user_joomla

درخواست افزونه خیلی قدرتمند تولید تگ

8 پست در این موضوع

سلام

من افزونه ای میخوام که تولید تگ کنه.نمیدونم دیدید یا نه، بعضی سایتها وقتی تو گوگل یه کلمه رو سرچ میکنیم، با اینکه شاید هیچ مقاله ای در اون سایت مرتبط با اون چیزی که سرچ کردیم وجود نداشته باشه، امااا مثلا همچنین چیزی web.com/tag/book نمایش داده میشه. میخواستم ببینم افزونه خیلی قدرتمندی که معرفی میکنید چی هست که بتونه یا تگ گذاری مقالات رو بسیار قوی کنه یا همین چیزی که عرض کردم.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

من افزونه ای میخوام که تولید تگ کنه.نمیدونم دیدید یا نه، بعضی سایتها وقتی تو گوگل یه کلمه رو سرچ میکنیم، با اینکه شاید هیچ مقاله ای در اون سایت مرتبط با اون چیزی که سرچ کردیم وجود نداشته باشه، امااا مثلا همچنین چیزی web.com/tag/book نمایش داده میشه. میخواستم ببینم افزونه خیلی قدرتمندی که معرفی میکنید چی هست که بتونه یا تگ گذاری مقالات رو بسیار قوی کنه یا همین چیزی که عرض کردم.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

افزونه تگ ساز

ویرایش شده در توسط pouya0nline

پلاگین showtags به همراه taxonomy ، سیستم قوی و بی دردسری برای این کار میسازه.

cedtags هم هست ولی خوب دردسرش بیشتر از showtags+taxonomy هست.

خوبی Showtags اینه که کلمات کلیدی مطلب رو بطور مستقیم دریافت و استفاده میکنه و دیگه لازم نیست جای دیگه وارد بشه

اقای طاهری من همه این چیزا رو نصب کردم اما به صفحه 500 میرفتم.فکر کنم کسی که فارسی کرده مشکل گذاشته چون مثلا یه کلمه دو قسمتی بدون خط میزاشت..مثلا علی محمدی.html

یه دونه نصب کردم به نام easytagcloud که خیلی خوبه اما ادرس طولانی هست و تگ هایی که لیست میکنه با فونت بزرگه .یعنی یکی رو تگ کلید کنه مقالات با فونت بزرگ نشون دادده میشه.

به نظرتون اگه از انگلیسی taxonomy استفاده کنم خوبه ؟؟؟؟؟

یه سوال دیگه، آیا میشه تگ ها رو به نقشه سایت اضافه کرد؟؟؟

بله taxonomy انگلیسی هم چک کنید ببینید شاید درست شد !

البته یه کامپوننت ارتقا یافته taxonomy هم گروه جومیران منتشر کرده بود که انگار بدون مشکل بود.

درباره ی سوال آخرتون اطلاع ندارم که میشه یا خیر !

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری