارو بده. :nasihat:

تو phpMyAdmin تونستم یوزر و پسورد ادمین رو تغییر بدم ولی بازم وارد مدیریت جوملا نمیشه!

وقتی جوملا رو کاملا نصب میکنی می تونی وارد بخش مدیریت جوملا بشی و بعد که کامپیوتر رو خاموش میکنی و دفعه بعد کامپیوتر رو روشن میکنی دیگه نمی تونی وارد بخش مدیریت جوملا بشی درسته ؟

وقتی جوملا رو کاملا نصب میکنی می تونی وارد بخش مدیریت جوملا بشی و بعد که کامپیوتر رو خاموش میکنی و دفعه بعد کامپیوتر رو روشن میکنی دیگه نمی تونی وارد بخش مدیریت جوملا بشی درسته ؟

دقیقا

به عبارتی وقتی xampp بسته میشه و بعد دوباره باز میشه دیگه نمیتونم وارد مدیریت بشم.

دقیقا

به عبارتی وقتی xampp بسته میشه و بعد دوباره باز میشه دیگه نمیتونم وارد مدیریت بشم.

تست 1 : رمز عبورت رو نگاه کردم یه عبارت 3 کاراکتری بود . یک رمز عبور بهتر رو انتخاب کن .

تست 2 : اگه لب تاب داری همین xampp رو روی اون تست کن . اگه مشکلی وجود نداشت ، تست 3

تست 3 : اگه برات مقدوره ویندوز هم عوض کن .

تست 1 : رمز عبورت رو نگاه کردم یه عبارت 3 کاراکتری بود . یک رمز عبور بهتر رو انتخاب کن .

تست 2 : اگه لب تاب داری همین xampp رو روی اون تست کن . اگه مشکلی وجود نداشت ، تست 3

تست 3 : اگه برات مقدوره ویندوز هم عوض کن .

خیلی ممنون از پاسختون

جوملا رو روی xampp نصب کردم. الان هم که این مشکل پیش اومده رفتم و یوزر و پسورد رو از phpMyAdmin عوض کردم ولی باز وارد نمیشه

ویندوز رو نمیتونم عوض کنم همه ی زندگیم روی این لپتاپه. کلی نرم افزار تخصصی روشه که یه هفته طول میکشه دوباره نصبشون کنم.

خیلی ممنون از پاسختون

جوملا رو روی xampp نصب کردم. الان هم که این مشکل پیش اومده رفتم و یوزر و پسورد رو از phpMyAdmin عوض کردم ولی باز وارد نمیشه

ویندوز رو نمیتونم عوض کنم همه ی زندگیم روی این لپتاپه. کلی نرم افزار تخصصی روشه که یه هفته طول میکشه دوباره نصبشون کنم.

ترجیا یه نسخه ی دیگه از جوملا هم نصب و تست کن (Joomla! The CMS Trusted By Millions for their Websites )

تشخیص من اینه که با تعویض ویندوز احتمال زیاد مشکلت برطرف میشه .

موفق باشی

آقا این مشکل دیگه منو له کرده

دارم دیگه کم کم قید جوملا رو میزنم

دیروز یه 100 مگ هاست اشتراکی سی پنل خریدم و جوملا رو روش نصب کردم. یه سری کارا هم تو قسمت مدیریت انجام دادم و از اون خارج شدم. امروز دوباره اومدم وارد قسمت مدیریت بشم باز دیدم مثل قبل مشکل داره و نمیره!!!!!!!!

ولی خودم دوتا حدس میزنم نمیدونم چقدر درسته

آیا امکان داره مدت زمان جلسه روی 15 دقیقه باشه و خودش اتوماتیک از مدیریت خارج بشه و این سبب این مشکل بشه؟

یا اینکه ممکن است که بدون لاگ اوت از قسمت مدیریت پنجره رو ببندیم و این باعث مشکل بشه؟

اساتید یه کمک بکنن. دیگه واقعا نمیدونم چکار کنم :(

من که دقیق نفهمیدم مشکل چیه . بار اول یوزر و پس رو میزنید و به بخش مدیریت وارد میشید. دفعات بعد با وارد کردن یوزر و پس و زدن دکمه ورود صفحه فقطط رفرش میشه؟ ارور نمیده ؟

در صورت امکان دسترسی رو برای من یا یکی از مدیران بفرستید بررسی بشه.

آیا امکان داره مدت زمان جلسه روی 15 دقیقه باشه و خودش اتوماتیک از مدیریت خارج بشه و این سبب این مشکل بشه؟

یا اینکه ممکن است که بدون لاگ اوت از قسمت مدیریت پنجره رو ببندیم و این باعث مشکل بشه؟

مشکل نمیتونه از این ها باشه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری