vahida368

به دنبال شریک در راه اندازی سایت ورزشی

5 پست در این موضوع

ابتدا سلام و خسته نباشید میگم به همه کاربران و مدیران خوب سایت جوملا فروم

بنده به دنبال شریک و همکاری در زمینه سایت ورزشی و سایت تخصصی دیگه ای که بعدا اعلام میشه هستم با شرایظ و توضیحات زیر:

1- سایتی که میخوام راه اندازی کنم به صورت تخصصی در زمینه باشگاه های فوتبال ایران و جهان فعالیت میکنه هستم ( نه در ورزشهای دیگه و نه تیم ملی فوتبال ) و به تدریج دامنه فعالیت گسترده تر میشه

2- مزیت سایت در آدرس دامنه اون (havadaran.info) و بروز بودن اون هست و اخبار و اطلاعیه ها و تصاویر هر بازیکن و باشگاه همیشه بروز هست و اطلاعاتی در خصوص هر بازیکن وجود خواهد داشت ( دامنه فوق از طرف هاستینگ که شریک قبلی بود ساسپند شده و هرچی پیام میدم جواب نمیده و بنده را خیلی نگران حال و احوالش کرده

3- سایت با مدیریت محتوا جوملا هست و کسانی که پیشنهاد میدند اطلاعات و تخصص کافی در این زمینه را داشته باشند

4- ترجیحاً پیشنهاد دهنده میزبانی وب را هم برعهده بگیره و افزونه های تجاری لازم را در صورت نیاز داشته باشه ( برای امنیت بیشتر )

5- کسی که آمادگی همکاری داره در زمینه مسائل تخصصی و فنی ( سفارشی سازی قالب و افزونه ها ) فعالیت میکنه و بنده مدیریت مطالب و مسائل آتی را برعهده میگیرم و فرد همکار اگر خواست میتونه در خصوص مدیریت کمک کنه

6- بسیار از مطالب و تصاویر آماده هست و خیلی زود سایت را پر از مطالب اولیه میکنم

7- در خصوص نویسنده چند نفر اعلام آمادگی کردند و در خصوص جذب نویسنده جدید اطلاع رسانی میشه

8- استراتژی سایت کاملاً مشخص شده و برنامه های لازم برای پیشرفت از قبل آماده هست ( فقط همت از جانب دو طرف لازمه )

9- مهمترین مسئله از نظر من اعتماد، صداقت، همکاری و تعاون دو طرف هست که خدایی نکرده هیچ یک از طرفین خیانت نکنند!

10- بیشتر مطالب سایت آماده شده بود ولی همانطور که قبلا گفتم سایت ساسپند شده و آخرین بکاب را متاسفانه دانلود نکرده بودم و از این اشتباه خیلی اعصابم خورده شده و بکاب موجود مطالب کمتری داره ولی اطلاعات لازم برای هرچه سریعتر آپ کردن مطالب وجود داره

11- یکی از درآمدهای سایت که در ابتدا حاصل میشه از گرفتن تبلیغات بنری سایت هست ( بقیه موارد فقط به شریکی که قطعی فعالیت میکنه و پس از اطمینان حاصل از فعالیت اون گفته میشه )

11- و اما مورد آخر میزان شراکت هست که با توجه به مسائل و فعالیت موجود و تعهد لازم دو طرفه به صورت 50% - 50% پیشنهاد میشه

در خصوص خودم هم توضیح بدم بنده 26 سال سن دارم . اهل استان قزوین هستم و اصالتاً ترک زنجان هستم . لیسانس مدیریت صنعتی دارمو حدود 5 ماه هم هست که خدمت سربازی را تموم کردم . فعالیت در زمنه وب هم داشتم از جمله دو وبلاگ داشتم( که بسته شد ) و مدیر ارشد انجمن یک سایت کلیکی هم بودم

علت اینکه تصمیم گرفتم سایت فوق را راه اندازی کنم اینه که بنده اخبار گوناگون از جمله ورزشی را دنبال میکنم و دنبال داشتن اطلاعات لازم در زمینه های گوناگون هستم هرچند که شاید زیاد نباشه . در خصوص سایت ورزشی شاید بگید در این زمینه سایت زیاد از جمله ورزش3 که سرور هرچی سایت ورزشی هست ولی به صورت تخصصی فعالیت نمیکنند و طبق تحقیقات انجام شده اگر سایتی هم پیدا بشه که به صورت تخصصی کار کنه، گمنام هست ( به علت فعالیت کم و سئو نبودن سایت و گلچین کردن مطالب )

ولی بنده این طرح را با توجه به توضیحات اولیه ارائه شده با این مزیت راه اندازی میکنم که اطلاعات هر بازیکن کاملاً به روز ارائه میشه و برای همه بازیکنان و باشگاه ها اخبار مربوطه ارائه میشه و یکی از اهداف سایت اینه که یک منبع اطلاعاتی در خصوص باشگاه فوتبال باشه

برنامه های پیش رو را هم به علت محرمانه بودن پس از قطعی شدن شراکت به همکار توضیح میدم

سوال اگر بودم در خدمتم

راه های ارتباط:

پیغام خصوصی

آی دی یاهو: vahida368

تلفن : 09357809377

ترجیحاً برای ارتباط با یاهو مسنجر در ارتباط باشید اکثر مواقع آنلاین هستم و بهتره در مواقع ضروری به شماره تلفن داده شده پیام بدید و از زنگ زدن خوداری کنید مگر اینکه قبلا هماهنگ شده باشه و بتونم در یک مکان مناسب صحبت تلفنی بکنم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوستان با یک گروه قرارداد بسته شده لطفا دیگه در خصوص شراکت پیام ندید

وب سایت خبری ورزشی هواداران

اگر موردی بود که میشد با هم همکاری کنیم در خدمتم از جمله اسپانسر و حامی سایت + نویسنده فعال که تا وقتی درآمد سایت کمه توقع زیادی نباید داشته باشید ولی با پیشرفت سایت و نیاز به مدیران ارشد برای هر قسمت کسانی که تعهد بالایی از خودشون نشون دادند و طلب دست مزد خیلی کمی داشتند در اولویت هستند+دستمزد بیشتر میگیرند