vahideh

تغییرات فروشگاه قاصدک

10 پست در این موضوع

با سلام

بعد از تغییر به فروشگاه قاصدک خوش امدید در صفحه اصلی موقع ذخیره پیام می ده نوع آیتم رو انتخاب کنید . نوع آبتم چبه ؟؟

چطور اون عکس 50 درصد حراج رو تو قسمت تابلواعلانات رو حذف کنم؟

اون شماره تماس شما که اخر منو رو چطور تغییر بدم؟

با تشکر خیلی خیلی زیاد

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

حداقل میتونستید آدرس سایت را بدید تا راهنمایی شوید کدام عکس مگه قرار همه از اون استفاده کرده باشند که اینجوری تایپیک زدید .

سلام ببخشید

اادرس سایت fitfay.com

منظورم عکس های تو پیوست اومده

[ATTACH=CONFIG]6766[/ATTACH]

1- برای تغییر شماره فایل زیر رو باید دانلود و ویرایش کنید :

/templates/it_theshop/images/nav.png

2- اون 50 % حراج ، مربوط میشه به یک ماژول HTML سفارشی که شناسه notice-msg داره. به مدیریت ماژول ها رفته. ماژول فوق رو پیدا کنید از سمت چپ ، گزینه های پیشرفته ، شناسه رو پاک کنید.

3- درباره ی تغییر متن خوش آمدید یا بهتر بگم ویرایش منوهای جوم شاپینگ این مشکل رو زیاد دیدم (بعد از زدن ذخیره ، نوع آیتم منو پاک میشه) ولی از اونجایی که زیاد باهاش کار نکردم راه حلش رو نمیدونم. صبر کنید سایر دوستان پاسختون رو میدن.

موفق باشید

با تشکر از توجه تون

اون فایل از کجا باید دانلود کرد ؟ چطوری؟

بعد اون 50 درصد هم تو قسمت ماژول که میرم موقعیت notic اصلا شناسه نداره؟ انگار کلا ابن 50 درصد برا موقعیت notic گذاشته شده . کجا می شه این ماژول notice رو اصلاح کرد؟

با سپاس فراوان

با تشکر از توجه تون

اون فایل از کجا باید دانلود کرد ؟ چطوری؟

بعد اون 50 درصد هم تو قسمت ماژول که میرم موقعیت notic اصلا شناسه نداره؟ انگار کلا ابن 50 درصد برا موقعیت notic گذاشته شده . کجا می شه این ماژول notice رو اصلاح کرد؟

با سپاس فراوان

فایل رو با دنبال کردن مسیری که گفتم از طریق فایل منیجر هاستتون میتونید دانلود کنید .

برای اون 50 درصد هم به فایل های زیر برید :

/templates/it_theshop/css/style1.css خط 93 
/templates/it_theshop/css/template_rtl.css خط 63 
/templates/it_theshop/css/layout.css خط 208

کد زیر رو پاک کنید :

background:url("../images/notice_sale.png") no-repeat scroll right center transparent;

ارسال شده در (ویرایش شده)

با تشکر فراوان از پاسختون .

ببخشید شما می دونید چطور می شه برا این فروشگاه سبد خرید رو تغییر داد؟ سبد خرید فعلی این فروشگاه به پست وصل نمی شه و من یه پنل پستی گرفتم برا ارصالشون حالا چطور لینک پنل پستی رو به کالا ها ربط بدم؟

ویرایش شده در توسط vahideh

با تشکر فراوان از پاسختون .

ببخشید شما می دونید چطور می شه برا این فروشگاه سبد خرید رو تغییر داد؟ سبد خرید فعلی این فروشگاه به پست وصل نمی شه و من یه پنل پستی گرفتم برا ارصالشون حالا چطور لینک پنل پستی رو به کالا ها ربط بدم؟

ببخشید اون چند کدی رو که زحمش کشیدید رو اصلاح و حذف کردم اما درست نشد

دستتون درد نکنه درست شدن فقط نمی دونم چرا با بروزری که روش کار می کنم تو لب تابم نشون نمس ده تغییرات رو رفتم تو فایر فاکس دیدم تغییرات انجام شده

با سپاس فراوان

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری