user_joomla

اطلاعات درگاه ملت رو کجای rsform وارد کنیم؟ سوال خیلیا

6 پست در این موضوع

سلام خدمت دوستان عزیز

من قبلا یه تاپیک باز کرده بودم با لینک زیر که چون به جوابی نرسیدم اینجا خلاصه تر بحث رو باز میکنم:

تب پیکربندی پلاگین پرداخت در rsform

من شماره ترمینال و نام کاربری و... به پرداخت بانک ملت رو دریافت کردم.

فرم هم به طور کامل ساختم طبق آموزش لینک زیر :

هدیه ▼▲ هدیه ویژه میلاد نور▼▲ پلاگین های بانکی RSform + اموزش

میخواستم ببینم این اطلاعاتی که بانک به من داده رو کجا باید وارد کنم::

ببنید داخل فرم در موقع ایجاد فرم payment بانک ملت بود اما در پیکربندی شکل زیر نوشته paypal ، مشکل از کجاست؟

vpn.jpg

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

آقا توروخدا زود جواب بدید .فوری هست.اومدم rsform رو دوباره پاک کنم و بریزم به این ارور برخوردم.

home/***/public_html/administrator/manifests/packages/pkg_RSFormProPaymentPlugins.xml

XML: failed to load external entity "/home/****/public_html/administrator/manifests/packages/pkg_RSFormProPaymentPlugins.xml"

Package Uninstall: Missing manifest file

فایل RSForm! Pro Payment Plugins پاک نمیشه

آخه دیدم رو یه سایت دیگم بجای paypal ، بانک ملت زده بود،گفتم شاید از rsform و پلاگینایی باشه که روش بوده

دوست عزیز توی انجمن طبیعتا بعضی از تاپیک ها به نتیجه نمیرسه که ممکنه دلایل خاصی هم داشته باشه مثلا کسی تا حالا به اون مشکل برنخورده باشه، یا شاید کسی که اون مشکل را داشته و حل کرده تاپیک شما را ندیده باشه و ...

بعضی از تاپیک ها هم مثب همین تاپیک شما نیاز به بررسی دقیق داره و نمیشه همینجوری جواب داد.

پس شما هم به عنوان کاربر حالا که مشکلتون حل شده به جای پست زیر

ممنون

خودم حل کردم

اینجا شدده نوش دارو پس از مرگ سهراب :))

راه حل را همینجا بگید تا دوستان دیگری که این مشکل را داشتند زود به نتیجه برسند.

راه حل خاصی نداره اقا محمد فقط باید توضیحات افزونه را می خواندند که گفته شده بود از نصب چند درگاه پرهیز کنید و ایشون قبل از ان درگاه پی پال را نصب کرده بودند.

تنظیمات مشابه هست و گفته شده این افزونه با تغییرات روی درگاه پیش فرض پی پال ایجاد شده

من وقتی پکیج rsform نصب کردم همه این چیزا نصب شد.

بعدش هم اومدم پلاگین paypal رو غیرفعال کردم باز هم پلاگین آقای فتحی نخوند اما با نصب پلاگین جومینا، درست شد.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری