user_joomla

مشکل در برعکس باز شدن جهت زیرمنوها

11 پست در این موضوع

این سوال رو بارها در این انجمن تاپیک زدم و به یه جواب قطعی نرسیدم.

چند وقت پیش هم دیدم یکی باز پرسیده بود و نتونسته بود قشنگ متوجه بشه.

سوال من این هست که:::::: چیکار کنم که زیرمنوها در جهت درست باز بشه ، یعنی جهت راست به چپ ... در صورتیکه الان برعکس باز میشن!!!!

من از قالب http://demo.joomshaper.com/?template=awetive استفادده میکنم.

فریمورک helix و همچنین پوشه ی less در template وجود داره.

من میخوام یکی راهنمایی کنه دقیقا در کدوم قسمت چه کدی رو اضافه کنم.

با تشکر از همه شما که در کنارم خواهید بود.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

منم نمیدونم چرا این سوال را بارها می پرسند. این قالب به طور پیش فرض rtl را ساپورت می کنه و توی دمو هم هیچ مشکلی نداره.

باید از تنظیمات فریم ورک تنظیم بشه

دوست من این سوال من رو سرچ کنید، درسته که بارها پرسیدم اما بین این همه اعضای انجمن یکی یه جواب کامل و درست نداده.همه اومدن یه چندتا کلمه نوشتن و رفتن!!!

الان خودتون میگی از تنظیمات فریمورک باید درست بشه :)) بعد من میتونم از این صحبت شما به جوابم برسم؟؟؟ نمیتونم خوب.

دوست من این سوال من رو سرچ کنید، درسته که بارها پرسیدم اما بین این همه اعضای انجمن یکی یه جواب کامل و درست نداده.همه اومدن یه چندتا کلمه نوشتن و رفتن!!!

الان خودتون میگی از تنظیمات فریمورک باید درست بشه :)) بعد من میتونم از این صحبت شما به جوابم برسم؟؟؟ نمیتونم خوب.

دسترسی رو به یکی از مدیران بدید تابراتون بررسی کنند .

اگر بخوای شاید خود من هم بتونم این کار رو برات انجام بدم . شاید تنظیمات خود قالب این مشکل رو برطرف کنه براتون

سایت واسه خودم نیست.شاید اجازه این کار رو نداشته باشم.میخواستم خودم رفع کنم.مشکل خیلی ها هست. بهتر بود رفع این مشکل رو به روش های مختلف خیلی خلاصه یکی میگفت.

باز هم به جوابم نرسیدم.

سایت واسه خودم نیست.شاید اجازه این کار رو نداشته باشم.میخواستم خودم رفع کنم.مشکل خیلی ها هست. بهتر بود رفع این مشکل رو به روش های مختلف خیلی خلاصه یکی میگفت.

باز هم به جوابم نرسیدم.

به قسمت قالب ها برو - روی قالب مربوطه کیلک کن تا وارد تنظیماتش بشی - ببین چیزی در مورد نحوه ی نمایش منو ها وجود داره ؟

دوست من صبور باش . قطعا به جواب دست پیدا میکنی .

همونطور که مهندس فلاح هم فرمودند این قالب rtl ساپورت میکنه . زیر منو ها در هنگامی که باعث بشه کارکرد منو به مشکل بخوره یعنی احتمال خروج زیر منو رو از صفحه اصلی تشخیص بده جهت اون رو به طور خودکار تغییر میده و سعی میکنه زیر منو ها رو در جایی در دسترس تر و وسط صفحه باز کنه . غیر فعال کردن این قابلیت هم یا گزینه ای در تنظیمات منوی قالب وجود داره که بعیده ویا با بررسی کد های ماژول منو میسره و لاغیر .

دمو رو هم نگاه کنید چه در حالت راست چین چه چپ چین این حالت وجود داره .

شما الان دموی سایت رو (همین لینک که گذاشتید) وقتی روی حالت rtl قرار میدید منو کدوم طرفی میره ؟ :|

جهت باز شدن زیر منو ها که درسته . مشکل کجاست ؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری