user_joomla

درخواست افزونه ای برای دسته بندی کردن مطلب به همراه اضافه کردن عکس و...

9 پست در این موضوع

فرض کنید قرار هست یک سایت با موضوع "طراحی وبسایت" درست کنیم. قالب سایت زیاد مهم نیست، آیا ماژول یا افرونه ای هست که مثلا بتونیم موضوعات نمونه کار(مثلا شرکتی، فروشگاهی و...) رو دسته بندی کنیم و تو هر موضوع که وارد میشیم عکس قالب (که در همه دسته بندی شدی ها به یک اندازه باشد) به همراه اطلاعات به نمایش گذاشته شود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من میخوام یه افزونه ای داشته باشم که بتونم باهاش دسته بندی کنم و خیلی شیک، تو هر دسته بندی قالب های نمونه رو بزارم...

همچنین چیزی هست؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

افزونه k2*رو بررسی کنید . برای ایجاد مجموعه های تو در تو و کاتالوگ سازی اینچنینی قابلیت های خوبی داره

اگر یکمی خلاقیت به خرج بدین ، نیازی به افزونه ی خاص نیست و با همون جوملا میتونید اون چیزی که میخواید رو بسازید !

تصاویر هم اندازه میخواید ؟ پلاگین هاش هست ( مثل imagesized )

دسته بندی میخواید ؟ خوب دسته بندی مطالب جوملا برای این کار مناسبه !

گالری میخواید ؟ ویجت کیت گالری خوبی داره. خیلی گالری های درون مطلبی دیگه هم هست !

K2 شبیه مطالب جوملاست با این تفاوت که یه سری افزونه های جانبی رو خودش داره. مثل برچسب ها ، تصاویر هم اندازه ، نظرات و ... .

با سبلود هم میتونید بزنید ولی k2 و خود مطالب جوملا بهتره.

ممنونم از نظرتون

بعضی از وبسایتهای خارجی که قالب معرفی میکنن نمیدونم دیدید یا نه، قاب تصویر به صورت مانیتور هست بعد قابلیت زوم داره

یعنی مشتری میاد رو منوهای عکس زوم میکنه تا قالب رو قشنگ ببینه

چه جوری میشه اینو پیاده کرد؟

مد نظر من گالری نیست.

فقط چیزی باشه که مشتری بیاد به صورت دسته بندی شده رو قالبی که میخواد کلیک کنه.یه ذره اطلاعات بگیره.بعد یه عکس قالب هم باشه که اگه بشه تنظیمی روش اجرا که زوم بتونه کنه رو عکس که خیلی خوب میشه. همین///

مد نظر من گالری نیست.

فقط چیزی باشه که مشتری بیاد به صورت دسته بندی شده رو قالبی که میخواد کلیک کنه.یه ذره اطلاعات بگیره.بعد یه عکس قالب هم باشه که اگه بشه تنظیمی روش اجرا که زوم بتونه کنه رو عکس که خیلی خوب میشه. همین///

از لایت باکس ویجت کیت استفاده کنید.

من اگه از مجموعه و مدیرت مطالب خود جوملا استفاده کنم، چطور بیام تو مطالب اون همه قالب رو قرار بدم.مثلا یه صفحه در نظر میگیرم با عنوان قالب های آموزشی، بعد باید یا یه مطلب خاص توش همه قالب ها رو بنویسم یا به صورت بلاگ کنم.اگه بلاگ کنم هم جالب نمیشه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری