sam2008

نیاز به برنامه نویس افزونه جوملا برای طراحی کامپونت

2 پست در این موضوع

سلام دوستان وقتتون بخیر

برای طراحی یک سیستم پرسش و پاسخ مثل صفحه اصلی - اسلام کوئست - مرجعی برای پاسخگویی به سوالات دینی، اعتقادی و شرعی نیاز به یک طراح دارم.اگر کسی میتونه مشابه این افزونه رو طراحی کنه خبر بده.این سایت با هسته جوملا کار شده.

سیستم باید بشه براش سوال ارسال کرد.سوالات به بخش های خودشون برن یک کارشناس ناظر سوالات رو میبینه و سوالات رو کارشناسان هر بخش پاسخ میدن و بعد از تایید کارشناس ناظر در سایت منتشر میشه.

قسمت ادیتور پاورقی ها اتوماتیک لینک میخوره و با کلیک بر روی اونها در قسمت پایین نشون داده میشه.

دو بخش پاسخ اجمالی و پاسخ تفصیلی برای هر سوال وجود داشته باشه.

سوالات رو در هنگام ارسال سیستم در سوالات قبلی چک میکنه و سوالات مشابه رو پیشنهاد میده.

خروجی چاپی از سوالات باید باشه. و خروجی وورد و اکسل در مدیریت.

بشه برای هر بخش کارشناس ناظر و کارشنای ÷اسخگو به تعداد نامحدود تعریف کرد

ماپول نمایش آخرین سوالات بی پاسخ و آخرین سوالات پاسخ داده شده و سوالات پربازدید و سوالات هر بخش براش نوشته بشه.ماژول ها اکان هینت خلاصه سوال و جواب رو داشه باشن

ماپول نمایش سوال با ورود کد سوال که در هنگام سوال به عنوان کد رهگیری به فرد داده میشه وجود داشته باشه.

در هنگام درج سوال امکان انتخاب سوال خصوصی باشه که در اون صورت سوال بصورت عمومی نمایش داده نمیشه و فرد با وارد کردن کد اختصاصی سوال میتونه پاسخ رو ببینه.

پروژه دوم هم یک فایل گیت برای سامانه پیامک میخوام برای کامپونت AcySMS:

این مستندات و یک فایل گیت که خودم ساختم. ارسال میکنه اما در قسمت مدیریت افزونه در جوملا ارور میده و میگه ارسال نشد. ممنون میشم راهنمایی کنید:

اینا رو در قسمت وب سرویس این پنل گذاشتن:

با استفاده از این وب سرویس میتوانید درخواست های ارسال انواع پیام (وب پوش، معمولی، پیام فوری) را به صورت خودکار برای سیستم ارسال کنید. جزئیات فنی در لینک های زیر موجود می باشند.

Soap WSDL : 404 Not Found

PHP Sample : php-sms-soap-example.rar

و این مورد:

این وبسرویس نوع ساده تری از وب سرویس اصلی میباشد که برای راحتی کار برنامه نویسان عزیز نوشته شده است

Soap WSDL : http://185.4.28.180/class/sms/wssimple/server.php?wsdl

PHP Sample : php-soap-sample.zip

واین مورد:

وب سرویس ورژن 2 قابلیت های اضافه شده :

توانایی اتصال از طریق .net

دریافت پیام ها به صورت آرایه نظیر به نظیر

اعلام وضعیت پیام ها

Soap WSDL : NuSOAP: smsserver

.NET Sample : .NET Sample

ممنون از توجهتون.

البته من کد زیر رو درست کردم ارسال رو انجام میده اما در پنل مدیریت افزونه در جوملا ارور میده و چیزی در گزارشاتش ثبت نمیکنه.میگه ارسال از به شماره انجام نشد.اما اس ام اس میره. البته چیزی هم در سامانه من بعنوان درخواست وب سرویس ثبت نمیشه.متشکرم.

گیت ساخت شده خودم:

http://homepage.persiangig.com/gateway.zip/download

LahzehCo@yhaoo.com

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی