mysky

پرداخت آنلاین بانک ملت و فرم ساز rsform

11 پست در این موضوع

با سلام خدمت دوستان

من پلاگین پرداخت آنلاین بانک ملت و همچنین فرم ساز rsform رو در سایتم نصب کردم و یک فرمی رو آماده کردم، بانک ملت برای من شماره پایانه و نام کاربری و رمز عبور ارسال کرده من نام کاربری و رمز عبور رو در قسمت پیکربندی فرم و در قسمت بانک ملت وارد کردم. در فرم دکمه ای ایجاد کردم برای ثبت و ارسال ولی وقتی می زنم هیچ اتفاقی نمی افتد مشکل از کجاست؟

و سوال دیگر اینکه شماره پایانه برای کجا کاربرد دارد.؟

یک قسمت در بانک ملت وجود دارد به نام ترمینال عملیاتی اون برای چیه؟

آیا بعد از ارسال نام کاربری و رمز عبور توسط بانک باید دوباره حضوری بانک برم برای فعال سازی؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

بانک ملت به شما 3 چیز رو میده . شماره ترمینال ، نام کاربری و رمز . هر سه رو در پیکربندی rsform و بخش بانک ملت قرار میدین .

پس از پیکربندی پلاگین در فرمی که میخواین پرداخت آنلاین داشته باشید باید موارد زیر رو قرار بدین.

1- کالای تکی (single product) یا لیست کالا ها (Multiple Products) یا پرداخت مبلغ دلخواه (Donation) برای مشخص کردن مبلغ پرداخت

2- فیلد مبلغ کل (total) برای نمایش مبلغ پرداخت به مشتری

3- فیلد پرداخت آنلاین ( (Payment) zarinpal ) برای انتقال کاربر به درگاه پس از اینکه کاربر دکمه ارسال فرم رو زد

4- دکمه ارسال

موفق باشید

ببخشید من این وسط یه سوال میپرسم.میخواستم ببینم من درخواست کردم واسه درگاه، از طرف بانک شعبه هم اوکی داده شده، منتظرم بانک اطلاعات رو بده.این اطلاعات ایمیل میشه؟؟؟

اگه فرمی که شما گفتید رو آماده کرده باشیم، اطلاعات ترمینال و... رو کجا باید وارد کرد؟تو پلاگین؟

ببخشید من این وسط یه سوال میپرسم.میخواستم ببینم من درخواست کردم واسه درگاه، از طرف بانک شعبه هم اوکی داده شده، منتظرم بانک اطلاعات رو بده.این اطلاعات ایمیل میشه؟؟؟

اگه فرمی که شما گفتید رو آماده کرده باشیم، اطلاعات ترمینال و... رو کجا باید وارد کرد؟تو پلاگین؟

بله ایمیل میکنند. به همراه مستندات توسعه .

وقتی که پلاگین های پرداخت RSform رو نصب کنید و فعالشون کنید ، یک تب جدید به پیکربندی فرم ساز اضافه میشه که در اون قسمت میتونید ، اطلاعات درگاه رو وارد کنید

آقای طاهری برای من شماره ترمینال نفرستادن نوشته شماره پایانه منظور همونه؟

من تمام این چیزهایی رو که برای فرم فرمودین رو رعایت کردم ولی وقتی دکمه ارسال رو میزنم جواب نمیده وصل نمیشه!!؟؟ (فرم که آماده میشه میزنم روی نمایش و وقتی می خوام تست کنم به بانک ملت وصل نمیشه)

بله شماره پایانه و شماره ترمینال یکی هست.

تست کنید اگر انجام نشد دسترسی بدین بررسی بشه

من هرکار می کنم نمیشه، مشخصات پنل جوملا رو کجا برای شما ارسال کنم تا بی زحمت شما برای من چک کنین؟

من چک کردم در تنظیمات نباید مشکل خاصی باشه ، پلاگین فعال بود و فیلد های فرم هم درست بودند.

دیروز هم درگاه خودم رو تست کردم دیدم مشکل داره ، از چند نفر هم پرسیدم گفتند درگاه ملتشون دو روزه که کند شده.

مشکل احتمالا از بانک ملت باید باشه. باهاشون تماس بگیرید و بگید یه تست بگیرن.

ضمنا پلاگین درگاه شما شامل پشتیبانی انجمن ما نمیشه. اون پلاگین مال سایت دیگری هست که باید خودشون پشتیبانی کنند.

ما فقط پلاگین های پرداخت RSform که توسط مهندس فتحی نوشته شدن و در تاپیک ▼▲ هدیه ویژه میلاد نور▼▲ پلاگین های بانکی RSform + اموزش قرار دادند رو میپذیریم. چون این پلاگین ها تست شده و مشکلی نداشته.

موفق باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری