user_joomla

چند سوال درباره rsform و اتصال آن به درگاه پرداخت

10 پست در این موضوع

سلام دوستان عزیز و محترم...

من بعد از کمک اعضای این انجمن و دوستان ، بالاخره از طریق RSFORM تونستم فرم هایی رو مناسب برای یک سفارش اینترنتی درست کنم :4d564ad6:

چند سوال داشتم خدمت دوستان :

1-چطور میشه با RSFORM ، فاکتور داد به مشتری؟

2-سامانه پیامکی دارم، چطور میشه پیغام خودکار داد به مشتری؟

3-من برای دریافت کد بانک ملت (برای پیاده سازی درگاه) چه مدارکی باید ببرم؟کارت ملت دارم..

4-چطور میتونم گزینه ای بزارم که مثلا پول پیشتاز هم به مجموع اضافه بشه.یعنی طرف محصولاتو انتخاب میکنه، بعد گزینه پیشتاز هم فعال باشه و طرف نتونه اونو تغییر بده.و قیمت مجموع به همراه قیمت پست پیشتاز که تعیین کردم بشه.

ممنون از همتون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام دوستان عزیز و محترم...

من بعد از کمک اعضای این انجمن و دوستان ، بالاخره از طریق RSFORM تونستم فرم هایی رو مناسب برای یک سفارش اینترنتی درست کنم :4d564ad6:

چند سوال داشتم خدمت دوستان :

1-چطور میشه با RSFORM ، فاکتور داد به مشتری؟

2-سامانه پیامکی دارم، چطور میشه پیغام خودکار داد به مشتری؟

3-من برای دریافت کد بانک ملت (برای پیاده سازی درگاه) چه مدارکی باید ببرم؟کارت ملت دارم..

4-چطور میتونم گزینه ای بزارم که مثلا پول پیشتاز هم به مجموع اضافه بشه.یعنی طرف محصولاتو انتخاب میکنه، بعد گزینه پیشتاز هم فعال باشه و طرف نتونه اونو تغییر بده.و قیمت مجموع به همراه قیمت پست پیشتاز که تعیین کردم بشه.

ممنون از همتون

1.برای فاکتور دادن یه راه داری که میتونی از تگ سفارشی استفاده کنی

2.برای پنل اس ام اس پلاگین هایی هست که میشه با اون به مدیر اس ام اس ارسال کنه.ولی اگه بخوای باید یا خودت پلاگینش رو درست کنی یا بدی برات درست کنن

3.برای ثبت درگاه بانک ملت برو به این لینک (راهنمای ثبت درگاه)

4.اینو نمیدونم باید دوستان بگن

ممنون آقای طاهری...

1-منظور ار تگ سفارشی چی هست؟آیا پلاگینی هست که این کار رو فراهم کنه؟آموزشی هست از اون استفاده کنم؟

2-در رابطه با پنل اس ام اس یه سرچ کنم شاید تونستم پلاگینی چیزی بدست بیارم. :auau:

3-امروز بانک ملت رفتم و فرم رو گرفتم.خدا کنه به enemad گیر ندن.

4-از فیلد multi products استفادده کنم طرف ممکن هست تیک پست پیشتاز رو نزنه.من میخوام به طور ثابت این ثسمت فعال باشه و رو مجموع هزینه بیاد.

بازم ممنون جواب دادید.

ارسال شده در (ویرایش شده)

ممنون آقای طاهری...

1-منظور ار تگ سفارشی چی هست؟آیا پلاگینی هست که این کار رو فراهم کنه؟آموزشی هست از اون استفاده کنم؟

2-در رابطه با پنل اس ام اس یه سرچ کنم شاید تونستم پلاگینی چیزی بدست بیارم. :auau:

3-امروز بانک ملت رفتم و فرم رو گرفتم.خدا کنه به enemad گیر ندن.

4-از فیلد multi products استفادده کنم طرف ممکن هست تیک پست پیشتاز رو نزنه.من میخوام به طور ثابت این ثسمت فعال باشه و رو مجموع هزینه بیاد.

بازم ممنون جواب دادید.

1.تگ سفارش نیاز به هیچ گونه پلاگین و افزونه نداره.اول باید تگ سفارشی ای رو که میخوای مثل تصویر زیر پیدا کنی

[ATTACH=CONFIG]6784[/ATTACH]

بعد اون تگ رو جایی که میخوای بذاری.مثلا من تو تصویر زیر تگ ها رو گذاشتم تو اون جایی که برای کاربرا ایمیل میفرسته

[ATTACH=CONFIG]6785[/ATTACH]

2.برای اتصال rsform به پنل اس ام اس به این تاپیک برو شاید به دردت بخوره :: فرم ساز حرفه ای RSForm Pro فارسی برای نسخه 1.7 و 2.5 _ همراه با آموزش ::

3.برای من ایمیل زده بودن و گفته بودن که باید نماد بگیری وگرنه درگاه رو غیر فعال میکنه.اون موقع که ما نماد گرفتیم یه خورده راحت تر بود ولی الان سختش کردن!

4.میتونی به قیمت هر محصول هزینه پست رو اضافه کنی

ویرایش شده در توسط pouya0nline

ممنون از راهنمایی چامع و کاملتون....

اما مشکل چهارمم رو دوس ندارم اینجوری حل کنم. یعنی میخوام طرف بفهمه این واسه پست پیشتاز هست که دارم ازش میگیرم.

ممنون از راهنمایی چامع و کاملتون....

اما مشکل چهارمم رو دوس ندارم اینجوری حل کنم. یعنی میخوام طرف بفهمه این واسه پست پیشتاز هست که دارم ازش میگیرم.

میتونی با محصولات چندگانه یه قسمت درست کنی بزنی نوع ارسال بعد مثلا یه پست سفارش داشته باشه و یه پیشتاز و طرف بیاد برای ارسال یه کدوم از اینارو انتخاب کنه تا هزینه هر کدوم بره روی هزینه کل :: مثل عکس زیر ::

[ATTACH=CONFIG]6786[/ATTACH]

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری